Samohybná houfnice MORANA
Re: Samohybná houfnice MORANA

"Vojáci neměli rádi Rakouska ani války, ale dřeli do úpadu těla" - Karel Poláček
Re: Samohybná houfnice MORANA
To je AZE camo 

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: Samohybná houfnice MORANA
To jo, ale pořád jedna technika. M2, Dita a teď něco s 52 ráží.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: Samohybná houfnice MORANA
Aha. Ok

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: Samohybná houfnice MORANA
Morana je jednym slovom OBROVSKA
https://www.facebook.com/10006293963630 ... CvsuBkFMl/
https://www.facebook.com/10006293963630 ... CvsuBkFMl/
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: Samohybná houfnice MORANA
Delegace americké armády nedávno navštívila společnost Czechoslovak Group, aby zhodnotila nabídku munice a pozemních systémů této společnosti. Delegace se konkrétně zúčastnila ukázky samohybné houfnice Morana ráže 155 mm, kterou společnost pravděpodobně nabídne v rámci amerického programu náhrady za tažené houfnice M777.
https://defence-blog.com/u-s-army-evalu ... -howitzer/#
https://defence-blog.com/u-s-army-evalu ... -howitzer/#

"Vojáci neměli rádi Rakouska ani války, ale dřeli do úpadu těla" - Karel Poláček


