ČSL vs. Luftwaffe, rekonstrukce?

Komentáře aktuálního dění ...

Moderátor: jarl

Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.

Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".

Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZS_Scharck
Příspěvky: 7
Registrován: 9/9/2010, 14:25

Příspěvek od CZS_Scharck »

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Víc nahrávek jsem zatím nestihl prohlédnout.
Toto je odhadem zatím někde okolo poloviny.

3./JG131_Scharck
Odysseus 6
CSL - Česká Stíhací Letka
Scharck
Blau 59
Ford
Příspěvky: 4
Registrován: 20/7/2007, 21:35
Bydliště: Lužické hory - Plotendorf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ford »

Roněž přidávám několik málo obrázků

pro zvětšení klikni
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
57_OTU_Ford
57th Operational Training Unit RAF
JZ-W
Frolda
vojín
vojín
Příspěvky: 14
Registrován: 22/5/2011, 16:05

Příspěvek od Frolda »

Rád bych se zeptal jestli se ještě někdy konat něco podobného, neboť v době konání této akce jsem ještě palbu neznal a tudíž jsem se nemohl zapojit a docela mě to mrzí...
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Pro zájemce o pokračování: sledujte SVK (tj. www.vwings.net), něco se "vaří", zatim to je ve stavu, že se "koštují jednotlivé přísady a porovnávají se, jak by k sobě pasovaly, aby variace na toto téma dopadla ještě lépe".
Akce vzešla ze světa SVK, tam jsou spíše piloti, zde na Palbě jsou spíše historici.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Můžu mít jen otázku kdo že nám to vaří? :-)
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Odpovím dvěma linky ... Libye-podzim 1942 a Speciálky s pěchotou, více nechť napíší ti více zainteresovaní, budou-li chtít.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Achjo. Tak proč sem vůbec hážeš nějaké informace, když je to vlastně tajné..... Chtěl ksem jen jména lidí, co na tom pracují. Vím jen o Johanovi. Možná pomáhá Lekk. Ale odkazješ se na to, že to vzešlo na SVK. Tam ale nic takového nevzniká.
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Ty jo, šéfe můj. Já něco málo vím, kluci mlčí. Mne létání baví, ostatní jistě taky. Těšíme se všichni na nějaké pokračování a další Akci.
Déle aktivní piloti mají větší zkušenosti a vazby, než já. Proto mi nepřijde slušné dávat něco najevo. Stejně tak i v případě Palby 1938 byly změny celkem hektické, v průběhu celé organizace. Proto nemůžu říct nic zásadního.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Tak proč o tom začínáš? To je jako když si holka sundá kalhotky, pohladí tě a pak řekne, že až jindy.
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Povolaní mlčí. Já jsem něco slyšel. Mam taky mlčet? Timhle snad řikam "chlapi, makejte, trénujte, něco by bejt mělo". Nebo ne?
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Příspěvek od Hektor »

Prečo si ich potom dáva dolu? Asi ich potrebuje oprať.

Pracuje na tom Lekk okolo nového roku lietalo celkom dosť E-mailov kde sa rozoberalo na čom sa bude lietať, aké bolo počasie, čo reálnosť lietadiel, zapojenie Hunov a podobne. Potom zostalo ticho a objavila sa až pred mesiacom tá Líbya.
Odpovědět

Zpět na „Aktuality“