Stránka 548 z 565
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:44
od skelet
Lynxi: trošku jsi zamrzl v čase..
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:46
od NagyAttila
Myslim, ze mate skvelu sancu sa pripojit k Spanielsku a vysvetlit USA, ze casy sa zmenili , ano
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:54
od skelet
akorát, že naše vládní pozice je, že "časy se nezměnily", když to zbytek NATO říká "časy se změnily"

Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 12:59
od NagyAttila
Ano, treba urobit Specialnu vojensku operaciu, zbombardovat Cerninsky palac a Strakovku a nainstalovat naspat Fialu s Cernochovou, ano, tak sa casy zmenili...ak si to mal na mysli...po vzore Izraelu a USA
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 13:00
od skelet
někdy uvažuju jestli si děláš legraci nebo ti šibe
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 13:06
od NagyAttila
Skor len upozornujem na zmenu svetoveho poriadku, ako nasledok tvrdenia, casy sa zmenili ;)
S cim suhlasim, len ja som na seba prisny v tom, ze pri argumentacii si zakazujem selektovanie toho co sa mi paci a co sa mi nepaci.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 13:07
od skelet
Protože se změnil světový pořádek, tak proto nás spojenci tlačí do vyšších výdajů na obranu

Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 13:08
od NagyAttila
skelet píše: ↑19/3/2026, 13:07
Protože se změnil světový pořádek, tak proto nás spojenci tlačí do vyšších výdajů na obranu
A hned ako to spojenci ohlasili, ini spojenci povedali, nie, to nespravime.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 13:25
od skelet
Od roku 2025 plní všechny členské státy 2%HDP na obranu. AČR letos dostane 1,7% HDP.
Některé ze členských států odmítají jít na 5%HDP, viz. například ono Španělsko.
Jinými slovy klasicky pleteš jabka s hruškama.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 13:31
od Scotty87
NagyAttila píše: ↑19/3/2026, 12:40
Nik vas nekartacoval , ked ste davali <1%
Před deseti lety tam neseděl Trump a svět vypadal úplně jinak.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 19/3/2026, 23:56
od bheid
Ende šlus Mošnov: Dnes proběhlo na půdě Ministerstva obrany jednání k tématu možného vzniku armádního logistického centra v Mošnově. Setkání se zúčastnil jak ministr obrany Jaromír Zůna, tak hejtman Moravskoslezského kraje Josef Bělica. V rámci konstruktivního jednání se obě strany shodly, že memorandum ve znění, které s krajem uzavřelo předchozí vedení resortu, není možné naplnit. Z tohoto důvodu se musí znění přepracovat či celý záměr přehodnotit. Ministr obrany současně uvedl, že dosud v dané věci nepadlo konečné strategické rozhodnutí na úrovni vlády, a proto bylo rozhodnuto o ustanovení pracovní skupiny, která se celé problematice bude v nadcházejícím období intenzivně věnovat tak, aby bylo možné celý záměr vyhodnotit a případně realizovat.
https://x.com/ObranaTweetuje/status/2034647691750162681
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 20/3/2026, 09:38
od Alfik
Babišovi bude stačit, když jim řekne: "Buď dvě procenta do USA, nebo ani koruna do USA bez ohledu na to, kolik to bude procent. Vyberte si."
A oni si ještě rádi vyberou.
Co jinak? Vybombí nás? Své spojence? Nebo?
Tsch.
Doporučuji film "Myš která řvala". Tam to je řečeno
Mch: Kdyby nás vybombili, tak zrovna politiků, z Pětikolky nebo od Báby, mi líto nebude. Doporučuji je zdronovat, tím se lidu ulehčí a nebudou "kolaterál damáže"

Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 20/3/2026, 10:08
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 20/3/2026, 15:58
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 22/3/2026, 17:15
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 24/3/2026, 19:02
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 25/3/2026, 15:19
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 26/3/2026, 20:13
od Scotty87
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 27/3/2026, 17:39
od Scotty87
Armádní elita má nového šéfa. Chce připravit „speciály“ na novou éru válčení
Zamýšlené změny se mají týkat struktury speciálních sil, náboru i používání dronů. Z dosavadního centra podpory se má stát logistický prapor, úplně nově by mohlo vzniknout operační velitelství, které vše řídí.
Čeští „speciálové“ dnes operují nejčastěji ve čtyřčlenných týmech složených z velitele, medika, spojaře a technika. Výhledově by k nim Krampla chtěl přidat ještě pátou osobu, která by měla na starost právě drony. A sáhnout si chce taky na talenty z civilu.
Re: AČR kampak kráčíš?
Napsal: 28/3/2026, 14:20
od Scotty87