World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

sego13 píše:
Idaho píše: * V novější zprávě na Overlordově blogu je jen AUgust, pokud se ale podíváš do komentářů, zjistíš že to jde stále podle plánu. O víkendu bychom už měli stahovat 140mb patch
vsadim 1000 zlatych ze to presvihnu minimalne o 2 tyzdne :)
:razz:
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Ještě to dva týdny nejsou, tak se hoď do klidu :D Mimoto, vzhledem k tomu že už nějakou chvíli je 6.6 na test servru... :D doufám že už připravuješ zlatý rezervy :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

v piatok odchadzam na dovolenku na 2 tyzdne, takze rozhodnutie az potom :)

inak som konecne doexpil na Panther2, IS-4 a T-44

IS-4 je mnam mnam
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

jj, z te bude t10 :) mě mile překvapilo T28, co jsem včera koupil na test servru, je to kupodivu dělník
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Tak patch 6.6 má menší zpoždění, ale měl by přijít mezi 8. a 12.8 :D

Změny
Trailer (ukázka nových škodovek, E-tanků a siegfriedovi linie)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

World of Tanks v.6.5 - 6.6 Patch Notes

- Added new map Siegfried Line;
- Added new German tanks: Pz.VI Tiger (P), VK 4502 (P) Ausf A, E-50, Е-75, Е-100;
- Added new German premium tanks T-15, T-25;
- Panther II substituted by E-50 as tier 9 German medium tank, Panther substituted by Panther II as tier 8 German medium tank;
- Rebalanced Panther and Panther II tanks to fit tier 7 and 8 respectively;
- Maus tank: rate of fire for 12.8 cm gun decreased by 0.2 sec, hit points decreased by 400;
- IS-7 tank: hit points decreased by 50;
- T30 tank: hit points decreased by 50, dispersion during movement and traverse increased by 10%, dispersion during turret traverse increased by 30%;
- Tiger II tank: hit points for stock turret increased by 100;
- Increased credit income for US tank destroyers M10 and M36;
- Increased match-making value for US tank destroyer T95;
- Fixed map bugs on Lakeville, Artic Region, Abbey, Mines, Malinovka;
- Free platoons for 2 players;
- Added extra battle tier (tier 1 tanks only) for newcomers - players with up to 10 battles played;
- Added platoon invite filter - "accept from friends only";
- Fixed bug with experience transfer flags resetting after battle;
- Fixed few errors with display of water waves;
- Fixed bug when vehicle gets stuck due to critical inclination angle;
- Fixed bug when destroyed tanks are displayed as non-destroyed tanks (rare);
- Reworked models of 76mm guns for M26 Pershing;
- Fixed errors with disproportional tank icons;
- Fixed error when unused consumables with passive bonus are displayed as used;
- Fixed error with incorrect display of crater created when object is destroyed;
- Adjusted gun depression for T92;
- Removed "transfer gold" option from player context menu;
- Team damage when ramming now counts only if the speed of the vehicle involed exceeds 10 km/h.

~ size - 280 Mb

ETA - August 8-12, 2011

kedy prepijeme tych 1000 zlatakov ? :razz:
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

jeden týden = 7 dní, dva týdny = 14 dní :D stále vyhrávám já :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Patch 0.6.6. oficiálně dneska... ale nevim, jak to mezi váma dopadlo ;-)
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, on se vsadil že to o dva týdne přešvihnout :D Dneska je 10. a patch tam je :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Patch tam sice je, ale nechodí evropský servery :)
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13712
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rase »

Tak sem si hru nadšeně zapnul a začal hrát. Koukám na ostatní spolutanky a všechno je hezké. Pak odpočítávání skončí a rozjedu se proti nepříteli. Podle mapky vidím že jsou blízko a dokonce kolem mě začínají svištět střely. Problém je ale v tom že sem nějak nikoho neviděl. Během hry dokonce ani spoluhráče. Tak sem hru hodil do koše. Nemáte tušení čím je ono optické zmizení nepřítele způsobené ?
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

to vypadá na problém s grafikou...

Takhle, většina lidí nadává na spotovací systém, ale jestliže vidíš tanky na mapě a nejsou dál jak dohled tvého tanku, tak by jsi je vidět měl. Jen vteřinku před tím, než zmizí z mapy, tak se opticky ztratí. To jsi hrál, předpokládám, se základními tanky (lechtraktor, ms-, t1?)
Naposledy upravil(a) Idaho dne 10/8/2011, 22:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Rase píše:Tak sem si hru nadšeně zapnul a začal hrát. Koukám na ostatní spolutanky a všechno je hezké. Pak odpočítávání skončí a rozjedu se proti nepříteli. Podle mapky vidím že jsou blízko a dokonce kolem mě začínají svištět střely. Problém je ale v tom že sem nějak nikoho neviděl. Během hry dokonce ani spoluhráče. Tak sem hru hodil do koše. Nemáte tušení čím je ono optické zmizení nepřítele způsobené ?
Mám, protože se mi stalo naprosto to samý. Pomohly nejnovější drivery grafický karty. Tedy pokud po odpočítávání i přátelé zničehonic "zmizí" a nevidíš je odjet.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4279
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

Tohle mi občas udělalo taky - na pár vteřin. Bývá to pouze při rozjezdu bitvy, mám za to že je to nějaká chybka u grafiky - prostě se nestihne načíst layer v němž jsou tanky, grafárna má asi co dělat s terénem. Pomohl reinstal, poté už to nedělalo.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Musím říct, že v hraní za tier 5 (StuG III) a tier 6 (Jagdpanzer IV) je propastný rozdíl. Každý zásah hodně bolí při opravách a není samozřejmostí skončit v plusu. Stejně jako bolí degradace zkušeností při přeškolení posádky. Člověk musí víc taktizovat, ale v dobrý četě je to větší zábava.
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13712
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rase »

Děkuju za rady pánové. Zkusim to reinstalovat, jen co budu mít ždibec času.
ps. jednou se mi podařilo krátce spatřit spoluhráče i během bitvy, ale to explodoval hned vedle mě :D
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Na tu grafiku je to nějaké háklivější - já si zase nedávno kvůli šturmovi hrál s nastavením ATIny a ve WoT mi to zlikvidovalo to barevné zvýraznění tanků na které mířím. Návrat k defaultnímu nastavení naštěstí pomohl.
p3tris píše:Musím říct, že v hraní za tier 5 (StuG III) a tier 6 (Jagdpanzer IV) je propastný rozdíl. Každý zásah hodně bolí při opravách a není samozřejmostí skončit v plusu. Stejně jako bolí degradace zkušeností při přeškolení posádky. Člověk musí víc taktizovat, ale v dobrý četě je to větší zábava.
Mě u ruských stíhačů dělala problém spíš cena munice 122mm kanónů u SU-152 a ISU-152. Vyřešil to až přechod na 152mm BL-10, který má sice taky drahou munici, ale taky tak nízkou kadenci, že toho moc v bitvě nevystřílím. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Jak se, prosím, přepíná mezi různými střelivy? Nakoupené je mám, ale nějak jsem nepřišel na to, čím přepínat...
Naposledy upravil(a) Dancer dne 11/8/2011, 14:45, celkem upraveno 1 x.
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Dancer píše:Jak se, prosím, přepíná mezi různými střelivy? Nakoupené je mám, ale nějak jsem nepčišel na to, čím přepínat...
Klávesama 1-3, help máš pod klávesou F1, a ctrl + klikem na minimapu označuješ nebezpečný sektor (to v helpu není)
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Vůbec se nedoporučuje zapínat antialiasing v ovladačích grafické karty. Pak se ztrácí ony obrysy a pravděpodobně je to i důvod "neviditelnosti" tanku u Raseho. TAkže vypnout Antialiasing a mělo by to být v pořádku.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“