Moderní polní kuchyně
Re: Moderní polní kuchyně
Jsem nevěděl, že armádu máme jen pro přehlídky a parádu. Ti zlouni se připravují na masivní nasazení. Děs běs.



Re: Moderní polní kuchyně
Zapomínáte, že v rámci Host Nation Support máme určité závazky a tam by to šlo v případě nějakých větších přesunů do podstatně větších čísel.
Re: Moderní polní kuchyně
Protože tahle kuchyň je pouze pro vytvoření jedné velké zahraniční logistické základny. Nejlepší je když o levotách popíšou lidi kteří neohlédnou ani na kraj svého nosu.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: Moderní polní kuchyně
Ty jsi nepochopil ani ten Skeletův komentář se mi zdá
Re: Moderní polní kuchyně
Vyjádření MO k nákupu PK - https://fxtwitter.com/jana_cernochova/s ... 6243721595
Nejhorší je nebýt...
Re: Moderní polní kuchyně
Armáda údajně za polní kuchyň vyměřila penále až 40 miliónů, tím se možná dostala konečně na reálnou cenu.
Případně kdo tedy tratil, 4 Army a Sehnal nebo ?
Podíl ve firmě, která měla rozjeté armádní zakázky za stovky milionů, převáděl za symbolických 67 korun.
Ztrátu má mít údajně asi 20 miliónů korun. Ministerstvo s ní mělo rozjeté ještě další smlouvy.
Proto neskončila hned v likvidaci, i to může být "rodinné stříbro"
Ale v SPD jako nestraník byl, ano, i v bývalé ODS. Kabátník to byl.
Tedy více na ...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... nal-289419
Případně kdo tedy tratil, 4 Army a Sehnal nebo ?
Podíl ve firmě, která měla rozjeté armádní zakázky za stovky milionů, převáděl za symbolických 67 korun.
Ztrátu má mít údajně asi 20 miliónů korun. Ministerstvo s ní mělo rozjeté ještě další smlouvy.
Proto neskončila hned v likvidaci, i to může být "rodinné stříbro"
Ale v SPD jako nestraník byl, ano, i v bývalé ODS. Kabátník to byl.
Tedy více na ...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... nal-289419











