Fundraising pro Palbu

Vzkazy a žádosti vedení Palby pro uživatele
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11835
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od Lord »

Hele jde to do kopru, protože už předtím si to lidi různě blokovali.
Nebo klikali málo, ale občas přeci, nebo se platilo alespoň za zobrazení reklam, a tím se vytvářelo jakési povědomí o značce.
S příchodem AI vyhledávání přes ní, a jiné zvyklosti lidí, tyhle modely dál trpí. Takže co s tím? Nic!
Můžeme si akorát zanadávat, a to je tak všechno.

Uživatelé dostanou odpověď přímo na stránce vyhledávače a nemají důvod proklikávat se dál.
Já už se občas taky ptám Gemini, co kdo napsal, nebo co se píše, AI to shrne, a nemusím číst jednotlivé příspěvky nebo články.
Pokud nemám některý weby vyloženě oblíbené...

AI prolezla kompletně databáze a zaznamenala si kvalitní příspěvky, nebo obecně sentiment, který k tomu třeba kdysi byl.
Kvalitní články a některé myšlenky přímo od zdroje si ovšem přečtu zde furt jo.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od Alfik »

Cloudflare mi nevadí když funguje. Občas blbne. Asi když má mnoho práce :)

Cesta k penězům bude pravděpodobně dlouhodobě fungovat jen ta co je tady na Palbě, tzn. dobrovolné příspěvky. Ostatní, všechny, způsoby, od zamčení části webu, přes úplnou platnost, až po nějaké financování třetí stranou - typicky právě reklamou, je částečně cestou do pekel (např. reklama spolu nese požadavky od zadavatelů, např. "nepsat nic o válkách"... zkuste si to představit na Palbě :D ), a částečně cestou do podfinancování.
AI prostě změní celý interfernet způsoby, které ještě ani neznáme.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11835
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od Lord »

Někdy to Cloudflare trvá docela dlouho, ale jistě jste si všimli, že to používá čím dál více webů.
Je to kvůli ZVÝŠENÝM KYBERNETICKÝM útokům a kvůli kombajnům AI.

Válka byla vnímána pro některé sektory, tedy většinu negativně.
My by jsme tady mohli mít reklamu CSG, ale zase by se NEsmělo asi tolik kritizovat :)
Navíc diskusní fóra prostě mají svá specifika.

Leč vnímání obranného průmyslu a obrany státu u české veřejnosti prochází v posledních letech výrazným posunem.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 16684
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od Zemakt »

Vzhledem k tomu jak razantně poklesla míra nutnosti čistit Palbu od spamu, tak je Cloudflare boží.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11835
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od Lord »

Mimo jiné jsem pročistil datábázi od registrovaných botů a změnil otázky.
Ale Cloudflare bude hrát roli v blokování nových pokusů o spam.
Nástroj automaticky vyhodnocuje a blokuje známé škodlivé roboty a JINÉ, než se dostanou k serveru, JDE kontrola přes Cloudflare.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11835
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od Lord »

Zdravím Vás,

Danny poslal 500 Kč.

Díky.

Jinak číslo účtu pro příspěvky je u FIO banky:

2400068687 / 2010

Případně ve formátu
IBAN: CZ5820100000002400068687

BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Palbě zdar!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
pjaro77
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3819
Registrován: 13/11/2019, 17:19

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od pjaro77 »

Potrebujem ešte názov účtu, aby som mohol niečo poslať.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11835
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od Lord »

Zdravím Vás,

No jo, už jsme se o tom bavili, že to banky nějak zavedly.
Při běžných vnitrostátních platbách v rámci České republiky (v CZK) název příjemce povinný není.
Pro SLOVÁKY je, nebo pro eura do jiné země EU.

Název je: Čapek, Luboš, Ing.

Číslo účtu: 2400068687 / 2010

IBAN: CZ58 2010 0000 0024 0006 8687

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Tak uvídíme, co přijde :)
QR kódy jsou na předchozí stránce.
viewtopic.php?p=466498#p466498

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ MI MŮŽETE NAPSAT SOUKROMOU ZPRÁVU.

Předem děkujeme!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
pjaro77
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3819
Registrován: 13/11/2019, 17:19

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od pjaro77 »

Eurozona je viac paranoidná, no.
V najhoršom prípade môžem poslať všimné cez Western union. :)
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11835
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Fundraising pro Palbu

Příspěvek od Lord »

V poho Western union, tam jsou zase nějaký poplatky ne?
80 CZK poplatek až Stokoruny podle zasílané částky plus nevýhodný směnný kurz.
Nech to bejt :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Vzkazy od vedení Palby“