World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
burkut
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 153
Registrován: 1/8/2007, 18:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od burkut »

Na konci července nebo začátkem srpna by měl přijít nový update 7.5 video
V updatu se objeví nové střední tanky (Tier 10): T-62A, E50 Ausf M, M48 Patton III, Bat Chatillon 25. A také stíhače tanků Objekt 268, Jagdpanzer E-100, T110E3 a T110E4, AMX 50 Foch 155. U JagdPanzeru E-100 je zajímavé to, že bude mít dělo ráže 170 mm, které bude mít poškození kolem 1000 a penetraci kolem 280 mm, pancéřování přední horní části bude dosahovat 300 mm. Jinak už je změněná větev německých tanků a do hry přidali Waffentragery, takže ekvivalentem Jagdpanzeru E-100 na Tieru 10 bude Waffentrager E-100. Více zde
Studená válka, současné konflikty, tanky, vojenská letadla a lodě na mém blogu:
http://militaryrange.blogspot.com/
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

No kdyz sem projizdel strom Nemcu,tak se me zamlouva navazujici vetev na VK 3602 DB, ktera konci Leopardem I...uznavam,ze se docela tesim, az tohohle kocourka pripadne protahnu po terenu.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Miroslav Comorous
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 19/9/2007, 22:41
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Miroslav Comorous »

burkut píše:Na konci července nebo začátkem srpna by měl přijít nový update 7.5 video
V updatu se objeví nové střední tanky (Tier 10): T-62A, E50 Ausf M, M48 Patton III, Bat Chatillon 25. A také stíhače tanků Objekt 268, Jagdpanzer E-100, T110E3 a T110E4, AMX 50 Foch 155. U JagdPanzeru E-100 je zajímavé to, že bude mít dělo ráže 170 mm, které bude mít poškození kolem 1000 a penetraci kolem 280 mm, pancéřování přední horní části bude dosahovat 300 mm. Jinak už je změněná větev německých tanků a do hry přidali Waffentragery, takže ekvivalentem Jagdpanzeru E-100 na Tieru 10 bude Waffentrager E-100. Více zde
Jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli v periskopu svého nebohého Tygříka uvidím T90 nebo Abramse a pak se po jedné ráně odeberu na pravdu Bóží. :???:

Jinak nápad dobývat kopce na Malinovce a Prochorovce mohl vymyslet jen vodkou vymletej ruskej mozek. Hlavně s tankem tier V proti tieru VIII. Fakt jsem si hezky zaútočil. :-x
Můj Staline. Lid i já sám, Josife Vissarionoviči Staline, si dobře pamatujeme vaši moudrou předpověď: Hitler v roce 1941 nezaútočí!
Lavrentij Pavlovič Berija , 21.června 1941
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

2 Miroslav Comorous:
Pre mňa mód Assault nie je fakticky žiadnym prínosom. Matchmaking by podľa mňa mal zohľadňovať, kto útočí a kto bráni. K obrancom by teda mal zaraďovať stroje s dobrým maskovaním a naopak útočníci by mali mať o niečo väčšiu prevahu v súčtu Tierov. Nebadám však, žeby niečo také bolo v hre nastavené.
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4277
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

Ty mody všechny jsou nikoli přínosem, ale totál failem... Už aby je zrušili.
Příště můžou zkusit mod, kde by na mapě o rozměrech 100x100m naskládali všechny tanky obou stran - to aby mimoni a neumětelové měli 50% šanci na vítězství (a dvojnásobek) - protože to je podle mě jediný účel těch modů. Prostě udělat tu hru více "náhodnou".
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Příspěvek od Hektor »

Zdravím tankistov
Chcel by som vás požiadať o pomoc.
Ide o vývoj tankovej výzbroje nekomunistického Československa.
Ak by po druhej svetovej zostalo Československo nekomunistické ako si predstavujete líniu vývoja jeho výzbroje od roku 1945 po súčasnosť?
Prosím navrhujte typ, s rokom zavedenia a rokom ukončenia prevádzky.

Ďakujem.

PS: podla reality v tomto roku po 23 rokoch od zmeny režimu tankové vojsko zaniká takže berieme aj možnosť že v roku 1968 by sa stalo to isté
:-)
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Hektor píše:Zdravím tankistov
Chcel by som vás požiadať o pomoc.
Ide o vývoj tankovej výzbroje nekomunistického Československa.
Ak by po druhej svetovej zostalo Československo nekomunistické ako si predstavujete líniu vývoja jeho výzbroje od roku 1945 po súčasnosť?
Prosím navrhujte typ, s rokom zavedenia a rokom ukončenia prevádzky.

Ďakujem.

PS: podla reality v tomto roku po 23 rokoch od zmeny režimu tankové vojsko zaniká takže berieme aj možnosť že v roku 1968 by sa stalo to isté
:-)
Asi by dost záleželo, jesli by AČR šla jako například Švédsko vlastní vývojovou cestou, nebo jestli by nakupovala stroje ze zahraničí. U té první možnosti navrhuju sehnat si knížku "Od bodáku po tryskáče" od Martina Dubánka. Je tam několik poválečných projektů, na které by se pak určitě víceméně navazovalo.
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Příspěvek od Hektor »

Ano aj tu na palbe je zaujímavý povojnový Surínov tank.
Predpokladajme že by sa muselo nakupovať a licenčne vyrábať tak ako sa to aj stalo. Čo by ste doporučil tak aby to bolo vždy to najlepšie pre nás v danej dobe? Tesne po vojne by tu bola nejaká koristná technika a zavedená výroba Hetzerov + anglická výzbroj po čs obrnenej brigáde na tú by som rád nadviazal.
Čo by ste doporučil?
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5878
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Polarfox »

Asi by dost záleželo, jesli by AČR šla jako například Švédsko vlastní vývojovou cestou, nebo jestli by nakupovala stroje ze zahraničí.
Tak ani Švédsko nešlo zcela vlastní cestou, viz. Centuriony a v poslední době Leopardy.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Bax
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 292
Registrován: 23/10/2009, 13:37

Re:

Příspěvek od Bax »

Alfik píše:Ty mody všechny jsou nikoli přínosem, ale totál failem... Už aby je zrušili.
Příště můžou zkusit mod, kde by na mapě o rozměrech 100x100m naskládali všechny tanky obou stran - to aby mimoni a neumětelové měli 50% šanci na vítězství (a dvojnásobek) - protože to je podle mě jediný účel těch modů. Prostě udělat tu hru více "náhodnou".

Oni to udělali kvůli tomu, protože lidi hrají stylem (teda aspoň u random bitev - klanový jsem nehrál) uspořádáme dvě dlouhý řady tanků a ty která přestřílí nepřítele - vyhraje. A jak vidět v random bitvách baví to drtivé množství hráčů. A obsazování základen - téměř nemožné.

Já bych dal rozměrově poloviční mapy na každý straně mapy velký skály kam by se nedalo vyjet, pro stíhače tanků a dole by byly tanky - to by se mě líbilo :mrgreen:
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Re: World of tanks

Příspěvek od baium »

http://imageshack.us/f/822/shot020gq.jpg/ t34 můžu na vydělávání jen doporučit :-)
Alexius_Klostanios
Příspěvky: 2
Registrován: 28/8/2012, 19:50

Re: World of tanks

Příspěvek od Alexius_Klostanios »

baium píše:http://imageshack.us/f/822/shot020gq.jpg/ t34 můžu na vydělávání jen doporučit :-)
taky se mi to podařilo ikdyž preferuju Type59 ale zase T34 má über dělo
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Moje zatím nejpodařenější bitva - ale hraju jen tak po chvilkách a ne moc dlouho...

Obrázek
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
El Diablo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1878
Registrován: 21/11/2008, 14:11
Bydliště: Xeenemünde
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od El Diablo »

Setkání českých a slovenských hráčů - Ořechov u Brna

http://worldoftanks.eu/news/6748-setkan ... ov-u-brna/
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1482
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: World of tanks

Příspěvek od danny1691 »

budu tam a doufám, že to bude stejně fajn jako posledně v Praze
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Tak zjišťuju, jak mizerně hraju, 47% vítězství...
Přežití ve čtvrtině bitev...

Tak si říkám, co dělám blbě.
Tohle se mi už asi nepovede :D

Obrázek

Hraju bez prémiového účtu a placení...
Dnes už je to spíš ( či max. ) takhle...

Obrázek
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Tempik »

Přežití kolem 25% je úplně normální a procento výher se motá pod 50% u asi 70% hráčů. Někde jsem viděl statistiky a nad 53% výher má například jen okolo 2% virtuálních tankistů. Hlavně pokud zkoušíš pořád nové tanky, tak to klesá, protože stoupat to začne víc až když máš vše na tanku vyzkoumáno a posádka se dostane na 100% úroveň.
A tenhle tvůj poslední výsledek je pořád moc hezký. Jen vyjímečně se podaří kolem 1000. Jinak ten předchozí výsledek je po zdablování (každou první výhru se ti tvoje hvězdičky zdvojnásobí/pokud je nějaká akce, tak i zpětinásobí) a ten druhý výsledek je vlastně tedy jen o málo horší.
Mě se nedávno podařila pěkná hra s takovým britským ořezávátkem. Všichni mě z nějakého důvodu ignorovali a pak se divili.
Obrázek
No a občas se povede slušně zabodovat i prohra. 4 zničení a 7 poškozených. Pak mi došla munice :mrgreen:. Bohužel zbytek teamu se rozhodl moje snažení bojkotovat.
Obrázek
Ale většinou se motám taky mnohem níž. Prohry kolem 100-200 hvězdiček a výhry za 400 jsou úplně běžné. Taky bez premia, jen občas chytnu nějakou akci (třeba jednodenní premium účet teď při dvouletém výročí, nebo aktuální bonus 300 goldů, pokud si člověk změní heslo tak, aby obsahovalo velká i malá písmena a nějakou číslici). Chce to projít občas jejich stránky a sledovat akce.
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Jasně, bral jsem počet trefených a zničených. Akce jsem zaznamenal - právě díky výročí mám vyzkoumané Su-100 ( jen zatím není za co koupit ) .

Jinak mám T-34/85 ( jezdím zatímse starším 85 mm kanónem a občas i tu 122 mm houfnici :) ), Su-85B ( jde mi to s ním ), komplet vyzkoumaný Su-85 ( ale občas, když mě to háže proti vyšším Tierům nasazuju, i 122 mm M-30 a nebo pro zábavu :) ) a Hetzera. Ten mi ovšem moc nejde. Plánuju ještě masadit něco z nižších Tierů, jen nevím co. Němci mi nesedli, Francouzi taky nějak extra a Angláni. Nevím. ... No ještě uvidím :)

Edit: mimochodem, hraju jako kopapakax a dnes mám ještě BAN ( v chatu ) za použití češtiny v chatu ( což v českých pravidlech jaksi není :( )

Edit2: jé, za chvilku startuje verze 8.5, tak si půjdu pro T-80 :)
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Tempik »

Ban za použití češtiny v chatu? To bude nějaké nedorozumění. V chatu se normálně komunikuje snad ve všech jazycích. To bude nějakej mišmaš.
Uživatelský avatar
vbn78
svobodník
svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: 25/5/2010, 06:39
Bydliště: Bory

Re: World of tanks

Příspěvek od vbn78 »

U anglánů je hodně zajímavý 5 tier AT2 - zepředu je pro srovnatelné protivníky skoro neprůstřelný, jen trochu neohrabaný a sakra pomalý ;-)
Ocelová zeď je doma tak každou třetí hru a 100% posádka dokáže z 6pdr flusátka střílet jak z kulometu...

Jinak k té češtině v chatu - nedávno jsem viděl maďarštinu, tak jsem zkusil napsat fekete, pak neseremét a kulévároš a maďar trochu znervózněl :-D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“