World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

Miroslav Comorous píše:Tuhle hru hraju pár týdnů a docela mě to chytlo.
Hrozně moc jsem toužil po německém lehkém tanku Leopard. Když jsem se k němu konečně prostřílel, s hrůzou jsem zjistil, že jsem s neomylnou pravidelností zařazován do týmů k tankům sedmé i deváté úrovně. Jako fakt netuším, co tam mám dělat. Zas tak rychlej tank to není, abych mezi těmi monstry kličkoval, takže moje účast v bitvě zpravidla končí po jediné ráně něčeho, co jsem ani neviděl. Hlavně na bitevním poli opatství, kde jsou jen úzké průjezdy jsem prakticky zbytečnej. :???:
nejezdi bezhlavě dopředu...počkej na ostatní tanky, ať tě podpoři...odkryj jim nepřátele, oni je vyřídí, zvlášt, když kolem nepřátel budeš kroužit a způsobovat zmatek...jakmile se pole trochu pročistí, mrkni na mapu a hurá obsadit bázi, nebo ničit artyny...hlavně nesmíš jet sám dopředu jako šílenec na začátku hry, to si na tobě každej smlsne:-)
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Přesně tak, půzkumáci umí pěkně zavařit. Já osobně považuju T-50 a T-50-2 za jedny z vůbec největších potvor ve hře. S artinou nebo stíhačem je to proti nim utrpení, když je netrefim na "první dobrou" a nikdo mě nekryje.

Dneska by měl podle všeho vyjít patch 7.1
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Jednou jsem měl co dočinění se dvěmi T-50-2 se svým JagdPantherem - bylo to rychlé, protože se ke mně dostali, díky krytí, na blízko. Jednoho jsem trefil do pásů, ale to bylo vše, na co jsem se zmohl (Pravda na chvilku ho to zastavilo, ale opravil pásy rychleji, než já přebil). Oni kolem mne kroužili jako dvě vosy a než jsem se nadál, byla ze mne kouřící troska...
Nebát se a nekrást!
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Ja jako vlastnik masin,ktery se zasadne hodi na dalekej boj (momentalne VK 3601H s KwK 43/L70 bez upgradu motoru a podvozku,takze fakt jen podpurnej prostredek na koleckach...jeste si musim vyexpit na zbytek, predtim sem mel Pz IV se Shmalturmem (s tim me potesilo to,ze sem vetsinou byl lovcem KVcek :) ) a jeste StuG III) taky nemam tyhle rychly otravny potvory rad a neudela me nic vetsi radost,kdyz nejakymu z tehle parchantu jednou, pripadne opakovane prerazim pas a pak se jen divam,(pripadne kdyz prebiju, tak i pomaham), jak se T 50tka meni ve svetlo a teplo :)

Jinak frantici maj docela vpoho zakladni tanky. Hlavne jsou docela tvrdej orisek. Dnes sem vedl asi 3 minutovej soukromej souboji s jednou AMX 38 (ja ji mam taky) s tim,ze sme si max prerazeli podvozek, az pak chudak blbe uhnul vezi, ja mu do ni napral zezadu a zesekl vez, nacez dobre mirena rana do munice mu na dobre nalade nasledne nepridala. Ale prvni 3 tiery za frantiky jsou opravdu standartni behemonty....proste jedou, strili z kononu a poslouchaji, jak skvelej hudebni nastroj si z nich nepritel dela.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

http://www.ulozto.cz/12153638/world-of- ... nkisty-pdf zajimavé čtení do začátku k wotku....jinak to dingování u franc. tanků...no comment :sad:
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bleu »

máš nákej fr tank?
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

jo, dostal jsem ho grátis za vyplnění kodu na vebovkach :) ovšem za ten samý kod jsem na 2. acc dostal bonus tank od rusů... takže spíš luck
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bleu »

Mno renaulta 17 dostaneš automaticky Tetracha případně T-127 po vyplnění kódu s tím, že tam došlo k nějaké chybě a někteří to museli zadávat znova.

Nebo jak tomu mám rozumět?
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

no já jsem dostal Hotchkiss H35 a na 2. Tetrarcha, no mi se původně nepodařilo ani přihlásit se na webovky a fungovalo mi to až když jsem poslal žádost o změnu acc...
Uživatelský avatar
Peters
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 243
Registrován: 21/2/2009, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Peters »

Francouze dostaneš automaticky, i bez kódu, a na Tetrarcha si musíš zadat ten kód.
Obrázek
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Renaul se mi taktéž v garáži objevil. Po 2 jízdách jsem ho naplno vytunil a ještě mi expy zůstaly (první zdvojená za 400xp, druhá už standart taktéž za 400xp). Holt je s těmahle lehkýma vozítkama výhoda, když má člověk už něco nahráno. Dostal jsem s ním sám 3 tanky na 3 tieru :) Jako děcku se mi hrozně líbil B1, tak to k němu dojedu a pak nechám Frantíka odstavenýho v garáži.
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

kde nájdem pls kód na Tetrarcha?
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4254
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

tady http://worldoftanks.eu/news/864-tetrarch-mk-vii-here/
přihlásíš se na svůj acc, a tam najdeš redeem code, zadáš - a je to :)
Tetrarcha jsem prodal, hodí se mi místo v garáži, frantíky pomalu jedu - no uvidíme :) Moje hlavní zbraň je proklínaná artina :D
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

http://imageshack.us/photo/my-images/208/shot003dp.jpg/

ovšem za hetzera už to taková sláva není :(
Uživatelský avatar
Peters
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 243
Registrován: 21/2/2009, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Peters »

Já teda Hetzera mám, a i když zničím tak 2-3 za bitvu, tak je to většinou na 1 ránu, protože 105MM dokáže zničit T28, PzIV na jednu ránu klidně i zepředu...
Obrázek
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

No hetzer me taky moc nevyhovoval...kdyz me strcili proti vyssimu tieru,tak jsem byl vetsinou lahudka pro nejaky uberlaufovy prase (tedka kdyz mam acht-acht na VK 3601 H me zacina tech na hetzeru,kdyz je potkam ja, docela lito.). Me nejvic zatim vyhovoval Pz IV s L70...takovej prijemnej sniper a kdyz koukala ven jen vez,tak sem si moh dovolit dostat i par polibku od nepratel. Jinak nejvci fragu mam v logu 8 a to paradoxne za luchse z Malinovky, kdyz sem jeste nemel upgradovanej motor takze sem fungoval jako pomalu se pohybujici zabijak loltraktoru, BTcek, MTcek a dalsich nizkejch tieru :)
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

ted jsem si dal první hru s hetzerem, přičemž to byla první hra s 105mm, přijedu zezadu na 10 metrů ke KV který měl 40%, namířím zezadu na věž, prásk ho a v rádiu jen suché "This didnt go through" než jsem znova nabil, kv otočil věž a jednohubka byla na světě...
btw na tom screenu jsem zničil: 2x BT7,M4 Sherman,Sturmpanzer 2,M3 Lee, T-34 a 2x B1 :D

http://imageshack.us/photo/my-images/851/shot006lg.jpg/

Asi raději zůstanu u Mardera :D
Naposledy upravil(a) baium dne 8/1/2012, 23:39, celkem upraveno 1 x.
Eldfell
Příspěvky: 4
Registrován: 30/12/2011, 22:32

Příspěvek od Eldfell »

Předpokládám, že nejsi lama a měl jsi v laufu HE :-?
Jinak 8 kousků s Marderem je slušná práce (a klika ofc). Můj osobák je 11 s Jagdpantherem, ale kde jsou ty časy... Nenastřílel jsem Wittmanna ani nepamatuju...
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

btw na tom screenu jsem zničil: 2x BT7,M4 Sherman,Sturmpanzer 2,M3 Lee, T-34 a 2x B1 :D

http://imageshack.us/photo/my-images/851/shot006lg.jpg/

Asi raději zůstanu u Mardera :D[/quote]

Prave sem si tedka zase rozdelal nizkotierovy TDcka kvuli frantikum. Jejich pancir staci proti beznejm light a medum,ale proste tezky kladivo v podobe 50ti a vice mm kanonu na TD tu jejich skorapku rozloupne. B 1 silene trpi na povestnou ventilaci u motoru .), AMX 38 ma zas presne pod vezi pruzor velkej jak Rudy namesti a "sedici kacenka" AMX 40 zas slabou vez, hlavne vylepsena verze s tou velitelskou vezickou, tam je hrich se netrefit. O D1 a D2 se nezminuju...tam je me u Mardera prakticky jedno, pokud se to opravdu nahodou jen nesveze po povrchu.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

Stryx píše:btw na tom screenu jsem zničil: 2x BT7,M4 Sherman,Sturmpanzer 2,M3 Lee, T-34 a 2x B1 :D

http://imageshack.us/photo/my-images/851/shot006lg.jpg/

Asi raději zůstanu u Mardera :D
Prave sem si tedka zase rozdelal nizkotierovy TDcka kvuli frantikum. Jejich pancir staci proti beznejm light a medum,ale proste tezky kladivo v podobe 50ti a vice mm kanonu na TD tu jejich skorapku rozloupne. B 1 silene trpi na povestnou ventilaci u motoru .), AMX 38 ma zas presne pod vezi pruzor velkej jak Rudy namesti a "sedici kacenka" AMX 40 zas slabou vez, hlavne vylepsena verze s tou velitelskou vezickou, tam je hrich se netrefit. O D1 a D2 se nezminuju...tam je me u Mardera prakticky jedno, pokud se to opravdu nahodou jen nesveze po povrchu.[/quote]

btw ten výpis se vztahoval k tomu předchozímu screenu s osmi, jinak máš pravdu no, ale zase na těch nižsích tierech je to mnohem větší zábava :)
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“