World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Hetzer mě moc nevyhovoval, dokonce natolik, že zatím jako jedinýho nemám na 100% vyzkoumaný (vykašlal jsem se na vysílačku). Zato StuG III mě zatím bavil asi nejvíc, s houfnicí se dá udělovat slušný damage i o dost vyšším tierům.
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

JJ to vím , jenže ten 10,5 cm kánon , nebo kolik to přesně je nwm , tak mně moc nesedí , já radši průbojnou , přesnou 7,5 která se stejně musí vyzkoumat pokud budeš hrát za stuga :)
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Lidi mohli by jste mi prosím poradit???
Jaký tank je lepší ????
KV-1S ----------------------------------- KV3
za KV mně to krásně vyhovuje , jediné co mně vadí že už šnek je rychlejší než já :D
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Tak to ti bude vadit i na KV-3 :) KV-1S je míň pancéřovanej, zato rychlejší ;)
A nech si v garáži KV, dostaneš za něj slot a KV-1 a KV-2.

Když si vemeš KV-3 a taky ho necháš v garaži do update, tak taky dostaneš místo v garáži, jeden novej tank a KV-3 se ti posune na tier 7 ;)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

W I Ň ikajicně tak to si KV v garáglu nechám , dík :)
Vypadá to že KV3 má trochu rychlejší věž , takže ho koupím , když už sem vyzkoumal ten motor za 5K expu.
Na testu jsem s ním chvíly hrál a celkem mi to s ním šlo :)
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Ale pokud se Kv3 posune na tier 7 , pude z něj potom ještě vyzkoumat IS , nebo si musím máknout abych to stihl do té doby??? řekl bych že to stihnu v pohodě, pokud budu zvládat školu :D
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Tady přesně nevím, ale řekl bych že pokud budeš mít na 6tkovém kv3 vyzkoumanou t7, tak by po přesunutí kv3 na tier sedm měl být vyzkoumaný i t8 :) alespoň na to spoléhám :)

Jinak koukám, že se naše LT 38 (pz.38 (t) probojivalo i do ruskýho stromu, jako premiový tank :)
http://statcdn.worldoftanks.eu/comeu_v2 ... eng%29.jpg
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
pařan
Příspěvky: 4
Registrován: 13/2/2009, 07:35

Příspěvek od pařan »

Ale s tim rozdělením na KV 1 a KV 2 a s tím KV 3 do příštího updatu že?
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Podla mna nie, v predbeznom oznameni o Patchi 0.6.7 sa nehovori nic o presunoch KV a KV-3

0.6.7 je predbezne oznameny na koniec septembra (zari)
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Kv 1 a KV2 ( momentálně je to pouze KV) má být zvlášť , teda aspoň podle toho co je mi známoa a co jsem se dozvěděl :D
Má to být OD půlky až do konce září.
Přesné datum není známo ...
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Ty výměny sou hotová věc, poud se podívate do "hotových" tech stromů, tak tam uvidíte změny, kůli nimž anstanou ony výměny. Co se týče samotného patche - plán zněl jasně, muž s koženou br....ehm, každý měsíc vyjde patch jednoho tech stromu (byli amíci - td a med, němci - ečka). Jenže nějak se to zaškobrtlo, teď jsem dliho nic neslyšel, kromě šuškandy, že se to spojí do jednoho patche 7.0
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

:D lidi já nwm proč ale nějak se mně hafo zalíbila T95 a snad ještě budu znova kupovat T40 abych se k ní doplazil :D
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

13KM/H :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

:D já vím , 1. tank kterej je pomalejší než KV :DDD
Ale zase ten čelní pancíř a gun :)
mr_kosa
desátník
desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 24/6/2011, 20:15

Příspěvek od mr_kosa »

Z T95 maju vsetci akurat tak srandu, na polovici map nepouzitelna(mesta), navyse NEtrafit jej dvojite pasy je ozaj nahoda:)

Mala otazka: neviete ako je to z triafanim priamo do dela?? Ked napr. vykuka z poza rohu prave taka 150mm T95/T30. Skusal som to a vyzera to, ze sa to neda. Moze byt, ze to bude zahrnute v nejakom patchy (pravdepodobne v prepracovani fyzikalneho modelu)??
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

No to že není použitelná do měst a pod .... Tak s tím bych až tak uplně nesuhlasil.
Pokaždý když v mapě jedu s nějakou T95 tak nepřítel má co dělat aby ju killnil i ve městě pokud na ni nejdou 3 a víc tanků , nezablokují ji a nestřílej ji du zad.
pařan
Příspěvky: 4
Registrován: 13/2/2009, 07:35

Příspěvek od pařan »

Tak to abych si před updatem zase koupil KV, jedno místo navíc by se hodilo, peníze se mi do toho sypat nechtěj...
Jinak ještě mám v garáži T 34, T34/100 :), KV 3, T 26 a Leoparda
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

T95 je ve městech nejlepší :D Celkově, pokud je s někým třeba v platoonu a ten ji chrání záda a boky (třeba detrakováním) tak je to neskutečnej dělník. Navíc má strašnej chyták v tom, že některé vyšší tanky, které ji projedou až k bokům, mjí pak blbej úhel (když sou přímo u ní) a z boku ji dingnou ;)

Jinak střela do děla se počítá a je tam vysoká šance dělo zničit, problém je v tom, že je těžké ho trefit a pokud na sebe koukáte z věže do věže, tak je to prakticky nemožný, to přesně nevím jak to vysvětlit, ale souvisí to s tím, že děla jsou "nehmotná" aby jste se nezasekávali o předměty a mohli líp mířit. Navíc spousta tanků má silnější pancíř právě kolem děla
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Zablokování jinýho děla ( zničení) se mi povede jen vyjímečně a ještě je to velkej luck , ale kolikrát nepochopím , když mně někdo průbojným prostřelí vež těsně na kraji , tak tak ta rána trefila věž , a mně to zničí dělo které je od té rány celkem daleko , tak todle nemůžu pochopit :/
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Dřív se mluvilo o systému průbojnosti, kdy střela po proražení pancíře mohla pokračovat jistým směrem a poškodit třeba vybavení na druhé straně tanku, nicméně nevím jestli to bylo zavedeno.
V tvém připadě bych řekl, že jsi zapomněl zohlednit fakt, že dělo není jen ta trubka venku, ale i celý mechanismus uvnitř ;)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“