Bugy - nová Palba

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4227
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od Alfik »

Není náhodou nějak nastavené automatické odhlašování po nějaké době? Zdá se mi totiž, že mě to koplo kvůli tomu - právě před chvílí. Odpověděl jsem na jeden příspěvek - a na druhý už ne. Pokud je tomu tak, prosím, odstraňte to. Je to nešvar z dávnověku netu, který děsně otravuje na odborných forech. Tady se (často) musí jeden zamýšlet nad odpovědí i pár desítek minut, a mezitím... bim ho.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od kopapaka »

Scrat: pomalým kompem to určitě není, já mám Netbůk s prachobyčejným Atomem a šlape to úplně v pohodě.
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od kopapaka »

Pokoušel jsem se to zarazit, ale BAN mi nejde, nebo jsem zatím nepřišel jak na to...
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
K4M1L
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 442
Registrován: 2/7/2012, 21:42

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od K4M1L »

Doporučení: Pokud máte potíže s přihlášením, použijte ten odkaz co jsem posílal vedle a přihlaste se přes portál, pak by potíže měly zmizet. Průběžně to poladím.
K4M1L
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 442
Registrován: 2/7/2012, 21:42

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od K4M1L »

Dnes palba poběží trochu pomaleji, generuje se index pro vyhledávač. Napíšu až bude hotovo.
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4092
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od jarl »

Už to tu bylo řešeno několikrát, ale nikde jsem zatím nenašel odpověď na to, co mě momentálně zajímá nejvíce. U všech svých článků jsem u nadpisů a uvodních obrázků použival umístění na střed, což teď nefunguje a všechny mé články vypadají díky tomu příšerně. Nejhůře asi dopadl tento: http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=300&t=4369 .Proto se zeptám přímo; budu muset všechny své články opravovat já, a nebo to udělá někdo za mne? Jsem líný člověk a představa, že budu muset opravovat něco, co jsem sám nepokazil mě docela děsí,ale udělat se to musí, protože ty články teď vypadají hrozně a jejich vzhled je vizitkou každého autora.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
K4M1L
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 442
Registrován: 2/7/2012, 21:42

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od K4M1L »

Takže. Jelikož nejste první, tak tenhle bb kód dodělám hned. Ale první co udělám bude CAPCHA proti spambotům - když někde nějakého uvidíte, tak mi prosím pošlete nick nebo odkaz PM.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od Lord »

jarl píše:U všech svých článků jsem u nadpisů a uvodních obrázků použival umístění na střed, což teď nefunguje a všechny mé články vypadají díky tomu příšerně. Nejhůře asi dopadl tento: http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=300&t=4369 .Proto se zeptám přímo; budu muset všechny své články opravovat já, a nebo to udělá někdo za mne? Jsem líný člověk a představa, že budu muset opravovat něco, co jsem sám nepokazil mě docela děsí,ale udělat se to musí, protože ty články teď vypadají hrozně a jejich vzhled je vizitkou každého autora.
Hmm, to se snad poladí ... v nové palbě se bude muset centrování používat jinak, nebo radši vůbec, zatím nic neopravujte!
Jarle s tvými články se počítá do CMS.
Dejte nám ještě týden času a pak posuďte, ale přípomínky dobré, poladí se to "za pochodu".
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
K4M1L
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 442
Registrován: 2/7/2012, 21:42

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od K4M1L »

jarl píše:Už to tu bylo řešeno několikrát, ale nikde jsem zatím nenašel odpověď na to, co mě momentálně zajímá nejvíce. U všech svých článků jsem u nadpisů a uvodních obrázků použival umístění na střed, což teď nefunguje a všechny mé články vypadají díky tomu příšerně. Nejhůře asi dopadl tento: http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=300&t=4369 .Proto se zeptám přímo; budu muset všechny své články opravovat já, a nebo to udělá někdo za mne? Jsem líný člověk a představa, že budu muset opravovat něco, co jsem sám nepokazil mě docela děsí,ale udělat se to musí, protože ty články teď vypadají hrozně a jejich vzhled je vizitkou každého autora.
Lepší?
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od Lord »

V roce 1909 došlo k výměně původních kotlů, které nahradilo dvanáct moderních vodotrubních systému Babcock, ...
pod tímto textem to je rozčubený ... a více také doupě.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
K4M1L
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 442
Registrován: 2/7/2012, 21:42

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od K4M1L »

Tenhle konkrétní jsem opravil ručně, byly tam blbě linky, ale to je naprd upravovat to ručně, zkusím vymyslet nějaké globální řešení.
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4092
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od jarl »

K4M1LCZ píše:
Lepší?
Zdá se, že už je to v pořádku. Děkuji za rychlé vyřešení problému. Opravdu mě to dost trápilo a představa, že budu muset své články pracně vyhledávat (často vůbec netušim, kde jsou teď zařazené) a potom opravovat mě vážně děsila.

Teď jsem si všiml, že u tohoto mého příspěvku je chybně uveden čas odeslání, který je posunutý o hodinu.
Naposledy upravil(a) jarl dne 28/7/2012, 15:36, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od Lord »

K4M1LCZ píše:Tenhle konkrétní jsem opravil ručně, byly tam blbě linky, ale to je naprd upravovat to ručně, zkusím vymyslet nějaké globální řešení.
Nu zdá se, že to je pořešeno, ale nyní je spíše problém v tom, že ne každý to naformátoval úplně košér, takže buď Kamil něco ještě vymyslí, nebo
si to bude muset každej opravit sám, ale většina věcí - článků je už nyní OK.

Dyžtak hlaste kde ještě ne, nebo je tam "rozsypanej čaj" a odkazy.

Nový centrování už budete muset dělat asi jinak, Kamil napíše jak. V editoru přibyla značka center ... align se zruší.
Nebo jestli se máj na centrování v nových článcích vysrat? Možná by to bylo nejlepší.

Nic jdeme se koupat, čao!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13277
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od Rase »

jinde už je to dobré, ale tady mi to udělalo nějakou podivnost a avatar hodilo až na konec článku (navíc rozhozeně):
http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=209&t=4550
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
K4M1L
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 442
Registrován: 2/7/2012, 21:42

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od K4M1L »

Mělo by být ok. Je to tím, že v článku není správně použité formátování. Globálně jsem vypnul staré funkce [align], takže články jsou zarovnané standartně vlevo. Pokud se mi podaří vymyslet způsob jak donutit forum aby ignorovalo chyby tak to zase zapnu.
K4M1L
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 442
Registrován: 2/7/2012, 21:42

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od K4M1L »

Chat jsem zvětšil. Teď jdu na ta prokletá nezařazená témata. Kdyby mi chtěl někdo asistovat tak bych se vůbec nezlobil.
Uživatelský avatar
Farky
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1177
Registrován: 19/6/2008, 23:52

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od Farky »

K4M1L píše:Chat jsem zvětšil. Teď jdu na ta prokletá nezařazená témata. Kdyby mi chtěl někdo asistovat tak bych se vůbec nezlobil.
Stíhací letouny
Moderátoři: Pátrač, Hans S., Farky

Bombardovací a bitevní letouny
Moderátoři: Pátrač, Hans S., Farky

Ostatní letadla
Moderátoři: Pátrač, Hans S., Farky

Vybavení letounů
Moderátoři: Pátrač, Hans S., Farky

Různé
Moderátoři: Pátrač, Hans S., Farky

Starší neaktualizované články
Moderátoři: Pátrač, Hans S., Farky

Toto všechno patří sem - http://www.palba.cz/viewforum.php?f=123
------------------
Starší neaktualizované články
Moderátoři: Pátrač, Hans S., Tempik

To patří sem - http://www.palba.cz/viewforum.php?f=99
ObrázekObrázek
K4M1L
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 442
Registrován: 2/7/2012, 21:42

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od K4M1L »

Done. Díky
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od Lord »

Rase píše:jinde už je to dobré, ale tady mi to udělalo nějakou podivnost a avatar hodilo až na konec článku (navíc rozhozeně):
http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=209&t=4550
Rase máš tam podle mě chybu a navíc tag ([/ align] - najdeš u textu.
Máš za lomítkem třeba mezeru
Zde jiná verze motorového monocyklu z roku 1931 [/ align] - ono to tehle tag fakt nyní nezobrazuje :shock:
To je vyšší dívčí, ale zdá se, že to nějak funguje 8-)

A tak to mají občas asi lidi, když to je rozsypaný.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11651
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Bugy - nová Palba

Příspěvek od Zemakt »

mne se tedy ten chat nezobrazuje na hlavní stránce, to že ho musím rozkliknout bude normal?
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“