sraz Palby podzim 2009

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Přeju všem příjemnou zábavu. O víkendu můžu být pořádně se synem (31 měsíců), tak mu dávám přednost. Ale jednou se ukážeme :-)
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

No jelikož zatím nikdo neprotestuje proti navrženému termínu, bude uspořádán letošní sraz Palba 2009 (Morava) v termínu 14.11. v Otrokovicích.

Teď je jen potřeba domluvit program, můžeme od začátku sedět v hospodě nebo navštívit jeden ze tří bowlingů. Ale na bowling je potřeba víc lidí, už minule jsem museli Hanse páčit z jiné hospody, moc se mu z ní nechtělo :D
Další otázkou je přibližný počet účastníků, musíme podle toho zamluvit taky místa v nálevně.

Add nálevna - zatím to vypadá na novou hospodu kde točí velmi dobré Svijany, otázkou je, zda bude k dispozici už kuchyň - http://upecivala.cz/
Zde jsou možné varianty:
http://www.umasinky.cz/ - docela dobře tam vaří a na bowlingu to padá skoro samo
http://www.sportcentrum-ot.cz/ - tady jsem byli před rokem, je tam ale tragická obsluha a hrozné pivo...

sa58
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Hlavně aby tam bylo jídlo, Jäger a Palbáci.
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Fujtajbl Jágr... :sad:
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

To víš, Hansi (1.pád množného čísla od slova Hans) pijů neco jiného. Minule ti asi moc nesedl, co? :-)
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Zatím jsem nezaznamenal reakci Palbáků ze země našeho východní bratra, uvažuje někdo ze Slovenska o účasti?

A ještě jedna věc, dostal jsem návrh na malý tématický výlet, možná by šla zařídit návštěva leteckého musea v Kunovicích. V Listopadu je ještě možná návštěva, měl by někdo zájem? Spojení z Otrokovic je vlakem, je to cca 40 minut, autem je to +/- podobné.

http://www.mesto-kunovice.cz/a/letecke-muzeum
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

NO, museum mě nijak nebere ale na druhou stranu klidně 4 palbáky naložím a převezu tam i zpět. A kluci ze Slovenska by dojet mohli.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Tam sem byl, tam se mně znova nechce. :wink:
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Nejsem si jistý, jestli to muzeum stojí za další hodinu a půl trávenou v autě/vlaku. Přecijen ti, kteří dorazí z Prahy budou mít na krku už skoro tříhodinovou jízdu :)
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

za Slovensko - za Trnavu potvrdzujem ucast svoju plus jeden kus, na 80 %. pokial by sa ale este dalo a bolo by mozno termin posunut o tyzden, t.j. na 21/11/2009, potvrdzujem ucast svoju plus dva kusy na 100 % :)
co sa tyka navstevy leteckeho muzea, ako napad sa mi to paci.
poprosim ale o vcasnu avizaciu pevneho terminu a miesta stretnutia.
Verni sebe, svorne napred!
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Hans - ono je to jinak. Z Otrokovic do Kunovic je to necelých 25 kilometrů a tedy autem 20 minut. Takže to taková zátěž není a nebude. A jak jsem psal - i když mě to nebere lidi tam klidně zavezu i zpět odvezu a na letadla se podívám také.

Sapíku- pokud by to kolegům ze sousední země vyhovělo lépe, tedy jiný termín mě je to jedno ale mám obavu, že už mnoho lidí potvrdilo zatím platný termín.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

nic sa nedeje, vyhovuje aj uz spominany termin, len mam obavu, ze sa nam tam bije nejaka (uz prislubena) akcia na vychode (ale nie som si isty)... pokial uz kolegovia palbaci prislubili ucast na 14/11, nebudeme robit problemy :D a radi sa zucastnime akcie, v uz spominanom termine...
ps-kedze nie som az taky stary clen palby a vasej akcie som sa este nezucastnil, zaujimalo by ma, v akom duchu cela akcia prebieha, resp. o com to vlastne je....
zucastnujeme sa pravidelne roznych akcii, ale povacsine ich organizujeme v roznych vvp v terene, kde sa da aj tak povediac vyblbnut s roznou technikou a pod :) :)
dakujem za info ...
Verni sebe, svorne napred!
Uživatelský avatar
alibaba
7. Major
7. Major
Příspěvky: 707
Registrován: 15/8/2007, 00:30
Bydliště: Cotswold

Příspěvek od alibaba »

Mrzi me, ze se nemuzu taky zucastnit. ( nejdriv v breznu-dubnu :cry: )
Ale v duchu budu s vama :lej:
Inteligence má své hranice,
ale blbost je nekonečná....
Uživatelský avatar
#
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 525
Registrován: 10/7/2009, 15:57

Příspěvek od # »

major píše:ps-kedze nie som az taky stary clen palby a vasej akcie som sa este nezucastnil, zaujimalo by ma, v akom duchu cela akcia prebieha, resp. o com to vlastne je....
sice jsem na žádným srazu nebyl, ale řekl bych, že jde o to, nalejt si pořádně hlavy a ztropit nějakou výtržnost, aby bylo při příštím srazu, za hlasitýho smíchu, o čem povídat 8-)
Don't worry, pee happy.
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

sice jsem na žádným srazu nebyl, ale řekl bych, že jde o to, nalejt si pořádně hlavy a ztropit nějakou výtržnost, aby bylo při příštím srazu, za hlasitýho smíchu, o čem povídat
tak to je na mna :) :) :)
Verni sebe, svorne napred!
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Byl jsem na dvou srazech co Palba uskutečnila, a to sice úplně na tom prvním, kde (včetně mně) byli jen 3 lidi, i když účast přislíbilo 6 nakonec dorazila jen polovina. A jak jistě uznáte, v tak malém počtu to není opravdový sraz. Druhý už byl lepší, tam byla desítka lidí, a byl super! Jestli se pilo, trochu ano, ale to nebylo to hlavní, hlavně se dobře diskutovalo o bitvách a technice, skutečně tomu tak bylo :razz:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

hlavně se dobře diskutovalo o bitvách a technice, skutečně tomu tak bylo
a to je podla mna to hlavne. ked sa stretne skupina ludi, ktori maju o com diskutovat....
Verni sebe, svorne napred!
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Dnes jsem se cestou z práce zastavil na doplnění tekutin U Pecivála a obsluhující slečna tvrdila, že od listopadu bude v provozu kuchyně. Samozřejmě to ještě ověřím, ale na 95% bude sraz v této hospodě.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

Dnes jsem se cestou z práce zastavil na doplnění tekutin U Pecivála a obsluhující slečna tvrdila, že od listopadu bude v provozu kuchyně. Samozřejmě to ještě ověřím, ale na 95% bude sraz v této hospodě.
U Pecivála :D :D To neznie spatne :) :) :)
Verni sebe, svorne napred!
NOX666
svobodník
svobodník
Příspěvky: 21
Registrován: 27/5/2009, 17:57

Příspěvek od NOX666 »

Možná taky přijedu, jen se optám - sraz v hospodě v Otrokovicích - OK, ale co čas srazu?
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“