World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Bax
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 292
Registrován: 23/10/2009, 13:37

Příspěvek od Bax »

Idaho píše:Dřív se mluvilo o systému průbojnosti, kdy střela po proražení pancíře mohla pokračovat jistým směrem a poškodit třeba vybavení na druhé straně tanku, nicméně nevím jestli to bylo zavedeno.
V tvém připadě bych řekl, že jsi zapomněl zohlednit fakt, že dělo není jen ta trubka venku, ale i celý mechanismus uvnitř ;)
Já osobně jsem trefil asi z 5 metrů nedávno tank do vzdálenějšího předního kola. (Snad chápete, jak byl tank natočenej k mýmu stíhači). A na jedinou ránu jsem ho zničil. Přitom ten tank měl 100% života. Takže to určitě musí fungovat.

Ale ještě jsem se chtěl zeptat, co je to ten Tier.

A taky mám problém s tím, že zhruba každou druhou hru se mě hra nahrává strašně pomalu. Kolikrát se dostanu do hry a tanky jsou už na cestě k nepříteli. Jindy jsem tam hned. Když jsem hru nainstaloval - cca před půl rokem tak jsem neměl problém. Ale teď mě to kolikrát i vykopne. Nemáte nějakou radu?
Problém v mým PC a internetu zcela jistě není.
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, když nám neřekneš co to bylo za tank a čím jsi střílel...
Taky mohl chytnou ránu těsně před tím než jsi ho dorazil.

Tier je level tanku, jeho pozice v tech stromu (začíná se od tier 1 - cunningham, leichtraktor, ms-1 a směrem dolů se čísla zyšují až na tier 10 - maus, is,7, e-100, t30)

Podivej se na ofiko forum, zatím jsem o tom neslyšel,a le může být problém v nastavení grafiky (v některých updatech se přidali i různé grafické modifikace)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
mr_kosa
desátník
desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 24/6/2011, 20:15

Příspěvek od mr_kosa »

Ja sa pytam prave na priamy zasah tej "nehmotnej" hlavne dela. Viem, ze pri dogfighte stelba, najlepsie pod/nad mantlet, skor ci neskor to delo vyradi, o to mi nejde.

Ohladom tej T95, proste som asi teda nenarazil na schopneho hraca, iba raz nam bola T95 v time na nieco dobra. Inak v mestach sa da pouzit na krytie tich dlhych ulic co sa tiahnu skrz celu mapu to je pravda, ale obetovat jeden tier 9 na krytie ulice, ktore by zvladla kludne aj IS alebo moja T29 mi pride neefektivne. T95 by navyse este potrebovala aj nejaku "rychlopalku" napr Panter na krytie a detrack.
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, halvně na T95 není moc pro random bitvy, ale třeba na himmelsdorfu, v uličce smrti je nesmrtelná a pokud má az sebou ještě jeden tank na krytí a detrack, tak to tam vyčistí ihned a je jedna celá cesta volná.

To nehmotné dělo platí jen při situaci věž na věž. Když třeba někde čouhá a ty ho trefíš, tak se to počítá, problém je že je velice těžce zasažitelné, většinou je lepší nabít he a pokud máš velký kanon střelit někam blízko, je šance že ho dostaneš spleší.
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

To jsem bral v úvahu taky :)
A i tak mně vyšlo že dělo nemohlo být poškozeno .
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

To že jsi zničil tank na 1. ranu můžou bejt 3. případy ......
1. : Máš silný dělo a s velkou ráží , takže hodně ubírá , takže si ho dal na 1 ranu .
2. : Pár deseti setin ten tank ještě někdo trefil před tebou ( kolikrát se mi to stalo když tank mně 5% který jsem rozstřílel , a někdo mi ho o vteřinu vyžral).
3. trefil jsi mu bednu s municí a ta explodovala.
Nic jiného mně zatím nenapadlo :)
Bax
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 292
Registrován: 23/10/2009, 13:37

Příspěvek od Bax »

To bylo na tý mapě Lakeviele, nebo tak nějak. V tom uzoučkým sedle. Americkej tank (jak má ty dvě hlavně - M3 lee - jak jsem teď zjistil v tech stromu - američany neznám) jel zespodu tím sedlem a já byl se Stugem III - (měl jsem tam to hladký dlouhý dělo) schovanej na super místě. Tak 5 metrů od cesty.
Už je o tak 2 měsíce, a po tolika bitvách už nemůžu s určitostí říct, jestli tam někdo přijel a mohl ho sestřelit.
Ale na začátku jsem tam byl sám.
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Tak to nejspíš byla exploze munice :)
Kolikrát se mi stalo že sem tiera stejné urovně dal na 1 ranu a to jsem mu mněl ubrat cca 35% :)
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, spíš si myslím že chudák Lee dostal ránu těsně před tím než jsi ho dorazil. Nicméně, pokud výbušná střela prorazí pancíř a vybuchne uvnitř, měla by udělat setsakramentský bordel. Není to tak dávno, co mě taky na lakevillu dostal shermen se 105mm houfnicí. Byl jsem v některém z pokročilích amerických středních tanků (t20, t23 nebo tehdy pershing - zadní pancíř 51mm)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

No je to možný , já explozivní používám jen na tank kterému průbojnou maximálně poškrábu lak :D
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Lidi dneska to bylo zase W I Ň ikajicně vydařená bitva :)
s KV3 jsem killnul T44 , potom jsem s T30 jel proti E100 , objel jsem si ho 2 stranou kopce a krásnejch 30% jsme mu ubral než mně dostalo arty GRRR :D
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

To je nějaká porucha, nebo fakt píšeš "W I Ň ikajicně" ? :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

To fakt píšu :D
nwm jak ty ale já to používám :D
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No a můžu ti říct co si o tom myslím, aniž by se tě to dotklo? :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Idaho píše:No a můžu ti říct co si o tom myslím, aniž by se tě to dotklo? :D
Já bych to taky řek, ale pokud se koukneš na Chaosův věk, není se čemu divit. Bez urážky ;-) , Chaos. Tohle je zkrátka gramatika FB generace, holt se s tím musíme smířit. Já už jsem sice taky páprda a zrovna se mi to nelíbí, ale stejně už nějakých patnáct let používám takovej ten hráčskej IT nick.
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Hele , kdybys mně znal , tak poznáš že na FB jsem maximálně 1 za měsíc a vůbec ho používám , a za 2. to není z fb , tak nwm co tu meleš :)
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

CH4OSi, tohle je všeobecné označení. Já jsem taky z generace husákových dětí a neznamená to, že Husák je můj otec... :wink:
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Chaosy, ikdyž se snažíš, tak ti to nejde ;-)
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Nechápu za 1. co tím myslíš , ale na 1 jsem přišel , lidi kteří se dívaj jen na věk na to doplatijou :)
Mysletee si co chcete , já se s váma hádat nebudu , na tomdle chatu jsem jen kvůli WOT , ničem jiným.
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Já měl včera taky hezký zážitek s T30 - asi poprvé co hraju WoT se mi ho podařilo s ISUčkem sundat jednou ranou - a ještě k tomu do věže. Něco podobného se mi zatím u Tieru 10 povedlo jenom proti IS-7. A to mě přivádí k dotazu - kde mají Maus a ten novej E-100 munici?
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“