Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel 15
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 271
Registrován: 14/5/2019, 14:35

Re: Vtipy

Příspěvek od Pavel 15 »

Hmmm...pokrok nezastavíš a hlavně kutily -to bude zmrzačených :razz: https://twitter.com/holdmyale/status/11 ... 4530603009
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Pavel 15 píše:Hmmm...pokrok nezastavíš a hlavně kutily -to bude zmrzačených :razz: https://twitter.com/holdmyale/status/11 ... 4530603009
Proč? Má přilbu, a je připoutaný, dokonce nejen nahoře, ale navíc má "kotviče" který jej má stabilizovat.
Až se to naučí lépe ovládat... nebude mu tam ten kotvič tak povlávat :)
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Kouzelnik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1305
Registrován: 27/9/2017, 22:23

Re: Vtipy

Příspěvek od Kouzelnik »

mě víc zaujal ten nešťastník na poli - https://twitter.com/raymondhoupper1/sta ... 5148338178
R.I.P.
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Alfik píše:
Pavel 15 píše:Hmmm...pokrok nezastavíš a hlavně kutily -to bude zmrzačených :razz: https://twitter.com/holdmyale/status/11 ... 4530603009
Proč? Má přilbu, a je připoutaný, dokonce nejen nahoře, ale navíc má "kotviče" který jej má stabilizovat.
Až se to naučí lépe ovládat... nebude mu tam ten kotvič tak povlávat :)
Takéto "vznášadla" s vertikálnym štartom sa bežne testuú s kotvením do všetkých smerov(test odlepenia sa od zeme a visu v malej výške, prípadne posun pár metrov).
Myslím že to chce aby to malo zabudované automatické pomocné gyroskopy, tak ako modelárske vrtulníky pre "bežných" zákazníkov/nemehla. Tie si udržia stabilitu vo všetkých osiach a ovládanie je potom rádovo jednoduchšie.
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Z důvodu úmrtí mistra Karla Gotta, bude Karlův most slavnostně přejmenován na Karlův most...
:lej:
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

Tohle taky nemá chybu.

"Jak jsem se už dříve jasně vyjádřil a teď to jen zopakuji, pokud Turecko udělá něco, co já, se svou velkou a nepřekonatelnou moudrostí, budu považovat za nepřípustné, pak totálně zničím a vyhladím tureckou ekonomiku,“ napsal Trump na twitteru."

Více na https://www.e15.cz/zahranicni/trump-jes ... m=z-boxiku

Zlatej Karel :cry:

P.S. obávám se, že jsme se dostali do doby bláznů (přičemž to není vtip a tak prosím admina aby to přesunul tam kam to patří,... do hajzlu)
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11488
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Dzin »

Naopak oboje co si napsal jsou skvělé vtipy. Dokonce bych je zařadit mezi výborné running jokes. :wink:
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Vtipy

Příspěvek od jarl »

Greta Thunbergová v soutěži Česko Slovensko má talent:

ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Kouzelnik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1305
Registrován: 27/9/2017, 22:23

Re: Vtipy

Příspěvek od Kouzelnik »

Navrhuji moderátorům smazat tento vtip. Nejde o samotný koncept vtipu (=smíchat do sebe 2 situace, něco na způsob spoustukrát použitého projevu AH z Untergang jako např. to videoo současném uzavření silnic takže nejde projet). Jde o to téma, které vtip paroduje.

Já na Palbu.cz chodil (a chodím) proto, že vesměs zde není kontaminováno nesmysly jako je ta parodie, kterou předvádí spolek loutkářů/spin doktorů, kteří si "vodí" tu holku Gretu T.. Chci říct, že díky těm idiotům (kteří jsou v pozadí za tou holkou) je "překřičeno" vážné téma jakým je nadměrná spotřeba jakou prožíváme a kterou my v Evropě patrně nebudeme schopni udržet neboť jsme ztratili vůli bojovat o suroviny bez kterých tu současnou míru spotřeby nebude možné udržet.

Mluvím o parodii (která se podobá té jakou nasdílel výše @jarl), kterou předvedl Stanislav Biller když na první pohled smrtelně vážně/seriózně diskutoval témata kterýma se "proslavila" Greta T.... Pro neznalé: tento pan Biller je člověk, který spoluzakládal novou partaj "Žít Brno" postavenou na podařené a trefné kritice regionálních politiků v Brně... nejen díky této kritice byla partaj "Žít Brno" úspěšná ve volbách na brněnskou radnici a dokonce obsadili místa náměstků a radních. Jenže když už tito "kritici" měli předvést lepší způsob jak spravovat "věci veřejné", tak vesměs shořeli jak "papíroví draci". Viz příklad asi nejviditelnějšího politika Žít Brno, který doslova a do písmene se choval jak slon v porcelánu. viz příklad kdy chtěl prosazovat zásadní změny u nemocnice, kterou si Město Brno pronajímá, ale vlastníkovi (pronajímateli) se tento politik z Žít Brno neobtěžoval říct o návrhovaných změnách!!!!!! https://www.denik.cz/jihomoravsky-kraj/ ... -5jzo.html Tj. možná dobrá myšlenka, ale úplně tragické provedení.

Takže v dalších volbách Žít Brno totálně propadlo. Ale lidé z této partaje hledají čím by zaujali. Takže teďka naskakují na vlnu publicity Grety T., kterou @jarl vnesl i na Palbu. Když jsem poslouchal rozhovor s tím nafoukancem tak jsem si říkal, že se vůbec nestydí... v situacích řešených v jednom městě (v Brně) jeho partaj selhala a namísto omluvy a přiznání chyb si dovolí se chovat jako všeználek, který chce řešit celostátní/celoevropské/celoplanetární problémy.

Právě protože na vlnu publicity o povrchních řešeních vážného problému viz Greta T. naskakují lidi jako Stanislav Biller a podobní neúspěšní, tak jsem chtěl mít od nich pokoj a litoval jsem té půlhodiny věnované rozhovoru s ním - spousta nabubřelých keců jako "ředitel zeměkoule", ale žádná reflexe vlastních selhání (kterou jsem čekal jako naprosto samozřejmou) https://plus.rozhlas.cz/omezeni-spotreb ... ni-8085027

To jsou mé důvody proč navrhuji smazat zdařilý mix který postnul @jarl, protože ve finále přináší publicitu povrchních lidem jako jsou Ti loutkáři vodící Gretu T.

Buďto bude z veřejné Palby smazán jak tento můj nevhodný komentář tak i předchozí post @jarla, anebo si dám trvalý ban. Mj. protože navyšuje výskyt textu o Gretě T. tj. robotické vyhledávače jako Google začnou považovat díky serióznosti Palby.cz považovat za seriózní i Gretu T. s jejími povrchními kecy o vážných tématech. Soudě podle mých kolegů/-iň je o Gretě (a o tom jak je to divadlo nevěrohodné) dostatek informací, tak proč kontamitovat i history/military web takovými povrchními kecy jaké recituje Greta T. Opravdu nesouhlasím s touto degradací Palby někam na úroveň Echo24 nebo DenikReferendum.
R.I.P.
Uživatelský avatar
Julesak
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 6387
Registrován: 7/8/2007, 18:26

Re: Vtipy

Příspěvek od Julesak »

Len za mňa - žiadny dôvod mazať vtip/príspevok vyššie nevidím.
Obrázek

Nie je dôležité ako sa hlasovalo, ale ako sa to spočítalo.

Jediný režim ktorý uznávam je pitný.
Kouzelnik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1305
Registrován: 27/9/2017, 22:23

Re: Vtipy

Příspěvek od Kouzelnik »

Díky za rychlou reakci.

V tom případě mám trvalý ban. Mějte se tu fajn.
R.I.P.
Uživatelský avatar
Julesak
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 6387
Registrován: 7/8/2007, 18:26

Re: Vtipy

Příspěvek od Julesak »

Ban samozrejme nemáš. Tvoja ďalšia (ne)aktivita tu je (pri rešpektovaní pravidiel) tvojou voľbou.
Obrázek

Nie je dôležité ako sa hlasovalo, ale ako sa to spočítalo.

Jediný režim ktorý uznávam je pitný.
Uživatelský avatar
Ataman
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 867
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Ataman »

Kouzelnik píše:anebo si dám trvalý ban.
Boha jeho, to je teda tyjátr...
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

Já si myslím Atamane, že to je ale fakt dobrej vtip:

To jsou mé důvody proč navrhuji smazat, ........

Buďto bude z veřejné Palby smazán jak tento můj nevhodný komentář tak i předchozí post @jarla, anebo si dám trvalý ban.

.....

:) proboha Kouzelníku, prober se pls.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
El Diablo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1872
Registrován: 21/11/2008, 14:11
Bydliště: Xeenemünde
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od El Diablo »

Zemakt píše:Já si myslím Atamane, že to je ale fakt dobrej vtip:

To jsou mé důvody proč navrhuji smazat, ........

Buďto bude z veřejné Palby smazán jak tento můj nevhodný komentář tak i předchozí post @jarla, anebo si dám trvalý ban.

.....

:) proboha Kouzelníku, prober se pls.
+1 To je jak vydírání sebevraždou...
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Vtipy

Příspěvek od jarl »

Koukám jako blázen, co jsem svým příspěvkem vyvolal za debatu.Trochu jsem se obával, aby se tu nestrhla nějaká hádka ohledně klimatických změn, ale že se bude někdo domáhat odstranění mého příspěvku z Palby proto, že může dodat Gretině poselství na hodnověrnosti jsem opravdu nečekal.

Kouzelníku neblázni. Lidé už z Palby odcházeli z nejrůznějších důvodů, ale tohle by bylo vážně absurdní i na dnešní divoké poměry.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Tak už som sa vo vlákne s vtipmi hodne dlho tak nezasmial. :mrgreen:

P.S. A keď budeme poslúchať, tak "možná příjde i kouzelník". :-?
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Milý Kouzelníku. Musím říci, že tohle už ani není ban - to je přímo Autobahn!
A to tu ještě fakt nebylo! Nejlepší vtip vlákna :D
:lej:
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3891
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

vtipjpg.jpg
Ataman píše:
Kouzelnik píše:anebo si dám trvalý ban.
Boha jeho, to je teda tyjátr...
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“