Migrace na nový hosting

Vzkazy a žádosti vedení Palby pro uživatele

Moderátoři: jarl, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Migrace na nový hosting

Příspěvek od Lord »

Milí Palbáci,

:arrow: informuji vás, že migrace na nový hosting proběhla úspěšně, možná se pár posledních příspěvků nepřeneslo.
Ale hlavně zkontrolujte jestli jsou v pořádku galerie a další fotky. Případně hlaste jiné bugy :raf:
Přijde mi, že Palba je o trošku rychlejší. Většina lidí, ale asi nic nepostřehne. Větší rychlost by měla přinést až nová verze fóra.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Migrace na nový hosting

Příspěvek od michan »

Potvrzuji, že vkládané obrázky ze sekce "Album", které tam byly dány v úterý, ve středu a ve čtvrtek se mi nikam neztratily.
Palba se mi skutečně zdála, že přibrala na rychlosti. V pondělí trvalo i několik minut, než článek vklouzl do své přihrádky. Dnes se jednalo o několik vteřin a články dnes byly čtyři.
Palba funguje dobře.

Jo a Lorde moc dík, že ses Palbě, dodělávkám jejího chodu, včera odpoledne /všechna ta jednání s novým majitelem/, ale i večer /dodělávky v reálu po převedení/, tolik věnoval.

Dík i za večerní zprávu, že Palba bude ráno šlapat.

Je to totiž i Tvá velká zásluha, že jsi vše dodělal a proto ta Palba dnes tak dobře šlapala.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Migrace na nový hosting

Příspěvek od Lord »

Michane pokrok nezastavíš, tedy půjde o nové železo, hardware serveru, ano odesílání delších příspěvků je znatelně rychlejší. Měl jsem trošku obavy, zda se vše přeneslo, ale asi ano, Palba šlape! Posun, který potěší :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Vzkazy od vedení Palby“