Hotové modely letadel a další létající techniky

Hotové modely všech měřítek a druhů (pozemní, letecká a námořní technika)

Moderátor: jarl

Odpovědět
Vlasta
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 211
Registrován: 21/8/2011, 11:28
Bydliště: JM/Bisenz

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Vlasta »

spider.... zapomínáš na poštovné.... ta 50ti kačka mě nezabila a došel mi 100% model :)

navíc ta 50tka byla za zprostředkování přeposlání :), takže mě to vyšlo defacto skoro nastejno
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od TonyHazard »

spider74 píše:Tak to jsi mě docela překvapil, většinou se obchodníci snaží prodat co nejvíc a naráz. Navíc jak říkáš kvůli 2-3 ks platit 3x poštovně je absolutní nesmysl. Kdyby toho vychrlili na trh více a byl toho dostatek tak mají spekulanti utrum. Navíc bych takovému vyčuránkovi přál, aby toho nakoupil aspoň 100 ks, Amercom pak dodatečně doplníl trh další várkou a spekulant si může své kusy strčit za klobouk.
Bohužel Amercom dodatečně trh nedoplní a spekulantům pšenka pokvete. Jen doufám, že z Amercomu stále sledují tyto stránky, aby se mohli chytit za nos. Také mohli změnit počet kusů na jednu objednávku z jednoho na tři, posílat jeden kus je nesmysl.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

Bohužel Amercom dodatečně trh nedoplní a spekulantům pšenka pokvete. Jen doufám, že z Amercomu stále sledují tyto stránky, aby se mohli chytit za nos. Také mohli změnit počet kusů na jednu objednávku z jednoho na tři, posílat jeden kus je nesmysl.
Dnes a denně mě udivuje, jak někteří lidé můžou vést firmu, která se de-facto zabývá prodejem tzn.prodejní sortiment a dodnes nepochopili a nebo nechcou pochopit jak to na trhu chodí. Možná jsem debil, ale mé kupecké počty mi říkají, že pokud je poptávka tak vychrlím tolik zboží dokud ji neuspokojím a o to více vydělám. Chápal bych to, kdyby šlo o limitovanou edici, ale to v případě Amercomu rozhodně nehrozí. Zkrátka, viděl bych to opět na kvalitní a určitě kvalitně zaplacený managment, který jak je vidět rozumí své práci :twisted: :twisted: :twisted:
Vlasta
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 211
Registrován: 21/8/2011, 11:28
Bydliště: JM/Bisenz

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Vlasta »

oni vychrlili....ale tady za 199 na tom nevydělají....za 700 je to kauf na ebayi....to jsou počty....
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

No nevím, ale za těch 199 to koupí x-krát více lidí. Radši prodám 1000 ks za 199 než 50ks za 700 a vývar bude rozhodně lepší. Až nasytí trh v zahraničí tak jim nic nebrání ten zbytek co nebudou už chtít jinde nacpat na trh tady.
zved
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 526
Registrován: 8/10/2008, 22:51
Bydliště: SV Čechy

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od zved »

spider74 píše:Až nasytí trh v zahraničí tak jim nic nebrání ten zbytek co nebudou už chtít jinde nacpat na trh tady.
Což se nyní již pravděpodobně děje.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od p3tris »

Já bych třeba i pochopil omezení na 5 nebo i 3 kusy. Ale podle mě z toho takhle Amercom stejně nic navíc nemá. Může mu být relativně jedno, kolik toho v přiměřeně velkém balíku pošle.

Jediný, kdo si na tom namastí kapsu, je Česká pošta. A to podporovat nehodlám.
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

Zástupce České pobočky Amercomu je příbuzný majitelů dovážkových firem PPL, Geis a Intime..........záhada vyřešena :eek: .

......zpět k práci - paluba je zhruba hotová, chybí už jen patina, ale s tím počkám až přijede brácha sám jsem to nikdy nedělal a nerad bych to zku :sad: vil..........

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Díky za pozornost při sledování pracovního fotoseriálu od spider-company s.r.o. :razz:
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od p3tris »

spider74 píše:Díky za pozornost při sledování pracovního fotoseriálu od spider-company s.r.o. :razz:
Chlape, veliká poklona.
Snad si najdu na modelařinu brzo taky čas...

CH-53E Super Stallion dorazil už dneska. Cestu přečkal relativně dobře, po letmém shlídnutí přes blistr jsem na tom bratrovu kousku narazil jen na dva opravitelné neduhy. Lehce ohnuté kolo předního podvozku a ulomené levé přední zrcátko pro kontrolu odminovacího zařízení. Naštve to, ale při troše umu a lepidla se to dá opravit a za rozčilování s reklamací to nestojí.
Uživatelský avatar
Dominik
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 128
Registrován: 18/8/2011, 13:27

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Dominik »

Takže : Spidere , doplň si ještě F-35B a můžeš volat do Hollywoodu , že už máš kulisy a techniku na natáčení filmu Top Gun 2 . :D Fakt úžasná práce .
Veliteli , doufám , že jsi SR-71 věnoval náležitou ,,fotopozornost" :D .

A abych nezapomněl , chystá se někdo na Dny NATO (21-22.9) ?
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

Díky za pochvalu, byla to moje premiéra. Pistoli a kompresor jsem si koupil před 1 a 1/2 týdnem a učil jsem se za pochodu :wink: Můj bratr tohle provozuje celý život a jelikož bydlí dost daleko ode mě, tak jsem ho každou chvíly prudil nějakými otázkami přes telefon jak a co dělat. Nejlepší bylo, když se mě po základním nástřiku jen tak mimochodem zeptal, jestli jsem to odmastil. Samozřejmě, že néééé a cokoli jsem pak nalepil pro další stříkání, šlo to dolů i s barvou, která tam vůbec nedržela. :smutek: :smutek: A pak jsem vše musel naložilo do tech.lihu a vše komplet pryč. A zase znova. Takových bot jako airbrashové embryo jsem nadělal plno........
Spidere , doplň si ještě F-35B a můžeš volat do Hollywoodu , že už máš kulisy a techniku na natáčení filmu Top Gun 2 .
Lockhed Martin F-35 je mňamky, ale v případě tohohle letadla by byl katapult s deflektorem zbytečnou rekvizitou :eek: Mimochodem, někde jsem četl, že když oslovili Cruise po natočení Top Gunu s nabídkou dvojky tak to rezolutně odmítl a vojáci se nachali slyšet, že filmaře k technice taky už nepustí. A Val Kilmer vzal roli Ice Mana jen proto, že měl se studiem smlouvu a nemohl to odmítnout. Jediní kdo byl spokojený byli vojáci, kterým po uvedení do kin stouplo náborové procento nových rekrutů. :mrgreen:
Obrázek Obrázek

Na NATO bych šel, ale jsem zrovna na dovolené tak se budu muset spokojit s fotkama a vyprávěním z druhé ruky :cry: .
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od p3tris »

spider74 píše:Můj bratr tohle provozuje celý život...
Co takhle dát sem nějakou bratrovu práci pro potěchu oka? A nebo jen načtrtnout, do kterýho klubu patří. Občas navštěvuju modelářský výstavy, tak by sme mohli třeba hodit řeč...

Jsem zvědavej na dokončení práce a patinu. Líbí se mi to víc než originály Hoby Master nebo od Dragonu, které jsou rozdělené na 2 kusy:
http://www.dragon-models.com/d-m-item.asp?pid=WAR50284 / http://www.flyingmule.com/products/DM-50284
http://www.dragon-models.com/d-m-item.asp?pid=WAR50302 / http://www.flyingmule.com/products/DM-50302
http://www.dragon-models.com/d-m-item.asp?pid=WAR50299 / http://www.flyingmule.com/products/DM-50299
Uživatelský avatar
Dominik
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 128
Registrován: 18/8/2011, 13:27

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Dominik »

Tak Spidere , nemusíš mít verzi B , ale C . Navíc F-35B vertikálně pouze přistává , zřídka i startuje , takže katapult by moc nevadil :D Jako perličku na konec svého příspěvku uvádím překlad jednoho komentáře , který mně zaujal , k videu F-35B na Youtube : ,,Vy jste už do tohoto programu vrazili tolik našich peněz a výsledkem je letadlo , které vypadá jako kráva a přistává jako prase" .
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

vypadá jako kráva a přistává jako prase" .
jedno prase už mají - A10 - i když bradavičnaté :mrgreen: tak jim to už tak moc nepřijde.
Co takhle dát sem nějakou bratrovu práci pro potěchu oka
Až budu u bratra (bydlí 180 km daleko) vezmu foťák, už se na to dlouho chystám. Co se týče nějaké organizovanosti obávám se, že si jede po vlastních kolejích, ale jak jsem napsal kitaření provozuje už nějakých 40 let takže má docela obložené stěny a notně tolerantní manželku 8-) .
Naposledy upravil(a) spider74 dne 7/8/2013, 19:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Kolekce "Avions de combat à réaction"

Příspěvek od p3tris »

Obrázek

Aktuální model: Mikojan-Gurevič MiG-31 Foxhound

Obrázek
Naposledy upravil(a) p3tris dne 26/8/2013, 08:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Hobby Master

Příspěvek od p3tris »

Novinky od firmy Hobby Master na říjen 2013:

Obrázek
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od velitel »

Sakryš, ty jsi rychlý. Tahle informace přišla dneska, zhruba v poledne.
Jinak se všem omlouvám, fotky z USA budou později. Teď jsem na to neměl absolutně čas. Snad o víkendu se dostanu k tomu, abych je zmenšil a naposílal Tonymu. Takže ještě, prosím, vydržať. Díky
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

p3tris
Co takhle dát sem nějakou bratrovu práci pro potěchu oka?
Brácha mi poslal své dva poslední přírůstky, tak jsem je tady šoupnul.......omlouvám se, že to nejsou hotovky, ale jen pro zajímavost a oko. :wink: První je F-84 Thunderjet a druhé je Drone RQ-4. Vše 1/72.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od TonyHazard »

Pozdravuj bráchu, že umí. 8-) Moc pěkné. :up:
Udělal jsem do Tvého příspěvku malý zásah, nechtěli se mi zobrazit ty další čtyři obrázky.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

No problemo.......... :wink:
Odpovědět

Zpět na „Hotové modely“