World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

k IS-7...myslím, že pokud stihnu vyzkoumat IS-7, tak ji budu mít i po patchi a nebudu muset zkoumat v druhé větvi T9 před IS-7...

KV...žeprej je potřeba mít KV-2(tzn KV s věží)
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

1. Tank, ktery musite mit zakoupeny v garazi: KV
Musi byt vyzkoumano: vez KV-2
Co ziskate zdarma: slot s tankem KV-2 (t6), posadku pro KV-2 na 100%, kopie kamuflaze z KV na KV-2.

2. Tank, ktery musite mit zakoupeny v garazi: KV-3
Musi byt vyzkoumano: tank muze byt v zakladni vybave
Co ziskate zdarma: prevod z t6 na t7, slot s tankem T-150 (t6), posadku pro T-150 na 100%, kopie kamuflaze z KV-3 na T-150.

3. Tank, ktery musite mit zakoupeny v garazi: IS-4
Musi byt vyzkoumano: tank muze byt v zakladni vybave
Co ziskate zdarma: prevod z t9 na t10, slot s tankem IS-8 (t9), posadku pro IS-8 na 100%, kopie kamuflaze z IS-4 na IS-8.

! ! ! P O Z O R ! ! !
Durazne vsem doporucuji zaplnit vsechny svoje volne sloty tanky (tier 1 jsou zdarma, pripadne jine levne), abyste meli jistotu pridani volneho garazoveho stani. V poslednim update nekteri hraci sloty nedostali, protoze meli neobsazene volne v garazi.


Autorem je Crabtr33 z oficiálního fora tanků, CS sekce

http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... atche-073/

Doplním, že ještě nevíme kdy nový patch příjde, ale asi ne dřív jak za měsíc
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Jak je to s těma kamuflážema? Pokud jí mám zakoupenou jen na určitou dobu, tak se mi tohle dobový omezení přenese i na ten novej tank, nebo mu už zůstane napořád?
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4252
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

Tohle všechno nevygómu - jen díky pětinásobku jsem se vyplazil na KV a tu kraví věž... :D hraju tak extenzivně, že jsem na pátých tierech ve všem co hraju... :)
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Hanss
Příspěvky: 4
Registrován: 12/6/2009, 14:55

Příspěvek od Hanss »

@kamo - co jsem já pochopil, kamo z třeba is4 se přenese na is4+is8, datum "spotřeby" se přenese taky

@is7 - xp z is4 se přesunou na is8, tzn. i pokud nestihneš is7 vyzkoumat do patche, bude ti chybět stejně jako na is4
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Včera jsem po patchy 7.3 zkoušel jet nějakou dobu za starou dobrou KV-1 a nevím, jestli to bylo jen štěstím, ale většinou jsem mohl projet bojištěm, aniž by mě mělo téměř cokoliv šanci byť jen škrábnout, kromě několika zastávek díky rozstřelenýmu pásu. Asi si jí nechám jako moneymakera radši, než novou T-150.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

COZE ???? uz bol 7.3 ???? kua, som zabudol kupit KV-3
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

sego13 píše:COZE ???? uz bol 7.3 ???? kua, som zabudol kupit KV-3
Já jsem sice jen příležitostný hráč, ale tento týden se docela vyplatilo hrát. 5ti násobky za první bitvu, plno mašin za polovic, zdarma KV-2 a T-150...
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Tento týžden je oslava konca druhej svetovej vojny. Je plno akcií.
- Prvá vítazná bitka za 5x
- Bonus kód na consumables - tuším ešte dnes platí
- Nové tanky KV-2, KV-1, T-150, IS-8 (namiesto IS-4), IS-4 presunutá na Tier X
- Polovičná zľava na kúpu ohromného množstva Tier 7 vozidiel

Ja osobne dnes kúpim AMX 13 90 a ak dohrabem expy tak aj SU-152 :lej:
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

uf uf ... tak som nejakou zhodou okolnosti to KV-3 kupil este minuly tyzden, takze mam koooopec volneho miesta v garazi a koooopec srieborniakov :)

IS-8 je totalna sra*ka, ta pojde z garaze von okamzite
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

sego13 píše: IS-8 je totalna sra*ka, ta pojde z garaze von okamzite
Proč? Mobilní tank s dobrým kanónem.
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Cassius Chaerea píše:Proč? Mobilní tank s dobrým kanónem.
Áno mám podobný názor. Síce priamo sa ten tank nemôže stretnúť sám s inou Tier IX, ale dokáže v kopcovitých mapách skvele podporovať medium tanky a to je veľké plus.

Skrátka s ním netreba hrať ako s klasickým Heavy tankom. To naj delo má na dôvažok ultimátne.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

ked StugIII spredu prepali IS-8, niekde sudruhovia urobili chybu ... IS-8 nema co robit v T-IX , este tak T-VIII
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

sego13 píše:ked StugIII spredu prepali IS-8, niekde sudruhovia urobili chybu ... IS-8 nema co robit v T-IX , este tak T-VIII
Proc by StuG III nemohl propalit IS 8? Ac je ta hra arkadova ,tak penetrace/uhly dopadu a sila pancerovani je tam delana pomerne dobre. A L 71cka na StuGu/Pantheru je dost dobry delo. Jen proste v hre da malej dmg, v realu by ten tank nejspis odbouchlo. Ja se StuGem III pravidelne delam diry do cehokoliv i bez premiaku...kdyz vystavi dobrej flek a rana sedne. ma smulu ...jen mu uberu 8-10% HP.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

trosku som s IS-8 odjazdil a treba si na nu zvyknut ... aj tak si ale myslim ze je to VELMI slaba deviatka
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

To je rukama.
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

Tak jsem se po delší době lognul do hry abych zkusil nový patch a jen tak ze srandy jsem si koupil Btčko...hnedka 2. battle dopadl takhle http://imageshack.us/photo/my-images/834/shot005ej.jpg/ s 50% posádkou celkem úspěch ;)
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Baium: Gratulácia...BTčko je v Hmmelsdorfe prekvapivo dobré. Za bitku dokážeš prekrúžiť mapu aj 3-krát a pokiaľ sú tam začiatočnícke lamy, prakticky nič Ťa netrafí :)
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

Zdravím.
IS-8 je celkem v pohodě až na slabej spodek...a myslím, že by se s ní nemělo moc úhlovat,, protože paradoxně úhlování zvyšujete úhel jejich střelby do vás - podobně jako u IS-7. Každopádně je potřeba ji doexpit, protože IS-7 se mi zdá o dost lepší než IS-4 kterou mám:-)

no momentálně řádím s T-50-2 a s ISU-152 s tím pořádným dělem - dávat 800 dmg na střelu je paráda:-) jo a koupil jsem si typ 59 s tím je také dobrá zábava:-)
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Zipoun: Naozaj je Type 59 taký "zarábač"?

Koľko s ním priemerne v čistom zarobíš?

Ja som nad jeho kúpou špekuloval, ale 25€ sa mi zdalo celkom dosť. Za to mám na 2 a pol mesiaca prémiový účet :)

Ale zase pokiaľ je pravda, že priemerne zarába 75 000 v čistom, tak by sa veru aj oplatil.
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“