Itálie ztrojnásobí svůj příspěvek do projektu GCAP ze 6 mld € na částku 18,6 mld. €. Oznámil to italský MO při informování parlamentu. Částka bude vynaložená v průběhu příštích pěti let. Jeho zpráva musí ještě projít schválením parlamentními výbory a jedná se o revizi předchozí zprávy o projektu z roku 2021.
Italská premiérka Meloniová při návštěvě Japonska 16. ledna vyjádřila souhlasně s japonskou premiérkou Sanae Takaičiovou uspokojení nad vývojem a pokrokem projektu.
Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
Re: Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
Aby nic neběželo normálně, začal si stěžovat italský MO Guido Crosetto, že Velká Británie utajuje výsledky vývoje technologií letounu GCAP před dalšími partnery, Itálií a Japonskem. Resp. stšžoval si už v květnu 2025 a nyní na dotaz webu Defense News uvedl, že se od té doby nic nezměnilo. Sám prý při tom vydal příkaz koncernu Leonardo, aby výsledky svého výzkumu a vývoje s partnery sdílel.
https://www.defensenews.com/global/euro ... ghter-jet/
https://www.defensenews.com/global/euro ... ghter-jet/
Re: Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
Japonsko ignoruje výše uvedené diskuze a organizační komplikace a plánuje uvolnit pro program další finanční prostředky. Současně provádí přípravu legislativních změn, které si užší spolupráce a podíl na případném exportu vyžádají ve stávající ústavě a obranné doktríně.
Cílový termín projektu - 2035 zůstává podle japonských představitelů nezměněný.
Rozdílné státoprávní ústavní uspořádání účastníků projektu vede k právním komplikacím při uzavírání smlouvy mezi řídící nadnárodní organizací GCAP International Government Organisation (GIGO) a komerčním realizátorem projektu, společností Edgewing, která zastupuje národní dodavatele BAE Systems, Leonardo a Japan Aircraft Industrial Enhancement Co. Ltd., firmu vlastněnou Mitsubishi Heavy Industries a Společností japonských leteckých společností.
Prostě když to technicky klape, tak přijdou se svou do mlýna právníci.
Cílový termín projektu - 2035 zůstává podle japonských představitelů nezměněný.
Rozdílné státoprávní ústavní uspořádání účastníků projektu vede k právním komplikacím při uzavírání smlouvy mezi řídící nadnárodní organizací GCAP International Government Organisation (GIGO) a komerčním realizátorem projektu, společností Edgewing, která zastupuje národní dodavatele BAE Systems, Leonardo a Japan Aircraft Industrial Enhancement Co. Ltd., firmu vlastněnou Mitsubishi Heavy Industries a Společností japonských leteckých společností.
Prostě když to technicky klape, tak přijdou se svou do mlýna právníci.
Re: Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
Polsko oznámilo zahájení jednání s Japonskem, Spojeným královstvím a Itálií o připojení k jejich Globálnímu programu bojového letectva (GCAP) pro stíhačku 6. generace. Pokud Polsko letoun koupí, stane se po celá desetiletí hlavní stíhačkou polského letectva spolu s F-35.
Polsko, které se obrátilo ke konsorciu GCAP, je hlasitým přiznáním, že evropské obranné projekty, jako je FCAS, se příliš zabořily do politických sporů, než aby byly spolehlivé. Obcházením zablokovaného francouzsko-německého partnerství Varšava signalizuje, že upřednostňuje skutečnou technologii před kontinentální solidaritou. Připojení se k projektu, jehož hlavní pracovní podíl je již rozdělen mezi Velkou Británii, Itálii a Japonsko, však znamená, že Polsko bude pravděpodobně mladším partnerem, který bude platit prémii jen za právo nakupovat letouny z regálu. Je to obrovský finanční riskantní krok opustit domácí letecký vývoj ve prospěch zahraniční platformy, která by možná nebyla v provozu ani další desetiletí. Tento krok upevňuje postavení Polska jakožto spotřebitele high-tech zbraní s vysokými výdaji, spíše než jako skutečného hráče v globální vojenské výrobě.
https://twitter.com/tomasdoupa39474/sta ... 0385923218
Polsko, které se obrátilo ke konsorciu GCAP, je hlasitým přiznáním, že evropské obranné projekty, jako je FCAS, se příliš zabořily do politických sporů, než aby byly spolehlivé. Obcházením zablokovaného francouzsko-německého partnerství Varšava signalizuje, že upřednostňuje skutečnou technologii před kontinentální solidaritou. Připojení se k projektu, jehož hlavní pracovní podíl je již rozdělen mezi Velkou Británii, Itálii a Japonsko, však znamená, že Polsko bude pravděpodobně mladším partnerem, který bude platit prémii jen za právo nakupovat letouny z regálu. Je to obrovský finanční riskantní krok opustit domácí letecký vývoj ve prospěch zahraniční platformy, která by možná nebyla v provozu ani další desetiletí. Tento krok upevňuje postavení Polska jakožto spotřebitele high-tech zbraní s vysokými výdaji, spíše než jako skutečného hráče v globální vojenské výrobě.
https://twitter.com/tomasdoupa39474/sta ... 0385923218

"Vojáci neměli rádi Rakouska ani války, ale dřeli do úpadu těla" - Karel Poláček
Re: Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
A tak, tam kde nic není, není co opouštět. Jen získat. Je to pragmatické rozhodnutí, ve prospěch samozřejmě že kontinentálního projektu.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
Řídící organizace projektu, GIGO podepsala s realizátorem, společností Edgewing alespoň prozatímní smlouvu v hodnotě 686,0 mil Lstg, která umožní pokračování prací po dobu dalších tří měsíců a poskytne tak čas na řešení výše zmíněných ústavně-právních problémů.
„Smlouva v hodnotě 686 milionů liber investuje do klíčových projektových a inženýrských aktivit a umožňuje třístrannému partnerství nabrat dynamiku a urychlit tempo realizace,“ uvedla třívládní agentura GCAP.
„Smlouva v hodnotě 686 milionů liber investuje do klíčových projektových a inženýrských aktivit a umožňuje třístrannému partnerství nabrat dynamiku a urychlit tempo realizace,“ uvedla třívládní agentura GCAP.
Re: Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
Od stárnoucích letounů CF-18 Hornet k budoucímu programu Tempest: Proč Kanada zvažuje zapojení do GCAP uprostřed nejistot ohledně své stíhací flotily
Zprávy o tom, že Kanada usiluje o status pozorovatele v programu Global Combat Air Programme (GCAP), představují významný vývoj v obranné politice země, která se snaží modernizovat svou stíhací flotilu v kontextu měnících se globálních hrozeb. Nedávné diskuse mezi kanadskými a japonskými představiteli, následované očekávanými oznámeními na schůzce ministrů obrany Spojeného království, Itálie a Japonska v červnu nebo červenci 2026, naznačují, že Kanada by mohla získat přístup k vybraným utajovaným informacím o této iniciativě týkající se stíhaček šesté generace, aniž by musela přijmout okamžité finanční závazky k vývoji.
https://www.defensemagazine.com/article ... =272772575
Translated with DeepL.com (free version)
Zprávy o tom, že Kanada usiluje o status pozorovatele v programu Global Combat Air Programme (GCAP), představují významný vývoj v obranné politice země, která se snaží modernizovat svou stíhací flotilu v kontextu měnících se globálních hrozeb. Nedávné diskuse mezi kanadskými a japonskými představiteli, následované očekávanými oznámeními na schůzce ministrů obrany Spojeného království, Itálie a Japonska v červnu nebo červenci 2026, naznačují, že Kanada by mohla získat přístup k vybraným utajovaným informacím o této iniciativě týkající se stíhaček šesté generace, aniž by musela přijmout okamžité finanční závazky k vývoji.
https://www.defensemagazine.com/article ... =272772575
Translated with DeepL.com (free version)
Re: Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
Šéf společnosti Leonardo Lorenzo Mariani prohlásil, že další partneři ze stran z Team Gen 6 můžou přinést do programu GCAP dodatečné finance i know-how. Jako problém ale vidí koordinaci načasování možného vstupu: „Z hlediska kapacit a sdílení nákladů by to byla dobrá věc, ale je třeba také brát v úvahu termín, do kterého by měl být tento letoun v provozu, tedy rok 2035.“
Pozn.: Jestli si někdo myslí, že toto je obhajoba čehokoliv, tak je blbec.
Pozn.: Jestli si někdo myslí, že toto je obhajoba čehokoliv, tak je blbec.
Re: Britský letoun nové generace Tempest (GCAP)
Jinými slovy, vítejte, děkujeme, ale jen se koukejte!
Pozn., respektive technická: když to budeš pořád omýlat riskuješ toho blbce sám. Jinak si to ale můžeš dát pod čáru v profilu. Je to praktičtější.
Pozn., respektive technická: když to budeš pořád omýlat riskuješ toho blbce sám. Jinak si to ale můžeš dát pod čáru v profilu. Je to praktičtější.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"


