World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

:D to mně to baví proti těm nejvyšším tierům jako např maus.
Nejvíc mně baví když mu s KV3 odstřeluju po kousíčkách život explozivníma granátama , a on do mně potom začal něco hustit v polštině :D
( asi ho chytl rapl :) ).
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Tak jsem narouboval 10,5 lauf na Herzer a konečně má to oklovávání vyšších tierů nějaký efekt. Je sice nutno použít (pochopitelně) tříštivo-trhavou munici, ale na zničení pásu to stačí. :)
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Tanhle houfnice mi v kombinaci se StuG III taky naprosto vyhovovala. Když jsem pak přešel na JgdPz IV, byl jsem chvilku dost nešťastnej.
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Já na wolverinovi mám taky momentálně 10,5cm dělo dokud nevyzkoumám to lepší 75mm dělo za 6,5K expu :)
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Wolverine ma milo prekvapil svojou ohybnostou dela a aj celkovou vykonnostou.
Myslim ze dostojny protivnik StugIII a Su-85
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Máte nějakej oblíbenej stroj na vydělávání peněz? Mě se k tomuhle účelu dobře osvědčil PzKpfw IV. S novou věží a kanonem je to sice přetíženej šnek, ale zas už něco vydrží a umí i kousnout. A kredity jdou většinou hodně do plusu.
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Na 5 lvl je nejlepší KV-2 a být v četě s nějakým vysokým tierem. Stačí pak 1-2 rány do tanků na 8 a vyšším lvl a desetitisíce lezou do kapsy.
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Dnes v noci mne jeden hráč rozesmál - že prý ...stiskněte klávesu F a zapnete "French mode". :lol:
Nebát se a nekrást!
SssnakessS
svobodník
svobodník
Příspěvky: 27
Registrován: 16/2/2007, 11:20

Příspěvek od SssnakessS »

Dancer píše:Dnes v noci mne jeden hráč rozesmál - že prý ...stiskněte klávesu F a zapnete "French mode". :lol:
Jo, to sedí :D
... a zmáčkněte 3xR pro "Russian mode .... hurray ... dont stop!!!"
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

A dvakrát S pro změnu kamufláže německejch tanků :)

Mimochodem, proč tolik tanků hned po startu vypálí? To je nějakej bonus za první ránu?
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Řekl bych, že na vyšších tierech už se to moc neděje, takže za tím pravděpodobně bude stát mentalita a zkušenost hráčů :D. Navíc to dělají někdy i na konci bitvy, když už je rozhodnuto.

Pro mě by to ale byl s ISU-152 drahý špás - každá nezužitkovaná střela se mi docela prodraží. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
VGR_j4ck41
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 448
Registrován: 1/9/2010, 10:23

Příspěvek od VGR_j4ck41 »

presne tak ... je to tim, ze maj hodne munice a strasne rychle nabijej, navic je to skoro nic nestoji, tak si holt prasknou do zeme ... dokonce jsem videl manika jakej jel jako suicide scout a furt strilel ... temhle lidem o ic nejde

na vyssich Tierech kdy casto nabijis 10 sekund+ a kazda strela te stoji 1000+ creditu uz tohle nedela nikdo - nehlede na to ze by ti ta jedna nazdarbuh vypalena rana mohla sakra chybet
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Vůbec nejhorší jsou borci co se při přesunech na začátku bitvy baví tím, že ostatním střílí těsně kolem pásů...
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Tak od verze 6.7 jsem čekal nějaký zásadnější změny. Jedna mapa, 6 novejch tanků a jeden prémiovej za novej národ. Proč zrovna Čína? Kde jsou sakra ti Britové, Frantíci nebo Japonci? :)
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Podívej se do plánu ;)
Ve skutečnosti jde o docela zásadní změnu zkrze ty lehký tanky, na test servru dávali docela záhul a dost změnili dynamiku vysokých her, uvidíme jak se s tím poperou hrači z EU :)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Ramon píše:Vůbec nejhorší jsou borci co se při přesunech na začátku bitvy baví tím, že ostatním střílí těsně kolem pásů...
...nebo nekonečné klikání (před začátkem bitvy) v přehledové mapce, které generuje proud upozornění na neexistujícího nepřítele...
Nebát se a nekrást!
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Dancer píše:...nebo nekonečné klikání (před začátkem bitvy) v přehledové mapce, které generuje proud upozornění na neexistujícího nepřítele...
nekonecne klikani je blbost

ale

rozumne klikanie od
- top tanku
- skauta
- artilerky
je vyslovene potrebne na normalnu hru
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Jasně že je potřebný... zvlášť třeba pro artinu, když vím, kam zhruba zamiřit. A pokud je tam jediný křovíčko, i kam pálit :D

Někdy mi to vybalancování přijde zvláštní. Včera okolo 16:00 jsem 6 bitev po sobě prohrál, tak jsem to vypnul a šel dělat něco jinýho. Večer mi to nedalo a ejhle, 8 bitev v řadě vyhraných, k tomu osobní rekord a Bölterova medaile. A to jsem byl vždycky v tierech zhruba ve středu. :shock:
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

p3tris píše:Někdy mi to vybalancování přijde zvláštní. Včera okolo 16:00 jsem 6 bitev po sobě prohrál, tak jsem to vypnul a šel dělat něco jinýho. Večer mi to nedalo a ejhle, 8 bitev v řadě vyhraných, k tomu osobní rekord a Bölterova medaile. A to jsem byl vždycky v tierech zhruba ve středu. :shock:
Jo, to se mi taky často stává. Už jsem zažil i sérii 7 proher, kdy jsem v každé bitvě zlikvidoval minimálně 5 protivníků a stejně to nestačilo. Občas člověk ví, že prohraje už při pohledu na roster, ale když schytám sérii teamfailů, tak už mě napadají i takové paranoidní myšlenky, že mi to někdo dělá naschvál :lol: . Nejhorší je, že mě takové porážky strašně naštvou a hraju pořád další bitvy, abych si spravil náladu (ještě že nehraju na automatech, to by bylo drahé :) ). I hodně mých rekordů a metálů pochází z bitev, které stejně prohraju - nějak mi nejdou ty závěry boje proti přesile - Kolobanov's Medal jsem taky zatím dostal jenom jednou :cry: .
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

To ale nemá nic společnýho s balancem, hra balancuje jen tanky, ne schopnosti hráčů. Holt se musí vždycky hrát pro tým a nelovit jen fragy :)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“