Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Příspěvek od michan »

Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Pacifik_1_Obalka_66.png

Vážené Palbačky, Palbáci, členové Palby a příležitostní čtenáři Palby.
V pátek dne 26. května 2023, se uskutečnilo setkání, nyní každoměsíční, s panem ředitelem Nakladatelství Lammel a syn, panem Mgr. Šteflem. Setkání bude vždy o novinkách ke knize Pacifik 1.
Setkání bylo sjednáno proto, abych zatím nejen předal peníze a seznamy lidí, kteří knihu dostanou, ale abych se zároveň dozvěděl, jak výroba knihy pokračuje a termíny, kdy bude kniha „konečně“ předávána na Poštu, či Zásilkovnu, aby se „Zaplacena“, dostala ke svému majiteli, člověku, který si ji objednal a zaplatil.

Rozklikni celý článek, nebo pak v Knihy. Nebo pak - v pravém rohu dole - Číst dále. V pravém rohu nahoře též Knihy, recenze knih.


Str_405_Pagoda_55.jpg


Viz zde jednu ze stránek Pacifik – 405 – z knihy Pacifik 1, po opravách – Pagoda, Hendersonovo letiště 1942 (až na to mé neumění skenovat).

Probrali jsme a uskutečnili:
1/ Předal jsem peníze panu řediteli oproti podpisu na stvrzenku - Výdajový lístek - 34 knih objednáno – 25 zaplaceno, a ještě další dvě knihy jsou domluveny tak, že peníze dostanu při předání knihy na námi dohodnutém místě.
2 / Pan ředitel řekl jako prvé, že kniha je již zkontrolována po stránce pravopisu a úpravy vzhledu, ještě nám bude autorům zaslána do e-mailu, abychom ji formálně zkontrolovali.
3/ v konci července, začátkem srpna 2023 jde kniha Pacifik 1 do tiskárny.
4/ Dne 21. září 2023 (pokud se nic mimořádného nestane) bude prováděn křest knih a podepisování autory ve foyeru Činoherního klubu, adresa – Ve Smečkách 594/26, Praha.
5/ Během několika dalších dní budou knihy zabaleny a odeslány přes Poštu (asi do třech dnů), případně „Zásilkovnu“, k majiteli, který si ji objednal a zaplatil.
6/ Objednávky jsou stále otevřeny až do konce září a to za stejných podmínek a při stejných cenách.
Průběžně bude Palba zde informována o všem co se s knihami právě děje.
7/ Kdo ještě bude mít zájem, může si knihu – Pravda o válce v Pacifiku aneb Japonsko, USA, Čína Díl 1., kdykoliv v řečenou dobu objednat a zaplatit.
Cena je pro Palbu stále 499,- Kč + 151,- je pak poštovné a balné, tedy celkem 650,- Kč.
Pro Slovensko je to 499,- + 200,- = 699,- Kč.
Objednat si knihu Pacifik 1 lze na e-mailu:


michan.palba@seznam.cz
Naposledy upravil(a) michan dne 5/6/2023, 17:54, celkem upraveno 2 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Příspěvek od Zemakt »

No Michane, tak tohle již konečně vypadá jako světlo na konci tunelu :up: . Dobrá práce pane.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Příspěvek od michan »

Velká zásluha na současném stavu Portálu je včera především od IT Kamil, či K4M1L, neboť Ten, po určitém nastínění co a jak, vše během nějaké doby dal do provozu, díky ještě jednou pane Kamile.


Jinak já jsem chtěl zde oznámit, že další objednávky již opět i s platbama přicházejí a bližší zprávu zde dám později.


Stále platí, že kdo chce objednat kníhu - Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko USA, Čína Díl 1, měl by tak učinit na.

michan.palba@seznam.cz


a prosím aby uvedl adresu - kam má být dodána kniha po zaplacení.

číslo telefonu a já mu pak dodám všechny další potřebné údaje.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Příspěvek od jarl »

Tak tedy známe další a doufejme, že konečný termín vydání i místo křtu knihy. Jinak za sebe musím konstatovat, že ta avizovaná sleva na předobjednávky mi příjde jako velmi výhodná, tudíž bych každému kdo má o Pravdu ve válce v Pacifiku zájem doporučil, aby jí využil a nečekal až se kniha dostane do běžné distribuce za plnou cenu.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Příspěvek od michan »

Pane kolego Jarl máš pravdu. Pan Mgr. Štefl zde Palbákům poskytuje slevu. Vypočtená cena, která bude na prodejnách je 799,- Kč a nám je zde kniha poskytnuta za 499,- Kč, což je viditelně o 300,- Kč méně. V celku pak s poštovným, které je 151,- Kč, je to celkem za 650,- Kč. Pro Slovensko je to jen o 49,- Kč dražší (Poštovné dle tabulek) - tedy 699,- Kč.
Tedy 499,- + 200,- = 699,-

Já mu již poděkoval, neboť ten rozběh knih pro věrné Palbáky i příležitostné čtenáře Palby, zde poskytuje, s mou pomocí, již víc než desítku let na 4 knihách zde vzniklých.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Příspěvek od michan »

Pacifik 1, červen 2023 a nové informace.

Na knize Pacifik 1 se dál usilovně pracuje, jak již zde bylo napsáno, tisk bude po všech pracích a kontrolách proveden v konci srpna 2023.

V oblasti objednávek jsem slíbil, že zde něco napíši. Je tedy objednáno více než 40 ks knih (celkem je to do pondělí 12. června, k 14:30 - 43 knížek Pacifik 1 a stále přicházejí objednávky) – Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko USA, Čína Díl 1.

Zaplaceno je jich 35 ks a 3 knihy jsou domluveny tak, že při domluveném setkání budou při předání zaplaceny.
Mimo toho jsem dostal 3 objednávky na knihy Východ 1, 2, Západ 1. 2 (tady připomenu, že cenu pro nás udělal ve své době předchozích let pan ředitel vždy 299,- Kč a tak mě je, ty tři knihy - Západ 2 - určitě přinese za tuto domluvenou cenu, při našem dalším setkání).

Já tedy mohu plně vyhovět jen knihou Západ 2,
a to ve všech případech, neboť po telefonu s panem ředitelem mě byl řečeno, že je jich, ještě více než 40ks skladem.

U Východu 2 mohu z vlastních zásob vyhovět jen dvěma kolegům, se kterými jsem se domluvil již při placení přes konto při Pacifik 1. Prostě kniha Východ 2 již také ve vlastnictví Nakladatelství není (náhodně jsem 2 Ks Východ 2 viděl v prodejně knih / po schodech nahoru/ - ve Foyer - na Hlavním nádraží v Praze).

Je mě skutečně líto, ale ani Východ 1, ani Západ 1 nemáme. Občas někdo dá zprávu, že někde v Antikvariátu se kniha Západ 1, či Východ 1 objeví a hned hlásí, že ji koupil. Jeden z nich mi hlásil, že za ni dal hned přes 500,- Kč.

Takže ještě snad na závěr k červnu 2023:

Stále přijímám objednávky knihy - Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko USA, Čína Díl 1.
Cena je stále stejná 499,- Kč + poštovné a balné 151,- Kč = 650,-,
Slovensko 699,- Kč, 499,- Kniha Pacifik 1 a poštovné a balné je (pardon) 200,- Kč - celkem 699,- Kč.

Do závazné objednávky prosím napsat:
Jméno a příjmení
Ulice
Směrovací číslo a město, či obec, kam má být kniha zaslána.
Číslo telefonu, kdyby Nakladatelství knihu posílalo přes zásilkovou službu, která se vždy ohlašuje přes telefon.
Objednávky přijímáme až do konce první dekády září 2023, vždy za stejné ceny.


e-mail je : michan.palba@seznam.cz
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Pacifik 1., Nové informace, květen 2023.

Příspěvek od jarl »

Pro zajímavost uvádím jak si kniha Pravda o východní frontě (1) vede na mé oblibené platformě TRHKNIH. Momentálně jí poptává 11 uživatelů. ale k prodeji jí nenabízí ani jeden. V minulosti jich prodali 10 kusů, přičemž za 5 nejdražších zaplatili zájemci minimálně 1000 korun. To jasně vypovídá o Michanově úspěchu u čtenářů:


Snímek obrazovky 2023-06-15 201150.png
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“