Moderní polní kuchyně

Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 19910
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Moderní polní kuchyně

Příspěvek od skelet »

Jsem nevěděl, že armádu máme jen pro přehlídky a parádu. Ti zlouni se připravují na masivní nasazení. Děs běs.
ObrázekObrázekObrázek
Libor
svobodník
svobodník
Příspěvky: 21
Registrován: 27/9/2023, 10:51

Re: Moderní polní kuchyně

Příspěvek od Libor »

stirling píše: 11/9/2025, 13:39 60x250 to vychází, že plánují cvičení tak pro 15 k (resp. 36k) vojáků najednou (a to nepočítám tady kalich a ostatní kuchyně).
Zapomínáte, že v rámci Host Nation Support máme určité závazky a tam by to šlo v případě nějakých větších přesunů do podstatně větších čísel.
stirling
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 509
Registrován: 31/8/2018, 09:58

Re: Moderní polní kuchyně

Příspěvek od stirling »

skelet píše: 11/9/2025, 13:41 Jsem neviděl, že armádu máme jen pro přehlídky a parádu. Ti zlouni se připravují na masivní nasazení. Děs běs.
Souhlas, vůbec nechápu jak mohlo projít výběrko na jednu jedinou kuchyň tam je to jasná levota.
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5989
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Moderní polní kuchyně

Příspěvek od Scotty87 »

Protože tahle kuchyň je pouze pro vytvoření jedné velké zahraniční logistické základny. Nejlepší je když o levotách popíšou lidi kteří neohlédnou ani na kraj svého nosu.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Danik
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 885
Registrován: 7/2/2024, 16:17

Re: Moderní polní kuchyně

Příspěvek od Danik »

stirling píše: 11/9/2025, 21:37
skelet píše: 11/9/2025, 13:41 Jsem neviděl, že armádu máme jen pro přehlídky a parádu. Ti zlouni se připravují na masivní nasazení. Děs běs.
Souhlas, vůbec nechápu jak mohlo projít výběrko na jednu jedinou kuchyň tam je to jasná levota.
Ty jsi nepochopil ani ten Skeletův komentář se mi zdá :D
segal7
praporčík
praporčík
Příspěvky: 367
Registrován: 26/11/2014, 18:21
Bydliště: Vysočina

Re: Moderní polní kuchyně

Příspěvek od segal7 »

Nejhorší je nebýt...
Koba
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 566
Registrován: 22/1/2022, 17:01

Re: Moderní polní kuchyně

Příspěvek od Koba »

stirling píše: 11/9/2025, 21:37
Souhlas, vůbec nechápu jak mohlo projít výběrko na jednu jedinou kuchyň tam je to jasná levota.
Jasně, že levota, když u kontraktu stál Metnar z ANO a pokračuje Sehnal z SPD :D :D :D
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11845
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Moderní polní kuchyně

Příspěvek od Lord »

Armáda údajně za polní kuchyň vyměřila penále až 40 miliónů, tím se možná dostala konečně na reálnou cenu.
Případně kdo tedy tratil, 4 Army a Sehnal nebo ?
Podíl ve firmě, která měla rozjeté armádní zakázky za stovky milionů, převáděl za symbolických 67 korun.
Ztrátu má mít údajně asi 20 miliónů korun. Ministerstvo s ní mělo rozjeté ještě další smlouvy.
Proto neskončila hned v likvidaci, i to může být "rodinné stříbro" :)

Ale v SPD jako nestraník byl, ano, i v bývalé ODS. Kabátník to byl.
Tedy více na ...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... nal-289419
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“