Požadavky na bojovou připravenost vojáka dneška

Komentáře aktuálního dění ...

Moderátor: jarl

Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.

Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".

Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Zamčeno
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4245
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Požadavky na bojovou připravenost vojáka dneška

Příspěvek od Alfik »

Juraj Tichý píše: 28/10/2023, 11:32 Ci to nebude tým, ze ti čo pijú, sa demencie proste nedožijú.
Sakra! Já věděl že jsem něco zapomněl dělat víc a lépe! 8-)
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11660
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Požadavky na bojovou připravenost vojáka dneška

Příspěvek od Dzin »

Ataman píše: 29/10/2023, 08:30 ...
Buď mě vůbec nechápeš a nebo si vše překrucuješ.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11660
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Požadavky na bojovou připravenost vojáka dneška

Příspěvek od Dzin »

Alfik píše: 29/10/2023, 08:46 Ta debata je doslova absurdní.
Ano je, ale není to moje vinna. Řekni mi, co je na tom, co píši chybně nebo špatně? Mě totiž přijde, jako byste četli něco úplně jiného, než píši. Atamanovi už nerozumím vůbec, leda, že si vytvořil utkvělou představu o tom, že se lidi snažím přesvědčovat aby přestali pít, potom mi to trochu dává smysl, a u tebe to, že vtipkuješ bohužel taky ke srozumitelnosti nepřidá. Zkus napsat normálně, o co jde.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17863
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Požadavky na bojovou připravenost vojáka dneška

Příspěvek od skelet »

Točité se v kruhu, nic nového tady není. A furt nevím jestli vejce jsou teď zdravá, smrtelné nebezpečná nebo škodlivá od jednoho kusu měsíčně.
A po celém tom tažení na kuřáky v AČR jsme se dozvěděli, že armáda akorát zavedla to co je vyžadováno právními předpisy v rámci ochrany nekuřáků.
Takže tohle směšné téma zamykám.Jestli na furt nebo na pár dnů se uvidí..
ObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Aktuality“