Fundraising pro Palbu
Re: Fundraising pro Palbu
Hele jde to do kopru, protože už předtím si to lidi různě blokovali.
Nebo klikali málo, ale občas přeci, nebo se platilo alespoň za zobrazení reklam, a tím se vytvářelo jakési povědomí o značce.
S příchodem AI vyhledávání přes ní, a jiné zvyklosti lidí, tyhle modely dál trpí. Takže co s tím? Nic!
Můžeme si akorát zanadávat, a to je tak všechno.
Uživatelé dostanou odpověď přímo na stránce vyhledávače a nemají důvod proklikávat se dál.
Já už se občas taky ptám Gemini, co kdo napsal, nebo co se píše, AI to shrne, a nemusím číst jednotlivé příspěvky nebo články.
Pokud nemám některý weby vyloženě oblíbené...
AI prolezla kompletně databáze a zaznamenala si kvalitní příspěvky, nebo obecně sentiment, který k tomu třeba kdysi byl.
Kvalitní články a některé myšlenky přímo od zdroje si ovšem přečtu zde furt jo.
Nebo klikali málo, ale občas přeci, nebo se platilo alespoň za zobrazení reklam, a tím se vytvářelo jakési povědomí o značce.
S příchodem AI vyhledávání přes ní, a jiné zvyklosti lidí, tyhle modely dál trpí. Takže co s tím? Nic!
Můžeme si akorát zanadávat, a to je tak všechno.
Uživatelé dostanou odpověď přímo na stránce vyhledávače a nemají důvod proklikávat se dál.
Já už se občas taky ptám Gemini, co kdo napsal, nebo co se píše, AI to shrne, a nemusím číst jednotlivé příspěvky nebo články.
Pokud nemám některý weby vyloženě oblíbené...
AI prolezla kompletně databáze a zaznamenala si kvalitní příspěvky, nebo obecně sentiment, který k tomu třeba kdysi byl.
Kvalitní články a některé myšlenky přímo od zdroje si ovšem přečtu zde furt jo.





Re: Fundraising pro Palbu
Cloudflare mi nevadí když funguje. Občas blbne. Asi když má mnoho práce 
Cesta k penězům bude pravděpodobně dlouhodobě fungovat jen ta co je tady na Palbě, tzn. dobrovolné příspěvky. Ostatní, všechny, způsoby, od zamčení části webu, přes úplnou platnost, až po nějaké financování třetí stranou - typicky právě reklamou, je částečně cestou do pekel (např. reklama spolu nese požadavky od zadavatelů, např. "nepsat nic o válkách"... zkuste si to představit na Palbě
), a částečně cestou do podfinancování.
AI prostě změní celý interfernet způsoby, které ještě ani neznáme.
Cesta k penězům bude pravděpodobně dlouhodobě fungovat jen ta co je tady na Palbě, tzn. dobrovolné příspěvky. Ostatní, všechny, způsoby, od zamčení části webu, přes úplnou platnost, až po nějaké financování třetí stranou - typicky právě reklamou, je částečně cestou do pekel (např. reklama spolu nese požadavky od zadavatelů, např. "nepsat nic o válkách"... zkuste si to představit na Palbě
AI prostě změní celý interfernet způsoby, které ještě ani neznáme.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Re: Fundraising pro Palbu
Někdy to Cloudflare trvá docela dlouho, ale jistě jste si všimli, že to používá čím dál více webů.
Je to kvůli ZVÝŠENÝM KYBERNETICKÝM útokům a kvůli kombajnům AI.
Válka byla vnímána pro některé sektory, tedy většinu negativně.
My by jsme tady mohli mít reklamu CSG, ale zase by se NEsmělo asi tolik kritizovat
Navíc diskusní fóra prostě mají svá specifika.
Leč vnímání obranného průmyslu a obrany státu u české veřejnosti prochází v posledních letech výrazným posunem.
Je to kvůli ZVÝŠENÝM KYBERNETICKÝM útokům a kvůli kombajnům AI.
Válka byla vnímána pro některé sektory, tedy většinu negativně.
My by jsme tady mohli mít reklamu CSG, ale zase by se NEsmělo asi tolik kritizovat
Navíc diskusní fóra prostě mají svá specifika.
Leč vnímání obranného průmyslu a obrany státu u české veřejnosti prochází v posledních letech výrazným posunem.





Re: Fundraising pro Palbu
Vzhledem k tomu jak razantně poklesla míra nutnosti čistit Palbu od spamu, tak je Cloudflare boží.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: Fundraising pro Palbu
Mimo jiné jsem pročistil datábázi od registrovaných botů a změnil otázky.
Ale Cloudflare bude hrát roli v blokování nových pokusů o spam.
Nástroj automaticky vyhodnocuje a blokuje známé škodlivé roboty a JINÉ, než se dostanou k serveru, JDE kontrola přes Cloudflare.
Ale Cloudflare bude hrát roli v blokování nových pokusů o spam.
Nástroj automaticky vyhodnocuje a blokuje známé škodlivé roboty a JINÉ, než se dostanou k serveru, JDE kontrola přes Cloudflare.





Re: Fundraising pro Palbu
Zdravím Vás,
Danny poslal 500 Kč.
Díky.
Jinak číslo účtu pro příspěvky je u FIO banky:
2400068687 / 2010
Případně ve formátu
IBAN: CZ5820100000002400068687
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Palbě zdar!
Danny poslal 500 Kč.
Díky.
Jinak číslo účtu pro příspěvky je u FIO banky:
2400068687 / 2010
Případně ve formátu
IBAN: CZ5820100000002400068687
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Palbě zdar!





Re: Fundraising pro Palbu
Potrebujem ešte názov účtu, aby som mohol niečo poslať.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: Fundraising pro Palbu
Zdravím Vás,
No jo, už jsme se o tom bavili, že to banky nějak zavedly.
Při běžných vnitrostátních platbách v rámci České republiky (v CZK) název příjemce povinný není.
Pro SLOVÁKY je, nebo pro eura do jiné země EU.
Název je: Čapek, Luboš, Ing.
Číslo účtu: 2400068687 / 2010
IBAN: CZ58 2010 0000 0024 0006 8687
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Tak uvídíme, co přijde
QR kódy jsou na předchozí stránce.
viewtopic.php?p=466498#p466498
V PŘÍPADĚ DOTAZŮ MI MŮŽETE NAPSAT SOUKROMOU ZPRÁVU.
Předem děkujeme!
No jo, už jsme se o tom bavili, že to banky nějak zavedly.
Při běžných vnitrostátních platbách v rámci České republiky (v CZK) název příjemce povinný není.
Pro SLOVÁKY je, nebo pro eura do jiné země EU.
Název je: Čapek, Luboš, Ing.
Číslo účtu: 2400068687 / 2010
IBAN: CZ58 2010 0000 0024 0006 8687
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Tak uvídíme, co přijde
QR kódy jsou na předchozí stránce.
viewtopic.php?p=466498#p466498
V PŘÍPADĚ DOTAZŮ MI MŮŽETE NAPSAT SOUKROMOU ZPRÁVU.
Předem děkujeme!





Re: Fundraising pro Palbu
Eurozona je viac paranoidná, no.
V najhoršom prípade môžem poslať všimné cez Western union.
V najhoršom prípade môžem poslať všimné cez Western union.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: Fundraising pro Palbu
V poho Western union, tam jsou zase nějaký poplatky ne?
80 CZK poplatek až Stokoruny podle zasílané částky plus nevýhodný směnný kurz.
Nech to bejt
80 CZK poplatek až Stokoruny podle zasílané částky plus nevýhodný směnný kurz.
Nech to bejt








