Kubinka tipy pro návštěvníky

Co by se stalo, kdyby? Nespecifické dotazy, různé názory z vojenství.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Kubinka tipy pro návštěvníky

Příspěvek od knezdub »

Zdravím Vás přátelé, pojal jsem nápad, zajet se podívat do Kubinky. Má někdo nějaké rady a nápady ať už k cestě, ubytování, všeobecně o pobytu v Mostkvě a okolí, dopravě a podobně?
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
svobodník
svobodník
Příspěvky: 33
Registrován: 28/11/2010, 12:38

Re: Kubinka tipy pro návštěvníky

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Ahoj. V Kubince jsem byl v roce 2016 a tehdy stěhovali expozice do parku patriotů. Většina němců už byla pryč tou dobou. Doporučuju dohledat. A bacha v Kubince si dělali od cizinců kopie pasů! Doporučuji mít sebou místníhom ;)
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1417
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: Kubinka tipy pro návštěvníky

Příspěvek od danny1691 »

Kubinka postrada uz smysl. Postupne se vse premistuje do parku Patriot. Pocitej s tim, ze uz tam toho moc nebude. Spise podivej do ustredniho muzea armady (netusim jak se presne jmenuje) a do muzea Vadima Zadorozneho.

Pohlidej si, jak jsou akce v parku Patriot aby tam nebylo moc lidi a priprav se- je to tam velike
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Re: Kubinka tipy pro návštěvníky

Příspěvek od knezdub »

Něco jsem si našel na stránkách muzea, upozorňují na to, že velká čast sbírek je v Patriot parku. Máme v plánu muzeum rozdělit do dvou dnů, kubinku a Patriot. Zajímá nás hlavně technika a tanky, určitě pojedeme mimo sezónu a mimo svátky, ostatně upozornění na ně je i na stránkách muzea.
Spíš mě zajímají nějaké praktické informace k pobytu, pravděpodobně si půjčíme auto na oba dny, ale pokud by bylo auto i s průvodcem, nebudeme se bránit.
Zatím sháním informace všeho druhu
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1417
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: Kubinka tipy pro návštěvníky

Příspěvek od danny1691 »

Ja tam jezdim s C.K. Praded. Jak je to solo netusim, ale do Kubinky se da dojet vlakem. Letos tam pojedu MHD tak poreferuji.
Na mobilu se mi na to blbe kouka. Kdy tam chces jet?
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Re: Kubinka tipy pro návštěvníky

Příspěvek od knezdub »

Termín ještě nemáme, asi podzim, nebo příští jaro. Přišel s tím brácha, že by chtěli jet s klukama autem, to je podle mě kravina. Letenka+hotel s polopenzí na 3noci vyjde na 6500, půjčovna auta stojí pár korun, musíme to probrat. Ale v každém případě chci jet, láká mě to čím dál víc. S CK nejedu, já si radši všechno zařizuju sám, když nic jiného, je to vždycky nová zkušenost a aspoň se procvičím v ruštině
ObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Fikce, dohady, dotazy“