Kniha Pacifik 1, křest 6. prosince, 14,00 hodin.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6829
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Kniha Pacifik 1, křest 6. prosince, 14,00 hodin.

Příspěvek od michan »

Kniha Pacifik 1, křest 6. prosince, 14,00 hodin.
Vážené kolegyně, kolegové, přátelé a čtenáři Palby. Po telefonickém rozhovoru s panem ředitelem Mgr. Šteflem v pondělí 13. 11., mohu všem sdělit, že Kniha Pacifik 1 bude mít svůj křest dne 6. prosince 2023.

Pacifik_1_Obalka_66.png

Obálka knihy Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko, USA, Čína Díl 1.
Stane se tak od 14ti hodin dne 6. prosince 2023, jak mě instruoval pan umělecký ředitel Mgr. Štefl, v - Slovenský dom v Prahe, - Soukenická 1199/3 Praha 1.
A zde je pak důkaz předchozích řádků, když mě v úterý dne 14. 11., jak slíbil, zaslal dotvrzení svých slov i s celou, zatím pozvánkou, která znamená, že s místem konaní byla podepsána platná smlouva.
Vážený pane Michálku,
jak jsem vás už informoval, křest knihy Válka v Pacifiku se koná ve Slovenskem domě 6. prosince od 14.00 hod.
Adresa Slovenského domu je Soukenická 3, Praha 1. Je to 100 metrů od nám. Republiky, tedy v centru Prahy.
K akci připravujeme elektronické i papírové pozvánky, které buďme rozesílat příští týden.
Křest bude ozvučen a na místě bude v provozu bar. Časově pásmo křtu 14.00.- 16.30. Bližší na naší schůzce koncem týdne, ale už se těším na setkání se všemi zájemci o knihu v mikulášskem termínu ve Slovenském domě.
S pozdravem Mgr. Svatopluk Stefl.

Takže vše již prostě funguje a po naší schůzce příští týden budou již řečeny jen detaily, se kterými budete všichni seznámeni.
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“