World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Patch 0.7

Příspěvek od p3tris »

Od 19.11.do 23.11. běží veřejný test verze 0.7, takže se jí asi brzy dočkáme. Přinese dost změn, včetně 2 nových map a nedávno diskutovaných kamufláží.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Kompletní výčet změn v patch 0.7 na ofic stránkách:
http://worldoftanks.eu/news/701-v-70-release-plan/
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

a francuzi zasa chybaju ... kto sa divi ? :D
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Kdo by chtěl couvající tanky???
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Před asi 4 dny jsem se při hraní celkem pobavil - viz rozhovor, který jsem absolvoval (Já - j, Někdo - N):
N: Někdo z čech?
J: Nazdar!
N: Ahoj, jaký máš kanón?
J: 88 mm
N: Já 155
...chvíli pauza, přemýšlel jsem, k čemu je tohle poměřování pindíků dobré..
N: Fakt!

Od té doby si nejsem jist, zda má moje existence smysl, když mám na stíhači tanků ubohou 88-ku... :D
Nebát se a nekrást!
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Asi ho tesi vetsi prumer...to ze ty ustrelis kolibrikovo prirozeni za letu nacez on ma problem trefit ze vnitr stodoly jeji sirsi cast a ze ty prebijes 3x nez on jednou je irelevantni .)

Me nejvic dokazou dozrat umyslni teamkilleri.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Stryx píše:Me nejvic dokazou dozrat umyslni teamkilleri.
Jo takhle mě včera objížděl moje KVčko vlastí T-50 a "dingal" mě ze všech stran. Sice mi nic neubral, ale teamu by byl asi prospěšnější při průzkumu nebo lovu na artiny, že ano. :(
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Tak patch 7.0 konečně venku. Připravte se na tahání 1200MB dat :(
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

p3tris píše:
Stryx píše:Me nejvic dokazou dozrat umyslni teamkilleri.
Jo takhle mě včera objížděl moje KVčko vlastí T-50 a "dingal" mě ze všech stran. Sice mi nic neubral, ale teamu by byl asi prospěšnější při průzkumu nebo lovu na artiny, že ano. :(
Takovým to okamžitě oplácím. K jejich smůle hrávám (když už se k tomu dostanu) z tankdestroyery vyzbrojenými houfnicí.
Ale nebojím se vystřelit ani po zbabělcích, co kazí hru svému teamu. Ban jsem ještě nedostal :razz:
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Tempik píše: Takovým to okamžitě oplácím. K jejich smůle hrávám (když už se k tomu dostanu) z tankdestroyery vyzbrojenými houfnicí.
Ale nebojím se vystřelit ani po zbabělcích, co kazí hru svému teamu. Ban jsem ještě nedostal :razz:
A co kdyby jste vůbec do vlastních nestříleli, když oni po Vás nestřílí? Ve WoT (jako v podstatě kdekoli), jsou všichni chytří jak rádio a geniové jak Napoleon, ale jen málokdy si uvědomují, že druhej spoluhráč, nezná jejich taktiku a má většinou vlastní a mnohdy zcela odlišnou. Většinou to pak končí v chatu klasickým "noob, idiot atd.", ale už se mi párkrát stalo, že nějaké individum mělo problémy s mojí taktikou natolik závažné, že po mě i střílelo. Hráč který má potřebu dokazovat si svojí pravdu tím, že střílí do svých spoluhráčů, si nezaslouží nic než ho poslat s tou svojí pravdou do dálky veliké...
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Pokud si za mne vjede light či med tank, aby stříleli přeze mne a já kvůli němu nemůžu couvnout, aby mne po ambushi nerozstříleli nepřátelé, nebo artyna, tak střílím do svých a opravdu s tím nemám problém.
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Ja kdyz do nekoho strilim tak max omylem (aneb znate tu potvoru nahodu kdy vedle sebe stoji vase masina a jejich a vy jedete sturmem a vystrelite za jizdy...pan Murphy vam jiste dokaze to,ze zasah pujde 100% do vaseho kamarada) a nebo kdyz me proste "uleti" granat z artiny. Jednou sem jeste rozespalej omylem kosil naseho panthera bo sem ho, vzhledem k tomu jakym smerem se pohyboval, mel za nepritele a na zelenej napis sem v polovedomi nereagoval, nastesti to bylo na Arcticu a vsechno se to tam dolemrezalo,takze to vypadalo jako zanaseni od moji wespiny a tomu pantherovi to taky moc neudelalo. Ale dostkrat se me stalo, ze bud na zacatku nebo kdyz nasi zacali prohravat, tak sem dostal od nejakyho inteligenta granat do motoru. Ale jinak to proste beru jako zabavu. Ne kazdej studuje TTD tanku a taktiky jednotlivych tankovych skol, pro vetsinu je to proste jen zabava s tankama misto vojacku.

Moje taktika by taky nekomu pripadala asi zbabela, jsem holt opatrnej, spis v defenzive s presunama podle potreby.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Bax
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 292
Registrován: 23/10/2009, 13:37

Příspěvek od Bax »

Ale tahle taktika se nejvíc vyplácí. Být opatrnej.
Prvně se to porve uprostřed a pak ti opatrní dobíjí ty načnutý tanky. Bohužel nepatřím k těm vyčůranejm ale zas nejezdím ve středu. A nejvíc mě štve, když těžký tanky zalezou úplně dozadu a čekají co bude. Tak má ten hráč hrát za TD. Nebo je nějak výhodnější hrát za těžkej tank a ne za TD a být zalezlej vzadu. Já jsem se zatím dostal na SU-100, takže žádná sláva (a hází mě to proti silnejm tankům, kterejm nic moc neudělám - průměrně zničím 1-2, ale jen když najdu sobě rovný, ty jdou rubat celkem dobře, bohužel na ty se vrhá kde kdo, že jo...).
Na druhou stranu jsem zkoušel hrát na ruským serveru a vydržel jsem tam asi den-dva, protože ty jejich ruský útoky jsou šílený. V Malinovce jezdili přes to nekrytý pole, ale všichni, takže padli tak 2, ale zbytek se už dostal k nám a pak už jezdil okolo a vystřílel nás. (když jsem patřil k vítězům tak mě to nevadilo :D)
Nebo jezdili okolo bažiny tou cestou, kde na normálních serverech nikdo nejezdí a lehce se probili. Podle mě evropani jedou sami na sebe a Rusi i když nemají klan tak hodně spolupracujou, nebo pochopili jak se to má hrát. Asi ty "ruský útoky" mají v krvi.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Probíhá veřejný test update 7.1. Těšíte se na Frantíky?

French tank tree vehicles:

Renault FT - tier 1 light tank
Renault D1 - tier 2 light tank
Renault D2 - tier 3 medium tank
Renault B1 - tier 4 heavy tank
BDR G1 B - tier 5 heavy tank
ARL 44 - tier 6 heavy tank
AMX M4 (1945) - tier 7 heavy tank
AMX 50 100mm - tier 8 heavy tank
AMX-50 120mm - tier 9 heavy tank
AMX 50 B - tier 10 heavy tank
Hotchkiss H35 - tier 2 light tank
AMX 38 - tier 3 light tank
AMX 40 - tier 4 light tank
AMX 12t - tier 5 light tank
AMX 13 75mm - tier 6 light tank
AMX 13 90mm - tier 7 light tank
Lorraine 40t - tier 8 medium tank
Bat-Chatillon 25t - tier 9 medium tank
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Jsou mi uplně ukradení. Chybí nám spíš britská větev.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

Zdravím tankisti...jak jste na tom s kreditama? plácám se kolem T7 ve všech větvích a ty opravy tanků jsou dost drahý:-) takže pokud chci něco vydělat, musím hrást s artinou, nebo s TD...jak to řešíte vy?
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Jednoduše. Mám i 2 mašiny na nižších tierech s kterýma nepostupuju výš a když nebylo dost kreditů, hrávám za ně. Jeden střední (VK3001P) a jeden těžkej (KV), vybírám pak podle toho, jak se mi chce hrát. S nima se peníze jen sypou.

Tady je již kompletní French Tech Tree z oficiálních stránek, který přibude v update 7.1:
Obrázek
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

A nemáš zkušenost, jak je to z cenou za opravu u TD a artilerie u vyšších tierů? Stojí to cca stejně jako u tanků? pokud jo, tak bych asi stopnul postup u TD a nechal si jej na farmení kreditů.
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bleu »

Zipoun - pořiď si KV-2 se 152mm houfnicí. Je to asi jeden z nejlepších "moneymakerů" ve hře. Podobně je na tom ještě S 51. Opravy za hubičku a stačí ti jednou narvat za 50% IS4 a máš vyděláno.
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Zipoun píše:A nemáš zkušenost, jak je to z cenou za opravu u TD a artilerie u vyšších tierů? Stojí to cca stejně jako u tanků? pokud jo, tak bych asi stopnul postup u TD a nechal si jej na farmení kreditů.
Hele vyřeš to tak, že nebudeš staré TD prodávat a ani přetrénovávat posádku a vyšší TD co chceš si prostě kup a pak jej tím starým v pohodě uživíš.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“