Nalezeno 2375 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 19/6/2026, 22:47
- Fórum: Aktuality
- Téma: OSSR, kampak kráčíte?
- Odpovědi: 14206
- Zobrazení: 1833220
- 19/6/2026, 15:13
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: OSSR - výběr nového kolového BVP
- Odpovědi: 1630
- Zobrazení: 258456
Re: OSSR - výběr nového kolového BVP
Patria má záujem o ďalšie dodávky svojich produktov OSSR:
- 18/6/2026, 22:38
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: Houfnice EVA M2 (BIA)
- Odpovědi: 271
- Zobrazení: 54757
Re: Houfnice EVA M2 (BIA)
Vyzerá že zatiaľ nie. Jedine OSSR s to je "povinný" zákazník.
- 18/6/2026, 18:56
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: OSSR - výběr nového kolového BVP
- Odpovědi: 1630
- Zobrazení: 258456
Re: OSSR - výběr nového kolového BVP
Ak ti nevadí tá korupcia a premrštené priekupnické ceny + dodacie lehoty...je to taká ľudská malosť kritizovať druhých a nepozerať sa na seba.
- 18/6/2026, 10:21
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: Houfnice EVA M2 (BIA)
- Odpovědi: 271
- Zobrazení: 54757
- 18/6/2026, 09:38
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: OSSR - výběr nového kolového BVP
- Odpovědi: 1630
- Zobrazení: 258456
Re: OSSR - výběr nového kolového BVP
Tak tady zatím tragicky selhala. Tu hlavne zlyhalo MO na čele s jeho hlavným predstaviteľom, ktorý tento program od začiatku sabotoval, keďže to nevyhral jeho partner z CSG. :???: Je pravda, že na SK to bol veľmi ambiciózny plán a niektoré typy by sa dali zrejme obmeniť za iné platformy (6x6 alebo ...
- 18/6/2026, 09:36
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: OSSR - výběr nového kolového BVP
- Odpovědi: 1630
- Zobrazení: 258456
Re: OSSR - výběr nového kolového BVP
Tu sú pôvodné počty aj s cenovou kalkuláciou z roku 2022:
- 17/6/2026, 23:17
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: OSSR - výběr nového kolového BVP
- Odpovědi: 1630
- Zobrazení: 258456
Re: OSSR - výběr nového kolového BVP
500 kusov ale nie týchto. Mali to byť OTčka na mobilitu. Na nich mělo být všechno. možná i polní kuchyně. A právě to je ten problém. "Spustila" se megaakvizice u které musili i ti co ji připravovali tušit že nebude nikdy naplněná. Místo toho aby se specifikovalo co je třeba pro přezbrojen...
- 10/6/2026, 18:22
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: Budoucnost dělostřelectva AČR
- Odpovědi: 698
- Zobrazení: 206237
Re: Budoucnost dělostřelectva AČR
Veď práve, u niekoho je to už len obohratá pokazená platňa.

- 10/6/2026, 14:40
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: Budoucnost dělostřelectva AČR
- Odpovědi: 698
- Zobrazení: 206237
Re: Budoucnost dělostřelectva AČR
Treba im povedať, aby si dali pozor v T-križovatkách.
Dobrá rada nad zlato.
Dobrá rada nad zlato.
- 6/6/2026, 22:39
- Fórum: Aktuality
- Téma: OSSR, kampak kráčíte?
- Odpovědi: 14206
- Zobrazení: 1833220
Re: OSSR, kampak kráčíte?
Niekto musí byť prvý. 
- 5/6/2026, 23:47
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: DT WOLF & HRON (4x4)
- Odpovědi: 138
- Zobrazení: 21236
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Chropyňské strojírny sú 60% vlastníkom fy DefTech. Je možné, že chcú toto vozidlo ponúknuť AČR aj s lokalizáciu výroby v ČR. Uvidíme až se budou rozlepovat obálky v aktuálně běžícím tendru. Ale zrovna na tuhle variantu bych si nevsadil. Podle mě to bude mezi Bushmaster, Patriot a Mars. Túto informá...
- 5/6/2026, 23:41
- Fórum: Aktuality
- Téma: OSSR, kampak kráčíte?
- Odpovědi: 14206
- Zobrazení: 1833220
Re: OSSR, kampak kráčíte?
Z pôvodných 5000 ks M4M1, ktoré zarezal kokaíňák by nakoniec malo prísť 500 ks, ktoré už asi boli vyrobené a nedali sa zrušiť... ostatné ako píšete. Navyše tie JLTV čakali tak dlho vyrobené v USA, lebo zo strany MO SR zrejme nemal nikto záujem vybaviť dopravu na SK. Žiadne lockdowny, ako tvrdil bulh...
- 4/6/2026, 22:10
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: DT WOLF & HRON (4x4)
- Odpovědi: 138
- Zobrazení: 21236
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Osobne sa mi tie autá vôbec nepáčia, vysoké voči šírke náprav, je to také celé neee...
- 4/6/2026, 16:51
- Fórum: Aktuality
- Téma: OSSR, kampak kráčíte?
- Odpovědi: 14206
- Zobrazení: 1833220
Re: OSSR, kampak kráčíte?
Pravda, vlastnená zbrojárom Strnadom, to budú určite "objektívne" informácie. Je vidieť, že kokaíny je v úzkych, opäť mu musí pomáhať jeho obchodný partner. Táto vláda odmietla kompenzácie od USA vo forme dvojtretinovej zľavy ceny za vrtuľníky Viper. Týchto 250 mil. EUR blokovalo doteraz M...
- 4/6/2026, 13:44
- Fórum: Obrněná technika a dělostřelectvo
- Téma: DT WOLF & HRON (4x4)
- Odpovědi: 138
- Zobrazení: 21236
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Chropyňské strojírny sú 60% vlastníkom fy DefTech. Je možné, že chcú toto vozidlo ponúknuť AČR aj s lokalizáciu výroby v ČR.
- 3/6/2026, 13:30
- Fórum: Aktuality
- Téma: OSSR, kampak kráčíte?
- Odpovědi: 14206
- Zobrazení: 1833220
Re: OSSR, kampak kráčíte?
Vidím, že si si pozrel len jednu, druhú v poradí. 
- 3/6/2026, 13:29
- Fórum: Letecká technika
- Téma: OSSR - nový stíhací letoun Lockheed Martin F-16 Block 70
- Odpovědi: 4217
- Zobrazení: 536998
Re: OSSR - nový stíhací letoun Lockheed Martin F-16 Block 70
Ďakujem, viem o tom.
Skôr si myslím, že nepodstatné až zavádzajúce, ale ľudí treba stále edukovať, hlavne, ak sa pracuje s faktami.
Skôr si myslím, že nepodstatné až zavádzajúce, ale ľudí treba stále edukovať, hlavne, ak sa pracuje s faktami.
- 3/6/2026, 13:20
- Fórum: Aktuality
- Téma: OSSR, kampak kráčíte?
- Odpovědi: 14206
- Zobrazení: 1833220
Re: OSSR, kampak kráčíte?
Satko, pozri si tú tlačovku, možno to pochopíš.
Uvidí sa, kto bude nakoniec hlupák a podvodník.
Uvidí sa, kto bude nakoniec hlupák a podvodník.
- 3/6/2026, 11:07
- Fórum: Letecká technika
- Téma: OSSR - nový stíhací letoun Lockheed Martin F-16 Block 70
- Odpovědi: 4217
- Zobrazení: 536998
Re: OSSR - nový stíhací letoun Lockheed Martin F-16 Block 70
Toto všetko viem, letel som cez polku SK v "aeroklubovom" lietadle, takže som si vypočul celú leteckú korešpondenciu v lietadle počas letu a videl som aj predletovú prípravu s letovým plánom. Viem o čom hovorím. Ak myslíš motorových paraglaidistov, treba to napísať, tí vzlietnu z akejkoľve...