Stránka 214 z 214
Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR
Napsal: 16/5/2026, 13:11
od pjaro77
Nesher píše: ↑16/5/2026, 09:57
pjaro77 píše: ↑16/5/2026, 00:48
200 kusov približne. A nie preto, že by sme nedokázali spraviť tender ale preto, že ministerstvo ich zdržuje.
Takže se vracíme k tomu biblickému "o třísce v oku souseda a břevnu v tom svém".
Už jsem to psal několikrát, když chci někoho kritizoval, měl bych si nejdříve zamést před vlastním prahem. Jinak je to takové okopávání kotníků, jako když alkoholik v exekuci nadává svému sousedovi, který své dluhy pravidelně splácí a napije se tak 2x za rok.
Nepochopil si, že kritizujem týmto vaše zdlhavé tendre a nie porovnávanie počtov ?
U nás nikdy tender na drony nebol vyhlásený, to čo OSSR má sú testovacie kusy na tréning.
Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR
Napsal: 18/5/2026, 19:43
od Nesher
Právě, že pochopil. Když pominu tvoje přesvědčení, že odpověď na každý problém libovolných OS je "dron", tak kritizovat souseda který má alespoň něco, když sám nemám nic, je takové to okopávání kotníků, typické pro část tvých krajanů. Např. jako když někdo vleze v Blavě na Hl. stanici do vlaku, aby po příjezdu do Prahy na Wilsoňák prohlásil "tady je, ale bordel".
Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR
Napsal: 18/5/2026, 20:25
od pjaro77
Nick Carter to povedal po návšteve Prahy presne - Evropa je v rozkladu.

Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR
Napsal: 19/5/2026, 09:48
od Alfik
pjaro77 píše: ↑18/5/2026, 20:25
Nick Carter to povedal po návšteve Prahy presne - Evropa je v rozkladu.
Ale řekl to když cítil tvarůžky papané Ledvinou, takže jeho výrok hodnotím jako fatální omyl. Zvláště když to byly tvarůžky, jak pravil Ledvina, "řádně uleželý"!

Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR
Napsal: 4/6/2026, 19:46
od Scotty87
Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR
Napsal: 4/6/2026, 21:12
od Danik
První korba CV90 pro kompletaci už ve VOP
