Společné obojživelné vozidlo NATO?

Komentáře aktuálního dění ...

Moderátor: jarl

Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.

Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "cover72" nebo "Lord".

Přesuny příspěvků jsou zpětně uváděny ve vláknu Přesuny.

Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- jsou povoleny pouze příspěvky s odkazem na zdroj
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora s přezdívkou "Lord")

Upřesnění pravidel:
- jakýkoliv příspěvek bez udání zdroje bude vymazán a jeho autor bude na týden zabanován
- jakýkoliv příspěvek bez překladu citace bude vymazán a jeho autor bude na týden zabanován. (Pokud si někdo myslí, že cizojazyčná citace bude mít několik řádků a překlad odbude výcucem, tak je na omylu)
- jakýkoliv příspěvek, ve kterém někdo někoho slovně napadne bude vymazán a jeho autor bude na týden zabanován
- ti kteří již v minulosti dostali BAN, můžou dostat BAN až na měsíc. Při třetím opakování až dva měsíce. Podle úvahy zasahujícího moderátora.
- trest delší než tři týdny může být podstoupen k odvolacímu procesu zakladateli fóra Lordovi, který může BAN zmírnit
Odpovědět
seabee
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2375
Registrován: 18/7/2013, 18:59

Společné obojživelné vozidlo NATO?

Příspěvek od seabee »

Americká pobočka BAE Systems a italské Iveco Defence Vehicles (IDV) představily na veletrhu Feria Internacional de Defensa y Seguridad (FEINDEF) ve Španělsku návrh svého obojživelného výsadkového vozidla Amphibious Combat Vehicle. Návrh je odpovědí na projevený zájem Španělska a nejmenovaných dalších zemí NATO o tento typ transportéru. Návrh vychází z úspěšného vývoje v USA, kde je BAE Systems finálním kontraktorem na tento typ transportéru pro Námořní pěchotu USA. Dodávaný bude ve čtyřech různých modifikacích. Návrh evropského ACV má mít okolo 35 t, maximální rychlost 105 km/hod a kapacitu 13 plně vyzbrojených vojáků. Iveco současně uvádí, že do výroby by mohly být zapojení špenělské výrobní závody (především ty Iveca :D) které se už podílí na zakázce na 700 víceúčelových vozidel z roku 2015.
7HGY5NE5X5BODIRG4TY4CY6DCA.jpg
MC2 Kristopher Haley/US Navy photo
Slyší-li nechápaví, podobají se hluchým.
Hérakleitos z Efesu, zvaný Skoteinos (Temný – asi 544-484 př.n.l.),
Odpovědět

Zpět na „Aktuality“