Stránka 547 z 565
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 16/3/2026, 12:02
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 16/3/2026, 15:52
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 17/3/2026, 20:20
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 18/3/2026, 11:49
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 18/3/2026, 12:14
od Nesher
A už o tom ví Bureš, Alenka a Pitomio s Macinkou? Protože ti neustále tvrdí něco jiného.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 18/3/2026, 12:35
od Scotty87
Pořád jsme u toho že bude nejvíc záležet na tom jak moc si na ně Američani došlápnou. Zatím je tahle vláda k USA silně submisivní. Navíc mám takový pocit že se jim navrch chystají dát i dostavbu Temelína.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 18/3/2026, 12:45
od Zemakt
Po samitu budeme moudřejší
Působila v Pentagonu i v NATO. Škrty v obraně Babišovi neprojdou, varuje
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... uje-301715
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 10:29
od Nesher
Vzhledem k tomu, že na summit pojede jen Bureš a výfukář Macinka je myslím jasné co bude. Viz dnešní článek na Idnes, volně cituji"my dva lépe než prezident vysvětlíme naše možnosti ohledně nákladů na obranu".
Prostě pokud chce být Bureš premiérem a "čerpat" dotace, musí být vstřícný k Pitomiovi a výfukařům. Oni totiž zase tak nutně být ve vládě nemusí.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 10:42
od Zemakt
No to právě že ne, oni tam dostanou kartáč.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 10:55
od Scotty87
Babiše je zcela jistě přesvědčený že to tam vysvětlí. Tak je jen správně když to zkusí. Potom se nebude moc na nikoho vymlouvat. Pokud vytáhne to svou tezi o tom že má každá země jiné HDP a jiný růst, tak je jisté že to na nikoho žádný dojem neudělá. Když to zkouše před lety Zeman, tak si jistý člen americké delegace poznamenal že to byla ta nejhloupější výmluva co kdy slyšel. A je naprosto jisté že pokud tam Trump vůbec přijede, tak bude pekelně nasranej a nebude brát zajatce.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 11:14
od skelet
Tady bude výhoda, že Micinka tam nechce Pavla. Ten by mohl ostatním chladit hlavy, takhle to správná dvojka dostane naplno.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 11:29
od Zemakt
Přesně
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 11:32
od Nesher
Zemakt píše: ↑19/3/2026, 10:42
No to právě že ne, oni tam dostanou kartáč.
Což je mu myslím už jedno, on si vybral.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:16
od NagyAttila
Ale vazeni, nikto ziaden kartac nedostane. A nik ani nema pravo "kartacovat" nikoho.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:24
od juhelak
Tak Trump si rád prý svých projevech bere do huby jednotlivé státy tak aby tlačil na celou alianci.. Posledně ve Švýcarsku to bylo Dánsko, předtím Kanada..teď aktuálně spanelsko..
Andrej mu docela leze do pasti. V létě můžeme poslouchat projev ve stylu : nato nefunguje, jsou tam staty které okradaji americke voliče o peníze když nechtějí platit za svoji obranu. Podívejte se třeba na Českou republiku jak nás okradaji a myslí si že je budeme za peníze dobrých americanu chránit.. No je na čase jim dát 30% clo na vývoz k nám aby nám ty peníze vrátili.

Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:33
od skelet
NagyAttila píše: ↑19/3/2026, 12:16
Ale vazeni, nikto ziaden kartac nedostane. A nik ani nema pravo "kartacovat" nikoho.
kartáč už za toto dostalo vícero států, naposledy Španělsko. A NATO není společenský klub, takže pokud se někdo chce vozit, tak musí čekat protireakci těch od kterých chce vozit.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:38
od Scotty87
NagyAttila píše: ↑19/3/2026, 12:16
Ale vazeni, nikto ziaden kartac nedostane. A nik ani nema pravo "kartacovat" nikoho.
Velvyslanec USA při NATO.
Všichni spojenci musí nést svůj díl odpovědnosti a dodržet Haagský závazek v oblasti obrany. Tyto hodnoty nejsou náhodné. Jde o to odpovědět na současnou situaci – a ta vyžaduje, aby standardem bylo 5 %. Žádné výmluvy, žádné výjimky.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:39
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:40
od NagyAttila
Scotty87 píše: ↑19/3/2026, 12:38
NagyAttila píše: ↑19/3/2026, 12:16
Ale vazeni, nikto ziaden kartac nedostane. A nik ani nema pravo "kartacovat" nikoho.
Velvyslanec USA při NATO.
Všichni spojenci musí nést svůj díl odpovědnosti a dodržet Haagský závazek v oblasti obrany. Tyto hodnoty nejsou náhodné. Jde o to odpovědět na současnou situaci – a ta vyžaduje, aby standardem bylo 5 %. Žádné výmluvy, žádné výjimky.
USA mali v poslednom case viacero skandalnych vyjadreni a este viac akcii. Tam to konci.
Nik vas nekartacoval , ked ste davali <1%
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:41
od NagyAttila