Kniha Pacifik 1.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Kniha Pacifik 1.

Příspěvek od michan »

Kniha Pacifik 1.
A tak nám kniha Pacifik 1 opět poskočila a již má i svůj nejen oficiální obal, ale i celý název, který je právě na tom konečném vzhledu obalu:

Pacifik_1_Obalka_66.png


Takže je jasné, že název knihy bude takový, jaký je i na této budoucí obálce, kterou jsem se svolením pana ředitele Nakladatelství, a též i vedoucího grafického studia mohl dát sem na Palbu. Většinově se nám líbí barvy a chválíme celkové pojetí modré, která, když bylo hezky byla tak typická pro nebe a moře v Pacifiku, kde se odehrálo tolik důležitých válečných střetnutí v letech 1941 až 1945.

Zároveň uvedu, že na čtení a odstraňování případných chyb se nyní usilovně pracuje a to na dvou frontách, u jednoho z autorů a i u pana Nakladatele.
Jakmile se něco znovu pohne směrem ke konečnému zlomu a pak do tiskárny, určitě se v mezidobí ozveme.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Kniha Pacifik 1.

Příspěvek od Zemakt »

Moc pěkné Michane.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Kniha Pacifik 1.

Příspěvek od jarl »

Jsem rád, že se na knize usilovně pracuje na dvou frontách, což znamená že i když je na mé frontě klid, naše společné dílo se blíží k úspěšnému završení.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
kik
četař
četař
Příspěvky: 72
Registrován: 24/1/2008, 14:38

Re: Kniha Pacifik 1.

Příspěvek od kik »

Po pádu Palby jsem měl nějakou dobu problémy s přístupem a tak mi uniklo že se chystá další knížka. Uvažuju že si ji pořídím a tak bych se rád zeptal jako to bude s její dostupností.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha Pacifik 1.

Příspěvek od michan »

Zatím termíny nemám, neboť text před zlomem se opravuje, bude následovat zlom, uvedení do stavu, kdy jde originál do tiskárny a pak až bude kniha vytištěna a odeslána Nakladatelství.
A v tomto stadiu bude možno říci co a jak.
Myslím, že tak do dvou měsíců budeme vědět více. Záleží na Nakladatelství a panu Mgr. Šteflovi.
Samozřejmě budu i průběžně informovat, jako vždy.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha Pacifik 1.

Příspěvek od michan »

Pacifik 1 obaly knih.
Vážené kolegyně, vážení kolegové, čtenáři i příležitostní čtenáři.

Věci se pohnuly a kniha Pacifik 1 se opět posunula o kus dál.
Pan Mgr. Štefl mě tak mohl dát již po předchozím návrhu obalu (ten nejlepší z pěti návrhů) knihy (viz výše), skutečný obal knihy Pacifik 1, který výroba může postrádat (mírně poškozen na pravé straně).

Obálka_Pacifik_44.jpg

Zde viz tedy obrázek jedné obálky této knihy, který roztažen jsem si přilepil na konferenční stolek v obýváku a vyfotil a ořízl koukající část stolu. Žádná umělecká fotka to není, ale ilustruje zde fakt, že práce úspěšně pokračují.
Další vývoj prací mě byl jen naznačen, a máme se těšit, že v polovině druhého kvartálu května 2023, asi v druhém kvartále roku 2023, knihy mohou být v plné parádě u těch, kteří o ně budou mít zájem.
Kdy a kde co bude postupně zase upřesním, to až budu mít o knihách další informace.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Kniha Pacifik 1.

Příspěvek od jarl »

Takže už vlastně zbývají pouze týdny do chvíle kdy budeme držet v ruce nejenom obálku, ale i těch několik set stran textu.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Kniha Pacifik 1.

Příspěvek od Zemakt »

Ta obálka je fakt vydařená.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“