Pacifik 1, změna termínů vydání knihy.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Pacifik 1, změna termínů vydání knihy.

Příspěvek od michan »

Pacifik 1, změna termínů vydání knihy.

Obálka_Pacifik_1_45.jpg


Vážené kolegyně, vážení kolegové, přátelé Palby, příležitostní čtenáři.
Včera, v úterý 25. dubna 2023, po delší době, jsem měl setkání s p. ředitelem Nakladatelství Lammel a syn, Mgr. Šteflem, nové firmy, která knihu Pacifik 1 vydává.

Dozvěděl jsem se tyto informace:


1/ Akce hithit.com bude ukončena jako reklamní akce, a protože nedosáhla vrcholu, budou peníze vráceny všem zpět na jejich konto, konto jejich odesilatele. Firma která akci pořádala, má dost tvrdé podmínky…!

2/ Na otázku jak postupuje kniha, mě bylo řečeno, že bude provedena závěrečná korektura Knihy Pacifik 1, která při 494 stránkách bude trvat do konce května 2023.

3/ Následovat bude „Zlom knihy“ a pak dále bude kniha postupovat, po prohlídce zlomu, do tiskárny.

4/ Se vší pravděpodobností bude konečné zhotovení knih – Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945, aneb Japonsko USA a Čína. Díl 1., zcela hotovo na přelomu června a července 2023.

5/ Cena knihy Pacifik 1 bude v prodejnách knih stanovena na 799,- Kč.

6/ Křest knihy bude na začátku září 2023, neboť jsou po zhotovení knih prázdniny. I místo a čas křtu bude posunuto, a bude určeno na začátek září 2023.


A asi v těchto místech jsem začal s panem ředitelem jednat.
Z mého jednání vyplynulo, že pan ředitel nakonec slevil tak, že pro kolegy Palbáky, čtenáře Palby a příležitostné čtenáře Palby, bude kniha za 499,- kč + poštovné a balné, které bude stanoveno v září 2023.



A tak bude následovat mé oslovení všech věrných Palbáků , tedy i těch, kteří již nějaké knihy Východ 1,2 a Západ 1, 2, takto zakoupili.
Samozřejmě i Ti, kteří jsou zde nováčky, či příležitostnými čtenáři, mají možnost se takto hlásit na:



michan.palba@seznam.cz
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pacifik 1, změna termínů vydání knihy.

Příspěvek od michan »

Zpráva o Hithit a další spíše dobré zprávy.

Vážení Palbáci, čtenáři Palby a příležitostní čtenáři Palby.
Včera, ve čtvrtek se potvrdila zpráva, že peníze na hithit, které se nezdařilo vybrat budou vráceny. Viz zde:

Dobrý den,

máme pro vás smutnou zprávu, vámi podpořený projekt Chcete pravdu? Pravdu o válce v Pacifiku? Přispějte! bohužel nedosáhl cílové částky.

Veškeré peníze vybrané na projektu budou vráceny během následujících 10 dní.

Děkujeme za vaši podporu, litujeme, že to tentokrát nedopadlo, ale zkuste podpořit další projekty na našem portále.

S pozdravem,

Karolína Baňková
+420 778 738 664
karolina.bankova@hithit.cz

Hithit s.r.o.
Pražská tržnice, hala 19
Bubenské nábřeží 306/13
CZ - 170 00 Praha 7 - Holešovice

hithit.cz | facebook | @HITHITCZ



To je ta jedna zpráva, a já ještě přidám jeden e-mail, který mě přišel jako objednávka. Ty objednávky na knihu Pacifik 1 přišly hned tři a jedna je již vykorespondována a na knihu hned také zaplacena. U ostatních dvou ještě koresponduji data kam zaslat a telefon. Z těchto dvou je dokonce ten první ze Slovenska a druhý z ČR.
Zde tedy ta hotovka – dokončená objednávka.


Ahoj michane (Je tam - P. - tykáme si, tak mé křestní jméno),
počítej se mnou pro jeden výtisk Pacifiku 1, byla by škoda nezkusit zkompletovat celou sérii...
Nějaké nové informace o Východu 1 nemáš?

S pozdravem a držíc palce pro zdárné dokončení vydání....

F .M. H.


- vzápětí poslal e-mail, že již knihu Východ 1 sehnal přes antikvariát.
- Zaplacena je celá částka i s poštovným a balným.



Kdo z Vás si tedy chce knihu objednat ať využije korespondenci se mnou, kde mu všechny údaje sdělím na:

michan.palba@seznam.cz
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pacifik 1, změna termínů vydání knihy.

Příspěvek od michan »

Pacifik 1 – Kniha – Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko, USA, Čína Díl 1.

Začal jsem volat svým věrným odběratelům hned po svátcích, tedy v úterý dne 9. května 2023 a byl jsem celkem překvapen zájmem o knihu těch věrných, kteří vše znali odběrem knih Východ 1,2 a Západ 1, 2.
Dočkal jsem se i takovýchto krásných reakcí, když dnes je skoré již 10:6 ve prospěch objednávek: zaplacených knih. Je to tedy 10 objednávek za dva dny a z toho je 6 zaplacených při jedné zaplacené dokonce ze Slovenska, ale to přes jeho bývalý český účet.

Milé jsou již i objednávky takovéhoto rázu:

Dobrý deň pán michan,
chcel by som si u Vás objednať knihu Pravda o válce v Pacifiku 1.
Prečítal som všetky Vaše články o vojne v Pacifiku. Môžem povedať, že je to opäť kvalitná práca ako vždy. :)
A keďže mám od Vás aj knihy Východ 1,2 a Západ 1, 2, tak Pacifik 1 rozhodne nemôže chýbať v mojej zbierke.
Ďakujem Vám za možnosť objednať si knihu vopred.
S pozdravom a prianím pekného dňa
P. B.


Trochu problém s převodem peněz na české koruny a velice promptně vyřešeno…

„Dobrý deň,
nakoniec mám aktívny svoj starý český účet, tak najskôr som poslal peniaze tam a odtiaľ na Váš účet.
V mojej banke to malo problém s tou pomlčkou, tak som to riešil takto na istotu.

Ďakujem za objednanie knihy a teším sa až ju budem po septembri čítať. :D

P.B.“


To je od pana kolegy ze Slovenska
.

A zde ještě jedna z deseti českých objednávek a to ta, s číslem 5 /, která je již též vykorespondovaná a zaplacená včera:

Dobry den Michane,
Budte zdrav,
Mam zajem o Vasi knihu o valceni v asii a pacifiku, prvni cast.
Vase clanky na toto tema jsou moc zajimave a uz tehdy davno kdyz vysly prvni, tesil jsem se na pondeli ze si poctu. Jsem obcasny ctenar Palby.
Kdyby Vam to s vydanim vyslo, ozvete se prosim. Drzim Vam palce.
Preji pekny den,
Jsem s pozdravem,
L. S.


Následovala korespondence s doplněním údajů a kniha je již také zaplacena a to již včera.

Asi jsem měl doplnit, že pan ředitel Nakladatelství pro Palbu slevil ze 799,- Kč na 499,- Kč.
A tak kniha i s Poštovným a balným vychází v česku na 650,- Kč (499 + balné a poštovné 151 = 650.).
Na Slovensko pak 499,- + 200 poštovné a balné = 699,- Kč.



Kdo by chtěl znát všechny detaily a chtěl knihu „závazně objednat“ tak je to možné na tomto e-mailu:


michan.palba@seznam.cz
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pacifik 1, změna termínů vydání knihy.

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, vážení kolegové, příznivci Palby, příležitostní čtenáři Palby.

S velkou radostí mohu oznámit, že peníze, které jsem "vrazil" do

hithit.com

se právě vrátily, jak bylo společností v propozicích napsáno, zpět na mé konto.

Takže aspoň něčemu tedy lze věřit.

Kdo ještě chcete z těchto lidí objednat knihu - Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko, USA, Čína Díl 1. - , může tak učinit na


michan.palba@seznam.cz
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pacifik 1, změna termínů vydání knihy.

Příspěvek od michan »

Objednávky a platby od 9. 5., do rána 18. 5. 2023, Pacifik 1.

Vážení Palbáci, čtenáři Palby a příležitostní čtenáři Palby.

Chtěl bych Vás seznámit se stavem objednávek a jejich zaplacení od úterý dne 9. 5. Do rána dne 18. 5.
Celkem se za tu dobu – čistě 8 dní - uskutečnilo 24 ks objednávek.

8 ks bylo objednávek, které provedly buď přímo Palbáci, či čtenáři Palby
a 16 ks bylo objednávek, které jsem telefonicky provedl přímo ze svého seznamu kolegyň či kolegů, kteří odebírali Východ 1,2, Západ 1,2. V tom budu ještě i nadále pokračovat.

Zaplaceno je do dnešního rána, ze 24 objednávek, celkem 16 objednávek knih Pacifik 1 ( z čehož jsou 2 objednávky na 2 knihy) a 2ks knih jsou domluveny tak, že budou peníze předány při schůzce v Praze po její vyhotovení a uvolnění pro trh – tedy září 2023.

Chtěl bych zde vypíchnout dvě objednávky z těch osmi, které provedli mě zvláště příjemní Palbáci:

Ta prvá s číslem 14/ zní následovně:

Vážený pane kolego,
Velice rád bych si závazně objednal připravovanou knihu "Pravda o válce v Pacifiku I.".
Prosím, pošli mi podklady pro platbu.

Přeji hodně úspěchů a těším se na další Tvoje dílo!

S pozdravem P. H.


Kniha je pochopitelně zaplacena.


A poté ještě s číslem 21/

Dobrý den,
objednávám knihu Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko, USA, Čína Díl 1 - 1 výtisk
cena včetně zaslání na adresu:


Pan
L. V.

A následuje adresa, kam chce knihu zaslat.

A ještě od něho:
Prosím o zaslání platebních údajů.
Děkuji předem.



I zde byla prakticky obratem po údajích zaplacena příslušná částka – 650 Kč, tj., 499 za knihu pro Palbu + 151 poštovné a balné.

Zde chci konstatovat, že se jedná o jednoho z nejserioznějšího Palbáků, který velmi Palbě prospívá.

Těch hodně seriozních je v objednávkách samozřejmě více a všechno sem dávat nechci.



Chci zde konstatovat, že budu ještě ze seznamu lidi dál telefonicky oslovovat a asi určitě bych i přivítal, kdyby se ještě i někteří Palbáci, čtenáři Palby a příležitostní čtenáři Palby rozhodli, že pošlou svou objednávku na knihu, či knihy na:



michan.palba@seznam.cz
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“