World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

Cassius Chaerea píše:
Zipoun píše:můžu dotaz když už jsme u těch statů? proč se u děla udávají 3 hodnoty dmg (např. 400/400/515 ) a penetrace (248/297/60)...?
Máš přece u většiny děl tři typy munice.
ok thx:-)
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

Tak s T34 jsme spokojenej...hrál jsem včera po 2 litrech vína a těch 25-30k kreditů čistého na hru jsme vydělal bez problémů:-)
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Zipoun píše:Tak s T34 jsme spokojenej...hrál jsem včera po 2 litrech vína a těch 25-30k kreditů čistého na hru jsme vydělal bez problémů:-)
Russian style :) Ja takhle obcas z nudy hral Sturmovika pod vlivem...no litalo to zajimave :D
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

No když jsem ještě neměl premium tank, tak jsem si zakazoval hrát pod vlivem, protože to stálo hrozný prodělky:-)) ale s premium je to skoro jedno...pokaždý jsem aspoň něco v plusu a o to jde:-)) hraju ranom, tak to snad nikomu moc nekazím:-))
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

někdo na občasné hraní v četě? kdyžtak pm ve hře http://worldoftanks.eu/community/accoun ... 100-fifas/
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4277
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

Můžeme se vzájemně "přidat" a když se uvidíme... ale hrávám málo - a vždycky tak dvě-tři bitvy, více ne. Je to přeci jen hra na relax, nic vážného. Ve hře jsem coby Alfik :)
Mám různé TD a arty tiry III-V a snažím se vyexpit na KVčko, ale moc mi to nejde :) ty snipy jsou mi tak nějak bližší.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

Mít 5 nejhranějších spg.... masochista :D :D :D
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

včera jsem se konečně dohrabal k IS-4...a objednal goldy na prémium účet...pokud stihnu do patche vyzkoumat IS-7 tak budu moc spokojenej:-) jinak jsem se přidal do klanu a je to celekm prdel...tokový kecy na TS jsem dlouho neslyšel:-)
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

začíná bonusovej "týden"...ode dneška do úterka...nižší ceny, možnost 1 den premiák, sleva premiáku a jiné...:-)
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

a kua ... som cely weekend na chalupe
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Nevím, jestli se nejednalo o apríl, ale na bojišti se nejspíše objeví i raketové dělostřelectvo. V renderech jsou nově Panzerwerfer 42 a Kaťuša. V každém případě dělostřelectvo dozná značných změn, protože některý francouzský artiny budou mít revorverovej nabiják. Jsem zvědavej na vyvážení, už jejich lehký tanky se mi teď zdaj trochu předimenzovaný.
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

To byl apríl, raketové dělostřelectvo se nechystá.
AMX tanky jsou silné, jen když tě potkají s nabitým zásobníkem
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Zipoun píše:pokud stihnu do patche vyzkoumat IS-7 tak budu moc spokojenej:-)
Ako si to myslel?
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Ked vyskumas IS-7, tak po patchi sa IS-4 presunie do Tier 10, namiesto nej dostanes novu Tier 9 heavy a zaroven ti ostane vyskumana IS-7
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Aháááá. No ešte vedieť kedy presne bude nový patch. Som totiž presne na pol ceste k IS-4, Teda predpokladám, že do týždňa pri intenzívnom hraní (mám premium účet) ju budem mať. K IS7 by som sa mal teda prepracovat za mesiac dva.
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

podla predbeznych informacii polovica maja (kvetna)
cize realne polka leta :D
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Nepotřebuješ IS7, stačí ti IS4, místo ní dostaneš IS4 na tieru 10 a novej tier 9 .

Víc si o tom můžeš zjistit v CS sekci ofika forum, tuším, že to je všeobecné sekci
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Taky za KV-3 dostaneš T-150 a za KV dostaneš KV-2. Více tady: http://worldoftanks.eu/en/development
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Ten posun KV-2 do Tieru 6 podľa mňa nie je štastné riešenie. Ale čo už. Dúfam, že aspoň posilnia jemne pancierovanie.
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

mikhail píše:Ten posun KV-2 do Tieru 6 podľa mňa nie je štastné riešenie. Ale čo už. Dúfam, že aspoň posilnia jemne pancierovanie.
To pochybuji (pancéřování je historickou záležitostí), maximálně mu zvýší hitpointy.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“