Jižní Osetie 2008 Fotografie

Konflikty a války po roce 1945 - Izrael, Korea, Vietnam...
Odpovědět
gtz
Příspěvky: 6
Registrován: 22/11/2010, 16:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jižní Osetie 2008 Fotografie

Příspěvek od gtz »

Dobrý večer,
omlouvám se třeba Tyto fotky již někde jsou (chodil jsem sem před nějakou dobou a nějak jsem zapomenul svůj login apod.)

Fotografie 2008

Fotografie pocházejí ze známého serveru boston.com, chtěl jsem sem dát již dříve, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Pokud se probere ješte jeden server z HD pak se pokusím tyto fotky sem postnout.
gtz
Příspěvky: 6
Registrován: 22/11/2010, 16:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Doplnění - II.

Příspěvek od gtz »

Další odkazy na fotografie, jedná se o záběry jak po válce tak i během válečného konfliktu.

Po válce

Z války


kopapaka: smazal jsem špatně vložený obrázek...
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

pěkně blbá fotomontáž, navíc ty znaky jsou Finské?

Jako moderátor tě musím požádat, aby jsi tu fotku vložil dle pravidel palby (návod je na titulní straně palba.cz) nebo ti to bude smazáno.
ObrázekObrázekObrázek
gtz
Příspěvky: 6
Registrován: 22/11/2010, 16:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Fotografie

Příspěvek od gtz »

skelet píše:pěkně blbá fotomontáž, navíc ty znaky jsou Finské?

Jako moderátor tě musím požádat, aby jsi tu fotku vložil dle pravidel palby (návod je na titulní straně palba.cz) nebo ti to bude smazáno.
Fotografii jsem tam vkládal dle pravidel přes připojení souboru. Fotografie není žádná fotomontáž - pochází z odkazů, které jsem sem přikládal.

Fotografie jak z denverpostu / boston patří k tomu lepšímu a s fotomontáží jsem se u nich doopravdy nesetkal.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Tak ještě jednou správné vkládání fotek na PALBA.CZ je popsáno zde.
http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=3037

Fotka vypadá divně - kráva samotná a její okolí mi tam moc nesedí. Je na tom cosi čudného (Například kráva stín má, sousední BMD (či co to je) ne). Proto si myslím, že je to fotomontáž.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

skelet píše:Fotka vypadá divně - kráva samotná a její okolí mi tam moc nesedí. Je na tom cosi čudného (Například kráva stín má, sousední BMD (či co to je) ne). Proto si myslím, že je to fotomontáž.
No, já myslím, že ta kráva hlavně *je* ve stínu stromu nebo něčeho takového. Techniku nepoznám, ani kdybych se na hlavu postavila, ale pokud je to focené někdy kolem poledne, tak se není moc co divit, že tam ty stíny jinak moc nejsou :roll:

edit: přidána citace, aby bylo líp poznat, na co přesně odkazuju...
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Dáma má vždycky pravdu, a teď i opravdu. Ale stejně se mi na té fotce něco nelíbí. Hlavně na té krávě.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Sancho
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 201
Registrován: 28/7/2010, 23:03

Příspěvek od Sancho »

má to divnou perspektivu, buď mezi ní a těma maníkama v pozadí je tak 15m místa a ten kdo to fotil nějak zázračně zaostřil na popředí i pozadí zároveň nebo tam neni 25m místa a ta kráva je 3.5m vysoká...
Si vis pacem, para bellum
gtz
Příspěvky: 6
Registrován: 22/11/2010, 16:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gtz »

Je to jen screen z uvedených odkazů. V tom prvotním linku co jsem sem dával jsou i jiné.
gtz
Příspěvky: 6
Registrován: 22/11/2010, 16:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Fotografie

Příspěvek od gtz »

Sancho píše:má to divnou perspektivu, buď mezi ní a těma maníkama v pozadí je tak 15m místa a ten kdo to fotil nějak zázračně zaostřil na popředí i pozadí zároveň nebo tam neni 25m místa a ta kráva je 3.5m vysoká...
Všechny tyto fotky pochází z toho odkazu nahoře nebo Odsud

U denverpostu jsem se nesetkal s tím, že by se jednalo o nějakou montáž, a denverpost toto nikdy nedělal. Ale zase nikdy neříkám nikdy.
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Příspěvek od kopapaka »

skelet píše:navíc ty znaky jsou Finské?
Ty znaky ( až na barvu ) vypadají jako Finské, ale jde pravděpodobně o označení jednotky.
Nejlíp je to vidět při srovnání s tímto obrázkem, kde je na BMP-2 podobný znak s trojúhelníkem místo kolečka.
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Odpovědět

Zpět na „Události a konflikty po roce 1945“