Je úplně normální je vznikají dceřiné nebo podřízené společnosti které se věnují konkrétnímu segmentu výroby. Občas mám pocit že tu někteří jedinci projevují jako by spadli z jahody. Ovšem dnes je takových lidí plná vláda. Takže mám asi příliš velká očekávání.palo satko píše: ↑23/3/2026, 20:02 Koba v aktuálnej situácii je výraz medzinárodná spolupráca často použitý pre práčku peňazí.
LPP Holding
Re: LPP Holding
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: LPP Holding
Palo má asi nějaké informace, že LPP přelévala prachy mezi těmi divizemi.
Ale jasně běžná věc v kapitalismu
Přelévání peněz (zisku) a neprůhledné toky mezi spřízněnými firmami se týká legislativních opatření, které na to můžou reagovat a zase se hledají skuliny, jak to obcházet.
Tzv. Daňová optimalizace. Armáda právníků a daňových poradců najde novou kličku.
Vnitropodnikové půjčky: Půjčí si od vlastní sestry za úrok, který je „tržní“ jen na papíře, a úroky si vesele odepisuje z daní.
Nebo než se legislativa rozkouká, prachy už jsou dávno „rozpuštěné“ v nákladech na vývoj, který nikdy neexistoval.
Zbrojař L.P.P. je konkurent Omnipolu a Strnada, koupil pardubického výrobce radarů T-CZ
Jinak Strnad koupil ELDIS, ne ERA, máš pravdu Scotty.
https://www.eldis.cz/
A pak ještě firmu Retia.
https://www.retia.cz/
Ty se taky zabývají radarovou technikou nebo elektrotechnikou.
A kdysi tam přešli lidi z bývalé fabriky TESLA.
Výroba českých radarů rychle roste. Eldis staví v Pardubicích novou halu a nabírá
Týká se to i výroby komponent?
Ano, snažíme se být v tomto ohledu maximálně soběstační a vyrábíme si většinu mechanických komponent a část elektroniky sami.
Začínáme u pálení plechů, soustružení, svařování a chceme mít celý proces ve svých rukou jako výrobce originálních dílů.
Víme totiž, jak je problematické, když se nějaká součástka přestane vyrábět, musí se nahrazovat a přizpůsobovat tomu celý produkt.
https://archiv.hn.cz/c1-67751260-vyroba ... u-a-nabira
Ale jasně běžná věc v kapitalismu
Přelévání peněz (zisku) a neprůhledné toky mezi spřízněnými firmami se týká legislativních opatření, které na to můžou reagovat a zase se hledají skuliny, jak to obcházet.
Tzv. Daňová optimalizace. Armáda právníků a daňových poradců najde novou kličku.
Vnitropodnikové půjčky: Půjčí si od vlastní sestry za úrok, který je „tržní“ jen na papíře, a úroky si vesele odepisuje z daní.
Nebo než se legislativa rozkouká, prachy už jsou dávno „rozpuštěné“ v nákladech na vývoj, který nikdy neexistoval.
Zbrojař L.P.P. je konkurent Omnipolu a Strnada, koupil pardubického výrobce radarů T-CZ
Jinak Strnad koupil ELDIS, ne ERA, máš pravdu Scotty.
https://www.eldis.cz/
A pak ještě firmu Retia.
https://www.retia.cz/
Ty se taky zabývají radarovou technikou nebo elektrotechnikou.
A kdysi tam přešli lidi z bývalé fabriky TESLA.
Výroba českých radarů rychle roste. Eldis staví v Pardubicích novou halu a nabírá
Týká se to i výroby komponent?
Ano, snažíme se být v tomto ohledu maximálně soběstační a vyrábíme si většinu mechanických komponent a část elektroniky sami.
Začínáme u pálení plechů, soustružení, svařování a chceme mít celý proces ve svých rukou jako výrobce originálních dílů.
Víme totiž, jak je problematické, když se nějaká součástka přestane vyrábět, musí se nahrazovat a přizpůsobovat tomu celý produkt.
https://archiv.hn.cz/c1-67751260-vyroba ... u-a-nabira





Re: LPP Holding
Příliš nesleduju, co lidi řeší na sociálních sítích kolem LPP.
Tedy co jsou třeba jakoby narážky na něco...
Prostě je to guláš. Níže odkaz, to už je úplná pitomost.
Dezinfoscéna se snaží do útoku v Pardubicích zatáhnout drony Nemesis
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-de ... s-40569487
Tedy co jsou třeba jakoby narážky na něco...
Prostě je to guláš. Níže odkaz, to už je úplná pitomost.
Dezinfoscéna se snaží do útoku v Pardubicích zatáhnout drony Nemesis
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-de ... s-40569487





-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: LPP Holding
Slovenská polícia zadržala cudzinca podozrivého z účasti na útoku na zbrojovku v Pardubiciach z minulého týždňa. Prípad riešia ako terorizmus, zasiahnutá firma LPP Holding vyrába okrem iného aj drony pre Ukrajinu. K útoku sa prihlásila neznáma propalestínska skupina. (denikn.cz)
https://dennikn.sk/minuta/5219973/
https://dennikn.sk/minuta/5219973/
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: LPP Holding
Mezi zadrženými jsou státní příslušníci České republiky a USA.
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-jed ... h-40569571
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-jed ... h-40569571
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: LPP Holding
Policie uvedla, že zadržela tři podezřelé z úmyslného zapálení objektu v Pardubicích. Jedna osoba byla zadržena za spolupráce se slovenskými kolegy a tamní prokuraturou na Slovensku, další dvě na území ČR. U zadržených bude podle policie probíhat vazební řízení, intenzivně také pracují na vydání osob ze Slovenska. Mezi zadrženými jsou státní příslušníci České republiky a USA. Nadále se intenzivně pracuje na dopadení zbylých podezřelých. Údajně pátrají po sedmi lidech. Případ řeší speciální policejní útvar Národní centrála proti terorismu, extremismu a kybernetické kriminalitě (NCTEKK).
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-jed ... h-40569571
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-jed ... h-40569571

"Vojáci neměli rádi Rakouska ani války, ale dřeli do úpadu těla" - Karel Poláček
Re: LPP Holding
Vypadá to spíše na propalestinskou a protižidovskou stopu.
A před soudem pokřikují nějací amíci - aktivisti.
Takže jsou to zřejmě tzv. propalestinské skupiny. Jsou to mladí lidé, a holka dokonce.
Chce to asi sledovat TikTok. Generace Z. A propisuje se to už i do ČESKA!
https://www.tiktok.com/@boldnews.cz/vid ... 1053971734
Tohle nevypadá na ruskou stopu.
A před soudem pokřikují nějací amíci - aktivisti.
Takže jsou to zřejmě tzv. propalestinské skupiny. Jsou to mladí lidé, a holka dokonce.
Chce to asi sledovat TikTok. Generace Z. A propisuje se to už i do ČESKA!
https://www.tiktok.com/@boldnews.cz/vid ... 1053971734
Tohle nevypadá na ruskou stopu.





Re: LPP Holding
Jj, také bych řekl. Na rusáckou svoloč to nevypadá. Pakliže netahají za nitky.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: LPP Holding
Zadržený mladík řekl - Free Palestine
Tak jsem si to zadal do google.
Free Palestine - czech group
https://www.facebook.com/czech.palestine/
Největší protestní hnutí od doby války ve Vietnamu vzniklo na jaře roku 2024 v areálu kampusu newyorské Kolumbijské univerzity.
Je pravděpodobné, že se radikalizovali přes sociální sítě.
Normálně tady dělají akce v Praze, nějak jsem v médiích nezaznamenal, že by jim dávali prostor.
Uvidíme, zda přijde někdo s články na toto téma.
Samozřejmě, vždy jde tvrdit, že je někdo naverboval
Tak jsem si to zadal do google.
Free Palestine - czech group
https://www.facebook.com/czech.palestine/
Největší protestní hnutí od doby války ve Vietnamu vzniklo na jaře roku 2024 v areálu kampusu newyorské Kolumbijské univerzity.
Je pravděpodobné, že se radikalizovali přes sociální sítě.
Normálně tady dělají akce v Praze, nějak jsem v médiích nezaznamenal, že by jim dávali prostor.
Uvidíme, zda přijde někdo s články na toto téma.
Samozřejmě, vždy jde tvrdit, že je někdo naverboval





Re: LPP Holding
A taky pravý opak. Nebyli by v historii jediní zneužití idioti. Uvidíme.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: LPP Holding
To že Rusové využívají/podporují krajně levicové skupiny není nic nového. Západní Němci by o tom mohli vyprávět.
U nás jsou firmy které mnohem víc spolupracují s Izraelci a mnohem méně s Ukrajinci. Dokonce přímo v Pardubicích. Přesto si vybrali LPP...
U nás jsou firmy které mnohem víc spolupracují s Izraelci a mnohem méně s Ukrajinci. Dokonce přímo v Pardubicích. Přesto si vybrali LPP...
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: LPP Holding
Nebo je zaplatil Katar, Turecko, ale rusko je pro média atraktivnější.
Přečetl jsem si článek na forum24 o těchto propalestinských skupinách, které jsou podle názoru autora bezpečnostní riziko.
Jak to v Praze za poslední dva roky akcelerovalo, včetně podpory některých filozofických akademiků.
No potom jsem se díval ještě na Instagram, a tam zahraniční studenti, včetně zadržené Češky, prohlašují, že jsou Striking for... Jonáš.
Mimo jiné proti ELBIT. Za další skupina vydala druhé komuniké, a to je už jasnější.
Vysloveně tam píšou, jak to je. Elbit masakruje drony GAZU.
To je divné, že to furt tak vehementně tvrdí, a že zveřejní dokumenty ne?
Pak jsem se jinde dočetl, že Švýcaři přestali dodávat Elbitu špeciální antény, že se to snažil někdo pašovat.
No a pak v týhle pardubický firmě jsou specialisti na antény.
Ono drony nebo vojáci v husté zástavbě potřebují speciální antény.
Zdroje:
https://www.instagram.com/prague4palestineyouth/
https://www.forum24.cz/propalestinske-o ... tni-riziko
Společnost Elbit Systems Switzerland zve kvalifikované profesionály, aby se připojili k jejich misi.
https://www.elbitsystems.com/blog/peace ... l-geniuses
Se to poskládá.
Situace je směsicí technických průšvihů, např. radiostanice, politického tlaku a tvrdého vyjednávání o penězích.
V březnu 2026 došlo k útoku na areál Elbitu v Pardubicích, kde podzemní skupina "The Earthquake Faction" zapálila budovy jako protest proti izraelským vojenským operacím. To jen dokresluje, pod jakým tlakem se tahle firma momentálně v Evropě nachází.
Přečetl jsem si článek na forum24 o těchto propalestinských skupinách, které jsou podle názoru autora bezpečnostní riziko.
Jak to v Praze za poslední dva roky akcelerovalo, včetně podpory některých filozofických akademiků.
No potom jsem se díval ještě na Instagram, a tam zahraniční studenti, včetně zadržené Češky, prohlašují, že jsou Striking for... Jonáš.
Mimo jiné proti ELBIT. Za další skupina vydala druhé komuniké, a to je už jasnější.
Vysloveně tam píšou, jak to je. Elbit masakruje drony GAZU.
To je divné, že to furt tak vehementně tvrdí, a že zveřejní dokumenty ne?
Pak jsem se jinde dočetl, že Švýcaři přestali dodávat Elbitu špeciální antény, že se to snažil někdo pašovat.
No a pak v týhle pardubický firmě jsou specialisti na antény.
Ono drony nebo vojáci v husté zástavbě potřebují speciální antény.
Zdroje:
https://www.instagram.com/prague4palestineyouth/
https://www.forum24.cz/propalestinske-o ... tni-riziko
Společnost Elbit Systems Switzerland zve kvalifikované profesionály, aby se připojili k jejich misi.
https://www.elbitsystems.com/blog/peace ... l-geniuses
Se to poskládá.
Situace je směsicí technických průšvihů, např. radiostanice, politického tlaku a tvrdého vyjednávání o penězích.
V březnu 2026 došlo k útoku na areál Elbitu v Pardubicích, kde podzemní skupina "The Earthquake Faction" zapálila budovy jako protest proti izraelským vojenským operacím. To jen dokresluje, pod jakým tlakem se tahle firma momentálně v Evropě nachází.





-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: LPP Holding
Aj tak je pravdepodobne, ze niekto im dali tip, lebo najst nie/nahodnu budovu kdesi v areali s tymito vsetkymi prepojeniami, to uz chce iste know-how.
S odstupom casu je to jasne kazdemu, ale to je ina situacia byt "prvolezec"
S odstupom casu je to jasne kazdemu, ale to je ina situacia byt "prvolezec"
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: LPP Holding
Předem to ví tajné služby. Myslím si, že ani v současnosti nepustí vše do médií.
Jedna hala údajně radiostanice pro vlaky, nebo i pro židovskou armádu.
Vedle LPP termovize pro Ukrajinu, ale po tom nešli zdá se primárně.
Jaké tajné služby třeba klidně i ruské, ale potom to verbování je otázka no.
Jedna hala údajně radiostanice pro vlaky, nebo i pro židovskou armádu.
Vedle LPP termovize pro Ukrajinu, ale po tom nešli zdá se primárně.
Jaké tajné služby třeba klidně i ruské, ale potom to verbování je otázka no.





Re: LPP Holding
Kdo jsou zadržení kvůli požáru v Pardubicích? Egyptský feminista studující v Praze či žena s pasem USA
Moursi je přispěvatelem na feministický web Druhá směna, kde o sobě má uvedeno v profilu: „Youssef Moursi (on/ona/oni) je aktivista*ka, student*ka a vášnivá fotograf*ka, který*á se zabývá tématy jako jsou queer, láska, noční život a identita.“
„Když jsem byl malý, rodiče se rozhodli emigrovat do Saúdské Arábie,“ napsal o sobě původem Egypťan, který vystupuje také pod jménem Motus.
Zároveň z policejního vyjádření vyplývá, že má americké občanství.
Moursi také reagoval označením „líbí se mi“ na facebookový post propalestinské organizace Prague4PalestineYouth, který v sobotu varoval své příznivce před policií.
Mezi osobami, které se objevují ve videích této skupiny, je možné zaznamenat i druhou zadrženou mladou dívku. Další lidé zachycení na záznamech zveřejněných na sociálních sítích Prague4PalestineYouth seděli také v úterý před pardubickým soudem, když rozhodoval o vazbě pro zadržené.
Vedle nich byla zadržena ještě jedna osoba na Slovensku, která nyní byla potvrzena jako americká občanka.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-kd ... a-40569794
Moursi je přispěvatelem na feministický web Druhá směna, kde o sobě má uvedeno v profilu: „Youssef Moursi (on/ona/oni) je aktivista*ka, student*ka a vášnivá fotograf*ka, který*á se zabývá tématy jako jsou queer, láska, noční život a identita.“
„Když jsem byl malý, rodiče se rozhodli emigrovat do Saúdské Arábie,“ napsal o sobě původem Egypťan, který vystupuje také pod jménem Motus.
Zároveň z policejního vyjádření vyplývá, že má americké občanství.
Moursi také reagoval označením „líbí se mi“ na facebookový post propalestinské organizace Prague4PalestineYouth, který v sobotu varoval své příznivce před policií.
Mezi osobami, které se objevují ve videích této skupiny, je možné zaznamenat i druhou zadrženou mladou dívku. Další lidé zachycení na záznamech zveřejněných na sociálních sítích Prague4PalestineYouth seděli také v úterý před pardubickým soudem, když rozhodoval o vazbě pro zadržené.
Vedle nich byla zadržena ještě jedna osoba na Slovensku, která nyní byla potvrzena jako americká občanka.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-kd ... a-40569794





- palo satko
- Kapitán

- Příspěvky: 2628
- Registrován: 16/9/2013, 17:59
- Bydliště: Pezinok, Slovensko
Re: LPP Holding
Aj niektorím na tomto fore je smutno, že to vyzera inač.
https://x.com/StrategickeM/status/2036496615385579837Zbožná přání české Levice, aby se teroristický útok v Pardubicích připsal Miškinovi s Čepigou, se zdá mizí stejně jako v Berlíně či Británii. Ty Hipsterské ksichty neomylně naznačují odkud to jde a nemuseli ani volat Free Palestine.
To co mnozí prostě nechápou a zejména s našimi zkušenostmi (a již jsme o tom psali analýzu - vyhledejte si ji) je, že ta "nová liberální světová levice" již není ta klasická Marxe, Lenina či Che Guevary, - tedy lidí, kteří sice vraždili kde mohli, ale byli alespoň vysoce vzdělaní a sečtělí.
Nová tzv. Liberální levice sice "mentálně" vychází z těchto marxistických kořenů ale je mnohem primitivnější, povětšinou nevzdělaná, často nepřečetli v životě mimo pár učebnic vůbec žádnou knihu. Oni opravdu neřeší, jestli tam vyrábí něco pro Ukrajinu, jim stačí, že to někdo označí za "Izraelský", nebo jednoduše viděli nějakou reklamu, nic více tyto lidi nezajímá. Oni váz zabijí jen pokud vás někdo označí za "sionistu" a neřeší, že nerozumí tomu, co to slovo znamená.
Ty příklady jsou z celého světa, kolik lidí bylo brutálně zmláceno jen kvůli tomu, že nějaký levicový pitomec se domníval, že to musejí být agenti ICE.
A v zásadě je jim to stejně úplně jedno, když v Británii vysvětlovali těmto levicovým "aktivistům" že zapálili firmu, která dělá díly pro F-35 ale jen pro britskou armádu, řekli, že je to jedno, stejně jsou to všichni fašisti.

Re: LPP Holding
Jsem velmi rád že účet Ruské Myšelení v tom má jasno.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: LPP Holding
Hmm, je klidně možné, že na to naskočili bezmyšlenkovitě.
Kdysi viděli tiskovou zprávu, že tam je spojení s Elbitem.
Tak v rámci svého aktivismu na to vlítli.
Objekt zrovna procházel rekonstrukcí a dávali tam nové technologie.
Plot v areálu chyběl, takže to byl snadný cíl.
Mluvčí LPP Holding: Chtějí-li po nás politici větší zabezpečení našich prostor, ať nám řeknou jak
Podle ní se ve shořelé budově dříve vyráběly radiostanice pro komunikaci na železnici, zatímco drony mají svou výrobu jinde.
https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/do ... jak-371655
JINAK ten aktivismus má původ v Americe, je možný, že některý studenty vyhodili, a přešli do Prahy, nebo je u nás tolerují.
Úplný pitomci to asi nejsou, ale tzv. nová levice a jejich ideologické koncepty, jsou něco, co někdo asi už blbě chápe.
U NÁS BY si na ty hnízda odporu měli taky pořádně posvítit.
Kdysi viděli tiskovou zprávu, že tam je spojení s Elbitem.
Tak v rámci svého aktivismu na to vlítli.
Objekt zrovna procházel rekonstrukcí a dávali tam nové technologie.
Plot v areálu chyběl, takže to byl snadný cíl.
Mluvčí LPP Holding: Chtějí-li po nás politici větší zabezpečení našich prostor, ať nám řeknou jak
Podle ní se ve shořelé budově dříve vyráběly radiostanice pro komunikaci na železnici, zatímco drony mají svou výrobu jinde.
https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/do ... jak-371655
JINAK ten aktivismus má původ v Americe, je možný, že některý studenty vyhodili, a přešli do Prahy, nebo je u nás tolerují.
Úplný pitomci to asi nejsou, ale tzv. nová levice a jejich ideologické koncepty, jsou něco, co někdo asi už blbě chápe.
U NÁS BY si na ty hnízda odporu měli taky pořádně posvítit.





Re: LPP Holding
A tři roky si říkali musíme na ně vlítnout protože vyšla jedna tisková zpráva o spolupráci s Elbitem. Co čert nechtěl zrovna na to šli když se v tom objektu usídlila firma pracující na dodávkách pro Ukrajinu? Dost podivná náhoda. Zvlášť když každý ví že s Izraelci jede ve spolupráci hlavně CSG a tedy zvlášť RETIA která též sídlí v Pardubicích.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.



