World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Stryx píše: Prave sem si tedka zase rozdelal nizkotierovy TDcka kvuli frantikum. Jejich pancir staci proti beznejm light a medum,ale proste tezky kladivo v podobe 50ti a vice mm kanonu na TD tu jejich skorapku rozloupne. B 1 silene trpi na povestnou ventilaci u motoru .), AMX 38 ma zas presne pod vezi pruzor velkej jak Rudy namesti a "sedici kacenka" AMX 40 zas slabou vez, hlavne vylepsena verze s tou velitelskou vezickou, tam je hrich se netrefit. O D1 a D2 se nezminuju...tam je me u Mardera prakticky jedno, pokud se to opravdu nahodou jen nesveze po povrchu.
Inak ako to tu čítam, hodil by sa nejaký návod, v ktorom sú presne rozobraté slabé miesta jednotlivých obrnencov (myslím kam sa oplatí súperovi trafiť).
Samozrejme o tej B1 som to vedel, ale pri ostatných strojoch skôr tápem (triafam nádrže, motorový priestor, pásy...).

Tvorcovia teda dodržujú tradície a zaimplementovali tieto slabé miesta jednotlivých vozítok do hry?
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Tak tak...alespon tyhle mista davaj sanci nekomu se slabsim ,ale presnym delem a mozkem v hlave. A jsou dve cesty jak najit slaby mista tanku ve WoT. Ta tezsi,ale vice bouracka je nacist si to v literature a projet si krasne celej tank proti kterymu clovek stoji, aby vedel,kde ma slabej pancir,kde ma pruzory a poklopy (ja bezne s Pz IV delam diry standartni munici do JgPanthera zepredu, bo mu strilim po pruzoru). Ta druha, lamacka (a pravdepodobne s prichodem kamuflaze o poznani mene funkcni) je stahnout si hitbox skiny , kde jsou vsechny tanky v bile nebo zakladni barve, nacez slaby mista jsou vyraznyma barvama zvyrazneny.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Nejslabší místa jsou většinou korby tanků v oblasti pásů. Z boku do spodku korby je největší šaqnce tank prostřelit. A pak není vůbec zlé střílet z vrchu (kopec atd) na oblast motoru. Nikdy ne do přední strany věže.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Eldfell píše: Můj osobák je 11 s Jagdpantherem, ale kde jsou ty časy... Nenastřílel jsem Wittmanna ani nepamatuju...
a uz si veru Wittmanna nenastrielas lebo ho davno zrusili

inak moj rekord je 11 s ISU-152, asi pred mesiacom

a co sa tyka francuzov, su totoalne zbytocni, tie tanky su hnusne, chyba im button "VZDAVAME SA!"

inak D2 cuva rychlejsie ako ide dopredu :D
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

sego13 píše: a co sa tyka francuzov, su totoalne zbytocni, tie tanky su hnusne, chyba im button "VZDAVAME SA!"
Il n'ya rien comme un grand canon de recyclage. Vive la France.

S opakovačkama je to fakt sranda. :)
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

sego13 píše:Inak D2 cuva rychlejsie ako ide dopredu :D
No vidíš, a já zrovna včera s D2 dostal 6 tanků v řadě o tier nebo dva lepších než já. Asi ze mě byly dost nešťastný, zůstal jsem na mapě sám a jim se povážlivě z jasnýho vítězství snižovaly počty. A jelikož jsem byl na základně a jezdily po 1, nestíhaly ani capture. Nakonec mě poslední 3 dostaly za 2 stran. Ale zkušeností jsem měl plno a 3 medaile k tomu.
Frantíky taky nemusím, ale B1 chci do garáže už z toho nostalgickýho důvodu, že se mi hrozně líbil na kartičkách v Technickým atlasu v ABC :)
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Jsou to plečky, docela dost vydrží, ale ty kanóny, to je neštěstí. Alespoň to co jsem zatím nahrál, B1 a AMX 40.
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

wildesau píše:Jsou to plečky, docela dost vydrží, ale ty kanóny, to je neštěstí. Alespoň to co jsem zatím nahrál, B1 a AMX 40.
Neboj brzo se to obrátí. Pancíř na govno ale dobrý kanóny.
baium
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 6/1/2012, 01:41

Příspěvek od baium »

funguje vám registrace na eu server? nechce se mi načíst v žádném prohlížeči stránka na registraci...
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

zdravím - mám podobnej problém. vytvořenej účet mám asi od srpna, normálně se přihláším do hry. Ale když jsem si minulý týden udělal registraci na stránkách, kvůli tomu terarrchovi, tak jsem zadal stejnej email jaký mám když se přihlšuju do hry, stejný nick - a nic. když kliknu na svou statistiku(na webu), tak jsem nehrál ještě žádnou bitvu, přitom v reálu jich mám odehraných přes 2000:-(
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

V noci byla odstávka serveru.
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Zipoun píše:zdravím - mám podobnej problém. vytvořenej účet mám asi od srpna, normálně se přihláším do hry. Ale když jsem si minulý týden udělal registraci na stránkách, kvůli tomu terarrchovi, tak jsem zadal stejnej email jaký mám když se přihlšuju do hry, stejný nick - a nic. když kliknu na svou statistiku(na webu), tak jsem nehrál ještě žádnou bitvu, přitom v reálu jich mám odehraných přes 2000:-(
No to súvisí asi stým že si sa prihlasoval na iný server. rovnakú chybu som robilk aj ja :o)

Totiž http://worldoftanks.com/ a http://worldoftanks.eu/

asi nemajú spojenú db hráčov.
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Já mám tetrarcha rád - jezdí to rychle, extra munice stojí jen 2 zlaté za kousek a dá se s tím trápit kdejaký protivník. Na vydělávání peněz a zábavu je to fajn.
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Dancer píše:Já mám tetrarcha rád - jezdí to rychle, extra munice stojí jen 2 zlaté za kousek a dá se s tím trápit kdejaký protivník. Na vydělávání peněz a zábavu je to fajn.
:shock: , ty kupuješ do takhle malých m***k zlatou munici...pán musí být v balíku. :)
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Pochopil bych tu zlatou munici u nizkotierovejch frantiku,tam je to fakt tragedie, jediny co tam proti tieru 1 a 2 stoji za neco,je 25 mm delo. Zbytek je nepresnej, pomalej na prebijeni (co bych chtel po jednom chlapovi ve vezi) a pruraznost takova,ze i motylum se to odrazi od kridel.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Stryx píše:...jediny co tam proti tieru 1 a 2 stoji za neco,je 25 mm delo.
Áno to je jediné použíteľné delo proti Tierom 1 a 2, ale proti Tierom 3 už nestíha a tier 4 je preň neprekonateľným sústom. Ale kombinácia tanku H-35 s týmto delom a človek je v bitke proti Tierom 1-2 kráľom. Sám som dostal 8 nepriateľov z krytého vyvýšeného postavenia a nakoniec vyhral takmer prehratú bitku.
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Cassius Chaerea píše:
Dancer píše:Já mám tetrarcha rád - jezdí to rychle, extra munice stojí jen 2 zlaté za kousek a dá se s tím trápit kdejaký protivník. Na vydělávání peněz a zábavu je to fajn.
:shock: , ty kupuješ do takhle malých m***k zlatou munici...pán musí být v balíku. :)
V balíku ne, ale občas pustím chlup. Hlavně mi ty zlaté vydrží dost dlouho. Nepoužívám jen je, takže je to v pohodě. Za ty prachy srandy až až...


Tak ještě dodatek: Dnes ráno jsem si zahrál s Tetrarchem moc pěkně v jedné bitvě - poněkud jsem zaspal na začátku, protože jsem do sebe ládoval snídani a tudíž jsem se k nepřátelům dostal až v momentě, kdy už byli "načatí" (ne všichni, ale většina). Bylo z toho 6 kousků (z toho 2x BT-2, 3x LOLtraktor + nějaká ta drobotina). Vzhledem k průbojnosti prémiové munice jenom koukali, co se to děje. Na to, že jsem se v rozpisu pohyboval v dolní polovině seznamu o nebylo vůbec špatné. :)

PS: Teď je na prémiovou munici sleva...
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Inak každý tu chváli KV ako skvelý tank a "moneymaker", ale na základnej verzii, keď ma začalo hádzať proti vyšším Tierom... Pre mňa je to najhoršia nočná mora. Pomalé otáčanie, absolútne mizerný kanón a pancierovanie tieto dve nevýhody nevyváži.
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

mikhail píše:Inak každý tu chváli KV ako skvelý tank a "moneymaker", ale na základnej verzii, keď ma začalo hádzať proti vyšším Tierom... Pre mňa je to najhoršia nočná mora. Pomalé otáčanie, absolútne mizerný kanón a pancierovanie tieto dve nevýhody nevyváži.
Jen si počkej na lepší dělo (teda já osobně preferuju dělo před houfnicí) a pak mluv... :wink:
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

NO asi máš pravdu :) Zatiaľ si náladu po odstrelení KV vylepšujem v bojoch s BT-2, neskutočný tančík. Keď už človek má nejaké skúsenosti, ostatné Tier 1/2 dáva dolu jeden za druhým :D
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“