Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13199
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Rase »

Japonci jsou zase dál:

Obrázek
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Ejdou Rotacak
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1218
Registrován: 23/7/2012, 14:54
Bydliště: Praha - Zbraslav

Re: Vtipy

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

2 Rase

:D :up:
Uživatelský avatar
Ejdou Rotacak
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1218
Registrován: 23/7/2012, 14:54
Bydliště: Praha - Zbraslav

Re: Vtipy

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Ze zahrádkářského fóra:

User 1: Ahoj, může mi někdo pomoct? Potřebuji prodloužit zahradní hadici. Jak to nejlíp udělám?

User 2: Proč ji chceš prodloužit?

User 1: Protože je krátká?

User 3: Kup si radši novou v plné délce bez prodloužení.

User 1: Proč, když chybí jenom 5 metrů?

User 2: Jo, ale hadice v celku je vždycky lepší.

User 3: Moje slova

User 4: Prohoba, vždyť chce jenom vědět, jak prodloužit hadici!

User 5. Ty se napřd nauč psát!

User 1: napřEd!

User 5: To mám nejradši, napřed potřebuje pomoc a pak ostatní buzeruje!

User 6: Tady je to čím dál horší. Já už jsem prodlužoval hadice, když ty jsi ještě sral do plenek!

User 1: Tak mi řekni, jak tu hadici nejlépe prodloužím?

User 5: To bych na tvém místě nedělal.

User 2: Ještě jsi nenapsal, proč ji chceš prodloužit. Co s ní budeš dělat?

User 1: Zalévat zahradu.

User 7: Jakou máš zahradu?

User 1: Úplně normální, běžnou zahradu.

User 9: Víš ale, že některé rostliny nesnáší moc vody?

User 4: No tvl, vždyť chce jenom prodloužit hadici.

User 7: Ty se do toho nemotej ty kokote!

User 4: Starej se o sebe, čuráku.

User 1: Tak může mi někdo poradit?

User 12: V klidu, nehroť to. Já mám i jinou práci, než odpovídat na nějaký otázky nováčků.

User 1: Tak proč sem odpovídáš?

User 13: Nějakej chytrej, ne?

User 1: Vůbec ne, jenom bych chtěl prodloužit hadici.

User 2: No, já jsem asi před 10-ti lety hadici prodlužoval, ale vydržela jenom 1 rok. Od té doby

nedám dopustit na hadici vcelku.

User 1: Jak jsi tu hadici prodloužil?

User 2: S prodloužením.

User 1: Jsi tam kus přidělal, nebo jak?

User 10: Proč nejdeš jednoduše do nějakého hobby marketu?

User 1: Jsem si myslel, že se napřed zeptám tady.

User 15: Já používám konev, není nic lepšího!

User 17: Jo, na to si vzpomínám… to byly časy. Dneska už nic nevydrží, všechno se hned rozbije.

User 1: Takže mi nikdo neporadí, jak prodloužit hadici?

User 15: Vykašli se na to a používej konev, navíc tě udrží v kondici!

User 1: Ale já už špatně chodím a nesmím nic těžkého nosit….

User 18: Tak to jsi tady špatně!!!

User 5: Přesně tak!

User 1. Proč?

User 17: Tohle je zahrádkářské fórum, pokud máš problémy s chůzí a nošením, přihlaš se na

zdravotní fórum.

Admin: Tohle vlákno zamykám a User 1 má ban za spam.
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

:up: :up: :up:
TVL, a to se ho nikdo nezeptal, jestli má zelenou 1/2 coulovku, protože pokud ano, tak mám kus v garáži. Ale je průhledná ... :mrgreen:
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Re: Vtipy

Příspěvek od Hektor »

Presne tak BAN na neho, od začiatku rozpútaval flame.
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4088
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Vtipy

Příspěvek od jarl »

Pročištěno.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13199
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Rase »

Řeporyjský pluk rychlého nasazení zabodoval a odveta byla rychlá a účinná. :up:

Už chápu Pavlovu narážku na to, že páteří ozbrojených sil Řeporyjí jsou požárníci.

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/praha ... zpravy_bur

Obrázek
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17793
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Vtipy

Příspěvek od skelet »

po úspěchu ruského seriálu o katastrofě v Černobylu se bude natáčet nový seriál s názvem Kuzněcov. Zde odhodlaná osádka zabrání potopení lodi tím, že zneškodní tlustého sabotéra s běločeskými kořeny.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13199
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Rase »

Taky mě to hned napadlo :lol: :lol: :lol:
Jenom ať si každý v Rusku zapamatuje, co dovedou Řeporyje (Ржепорыйе)! :D
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3956
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Nic jiného bych v tom nehledal, prostě vyhořely dva skanzeny. :razz:
redy
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 247
Registrován: 12/7/2011, 14:30

Re: Vtipy

Příspěvek od redy »

Poněkud netradiční využití pušky :D .
Obrázek
zdroj
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3956
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Ten je dobrý, hned jsem ho přeposlal klukovi s doporučením si dát na hlaveň sprcku.Staci ta bez příchutí. :lej:
noah11
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 270
Registrován: 17/11/2010, 13:10
Bydliště: Vranov

Re: Vtipy

Příspěvek od noah11 »

Rybár so svojim vnukom idú na ryby.
Po chvíli dedo vytiahne cigaretu.
- Dedo mohol by som aj ja dostať cigaretu?
- Dočiahne ti vták až k riti?
- Nie.
- Tak nemôžeš ešte fajčiť.
Po chvíli dedo vytiahne pivo.
- Dedo mohol by som aj ja dostať pivo?
- Dočiahne ti vták až k riti?
- Nie.
- Tak nemôžeš ešte piť.
Nasratý vnuk vytiahne koláče čo mu babka nabalila.
Vnúčik môžem dostať z tých dobrých koláčikov?
- Dočiahne ti vták až k riti?
- Mne veru áno.
- Tak sa môžeš po...bať, ale z týchto koláčov jesť nebudeš!!!
Amiz
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1158
Registrován: 7/12/2012, 17:19

Re: Vtipy

Příspěvek od Amiz »

Na Wikipedii je už heslo Řeporyjská válka. Doporučuji navštívit než ji FSB smaže. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98epo ... v%C3%A1lka
Putin budiž proklet.
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13199
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Rase »

pro sichr si můžeme text zazálohovat rovnou zde.

Řeporyjská válka

Řeporyjská válka je ideová přestřelka mezi městskou částí Praha-Řeporyje a Ruskou federací na přelomu listopadu a prosince 2019, která se ve veřejném povědomí rozvinula do řady internetových memů, které s nadsázkou reflektují mediální střetnutí starosty Pavla Novotného s ruskými médii. Motiv války Řeporyjí proti Rusku rozvinul na sociálních sítích koncem listopadu 2019 herní vývojář Daniel Vávra. Požár skanzenu Řepora v noci před jednáním řeporyjského zastupitelstva 10. prosince 2019 byl poté satiricky interpretován jako válečný akt Ruské federace, na který následně Řeporyje odpověděly protiútokem. Řada následujících nehod ruské vojenské techniky a další incidenty tak byly označovány za výsledky úspěšné řeporyjské protiofenzívy. Jako o své osobní válce s Ruskem poté mluvil o svých aktivitách Pavel Novotný v nadsázce také v úterý 17. prosince 2019 v rozhovoru s novináři ruské armádní televizní stanice Zvězda. Rovněž deník iDnes.cz 23. prosince 2019 interpretoval nepodpoření ruské rezoluce o boji proti oslavování nacismu tak, že se ministr zahraničí Tomáš Petříček „nepřipojil k ruské válce proti Řeporyjím“.

Aktivity starosty Novotného
Poté, co starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný vyhlásil záměr postavit na území městské části pomník Ruské osvobozenecké armádě (tzv. vlasovcům), stal se cílem mediální kampaně ruských státních i nestátních médií, která jeho osobně i Čechy obviňovala z fašismu a rusofobie.
Starosta Novotný přivezl ve středu 27. listopadu 2019 na multikáře ruskému velvyslanectví ostrou nótu adresovanou prezidentu Putinovi. Prezidentu Putinovi vyčetl svoji nepříjemnou povinnost reagovat na “obtěžující, obsahově i argumentačně slabé prohlášení státu, se kterým mají Řeporyje společného maximálně to, že před časem veřejně vyjádřily podporu městské části Praha 6, která se zcela pochopitelně rozhodla konečně zbavit ostudné sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva, jednoho z nejhorších vojevůdců v moderních dějinách vaší země, duševního mrzáka, lidské zrůdy a především ubohého vraha, který neváhal bezdůvodně masakrovat nevinné civilisty v Maďarsku, Mongolsku a… Československu.“ V dopise také napsal, že Řeporyje jsou městskou částí, která o budování pomníků rozhoduje sama. „Nebudeme o našem záměru zbudovat jim pomník ani o jejich historické roli s nikým zvenčí diskutovat a už vůbec o tom nebudeme diskutovat s Ruskem, symbolem okupační moci, lži a porušování lidských práv.“ „Řeporyje mají tisíckrát lepší historickou zkušenost s vlasovci, než s vámi, vy karikatury sebe sama s atomovým kufříkem za zadkem a hlavou plnou vodky a černého svědomí.“
Jedním z vrcholů kampaně bylo jeho vystoupení v talkshow kanálu Rossija 1 Všeruské státní televizní a rozhlasové společnosti v pátek 29. listopadu 2019
10. prosince 2019 zastupitelstvo Řeporyjí jednomyslně schválilo na návrh starosty Novotného záměr vybudování pomníku zhruba 300 padlým vojákům Ruské osvobozenecké armády (ROA), kteří se v roce 1945 podíleli na osvobození Prahy od nacistů. Tuto část jednání přenášela řada internetových médií on-line. Jako hosté vystoupili na jednání též například zastupitel Prahy 11 za SPD Robert Vašíček nebo proruský aktivista Žarko Jovanovič, kteří oba agitovali proti záměru. Byly připomenuty dřívější zločiny vlasovců, ale i to, že se při osvobozování Čech chovali slušně, na rozdíl od jiných vojsk. Ve prospěch pomníku vystoupil například historik Pavel Žáček. Na jednání bylo připomenuto, že velitel jedné z divizí RoA Sergej Buňačenko vydal 6. května 1945 v Řeporyjích rozkaz, po kterém vlasovci přišli na pomoc protinacistickému Pražskému povstání. Ruské velvyslanectví prohlásilo pomník vlasovcům za porušení mezinárodních závazků České republiky vyplývajících z úmluvy o nepromlčitelnosti válečných zločinů a mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová označila nápad na pomník za „naprosto příšernou iniciativu”, která slouží reinkarnaci nacismu a české úřady podle ní svou nečinností „nadržují zločinnému přepisování dějin“.
V úterý 17. prosince 2019 přijal starosta Novotný ve své kanceláři novináře ruské armádní televizní stanice Zvězda. Celý rozhovor přitom přenášel přes mobil v přímém přenosu na svoji facebookovou stránku. Když se ho na úvod zeptali, zda má ochranku, řekl jim, že tu nikdo není, ale že tu má jednu zbraň, ale ne na ně, a ukázal reportérům mačetu. Novinářům Novotný řekl, že když vyhraje válku proti Rusku, nechá je žít, vrátí Krym Ukrajině, propustí všechny politické vězně, pověsí Lavrova, ještě neví, co udělá s Putinem, a Zvezda bude normální demokratické médium.

Asociované události
V noci z 9. na 10. prosince 2019, tedy přede dnem, kdy řeporyjské zastupitelstvo mělo projednávat záměr postavení pomníku vlasovcům, vyhořelo v Řeporyjích několik budov soukromého skanzenu Řepora. Několik internetových satirických stránek označilo tento požár za nepřátelský akt ruských tajných služeb, pravděpodobně GRU. Následné zprávy o nehodách a neštěstích spojených s ruskými ozbrojenými silami tak začaly být interpretovány jako skrytá odplata řeporyjských bojovníků. Za součást řeporyjské války se považuje řada událostí spojených s ruskými ozbrojenými silami a tajnými službami. Společným jmenovatelem satirických zpráv o těchto incidentech na českém internetu je to, že na místě jejich konání měla být údajně spatřena oranžová multikára, případně jsou dávány do souvislosti s aktuálním programem starosty Novotného, který je označován za jejich původce.
Známý herní vývojář Daniel Vávra se koncem listopadu 2019 na sociálních sítích zmínil, že se těší, až „Řeporyje vyhlásí Rusku válku“. Zároveň nastínil také scénář: „Představuji si, jak útočné jednotky Městské policie Řeporyje společně s dobrovolnými hasiči, provedou útok na Moskvu a vyřeší konečně největší hrozbu světové demokracii.“ Následně ironicky dodal, že Řeporyje nemají protiraketový štít, a tak doufá, že „Moskva použije k vymazání radnice v Řeporyjích co nejmenší raketu“, aby i on ohňostroj viděl, ale aby byl jaderný spad v Praze co nejmenší. Každopádně popřál generálu a zřejmě i novému ministru zahraničí a války České republiky Novotnému hodně štěstí, a označil ho za nového Napoleona řízlého Montgomery - Řeporyjská liška pouště Pavel. Novotný v reakci na to na svém twitterovém účtu napsal: „Kdybychom vyhráli tu válku, sakra, převaluju se, jsem na pokraji válečného konfliktu tak si přehrávám scénáře bych chtěl vidět vás, prostě pro a proti ozbrojeného konfliktu, zvažujeme je napadnout první, to nečekají, tak se ptám, jestli kdybych vyhrál tak je to celý moje?"

Nepodpoření ruské rezoluce o boji proti oslavování nacismu
Česká republika ve čtvrtek 19. prosince 2019 ve valném shromáždění OSN nepodpořila ruský návrh rezoluce o boji proti oslavování nacismu, která je namířena proti připomínání banderovců na Ukrajině, ale souvisí i se snahami o odstranění sochy maršála Ivana Koněva v Praze i s chystaným pomníkem vlasovcům v pražských Řeporyjích. Návrh rezoluce podpořilo 133 států, 55 států včetně Česka se hlasování zdrželo a Ukrajina se Spojenými státy hlasovaly proti. Předseda KSČM Vojtěch Filip kvůli tomu v pondělí 23. prosince 2019 požadoval odstoupení ministra zahraničí Tomáše Petříčka. IDnes.cz v titulku interpretovala událost tak, že Filip chce demisi Petříčka kvůli tomu, že se nepřipojil k ruské válce proti Řeporyjím.
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Tempik »

"W Teksasie nie potrzebują kłów narwala"
Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4961
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Juraj Tichý »

Sem tam to funguje, väčšinou nie a krája to železné krúžky na polovice. Čo je to?

Sovietsky krájač železných krúžkov na tretiny!
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Hans S. »

Juraj Tichý píše:Sem tam to funguje, väčšinou nie a krája to železné krúžky na polovice. Čo je to?

Sovietsky krájač železných krúžkov na tretiny!
Ježiši :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Tempik píše:"W Teksasie nie potrzebują kłów narwala"
Až teraz mi trkla do hlavy, spojitosť s Britániou? :idea:
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Martin Hessler
poručík
poručík
Příspěvky: 716
Registrován: 12/5/2009, 16:49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Martin Hessler »

Politická korektnost je návod, jak uchopit lejno za čistý konec.

/Harry S. Truman/
Neexistují žádné zoufalé situace. Existují pouze zoufalí lidé. /Heinz W. Guderian/
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“