Kam míří Palba?

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17925
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Jakou válku zase? :shock:
Opravdu si myslíš, že chtít po Vás dodržování pravidel je vedení války proti členům? Toto myslíš vážně? :shock:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

skelet píše:Goldsteine o jakých sankcích to mluvíš? Myslíš to, že budu již tvrdě uplatňovat pravidla s jakými to vlákno vzniklo? To vlákno není a nikdy nebylo diskuzní! To si laskavě uvědomte! Pokud se v rámci "minidiskuze" začnete napadat, tak holt budu postupovat jinak. Až se naučíte vzájemně neurážet a nenapadat, tak se k tomu přizpůsobím, ale takhle? Chcete vojnu, budete mít vojnu.
Pokud se moderátor staví a priori do nepřátelství vůči nějaké skupině, tak to jako sankci vnímám... A prohlášení "Chcete vojnu, budete mít vojnu." jako nepřátelství chápu... Také nevím jaká je přesně definice té skupiny, ke které hovoříš... Ale vzhledem k tomu, že mě na začátku jmenuješ, tak předpokládám, že tam počítáš i mě... Přestože já jsem se té diskuze neúčastnil... Což taktéž jasně hovoří o tom, že máš už dopředu jasné, kdo je viník a koho je třeba "umravnit".. Bez ohledu na to, jestli v tom byl nějak angažovaný...

Ale chápu, že pro moderátora je pohodlnější a lehčí uplatnit plošně tvrdší režim aby potlačil důsledky, než řešit příčinu...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17925
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

:shock: Goldsteine já tě nechápu. Reagoval jsem na tvůj příspěvek, tak proto jsem tě jmenoval. Nic víc, nic méně.. Potížistů ve vlákně "Ukrajina" je dost, a tito k tomu nepotřebují ani Dzina. Vystačí si sami.
ObrázekObrázekObrázek
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Mirek58 »

Skelet :
Tvé "výrazivo", můj údiv.
A k těm pravidlům, platí pro obě strany, řadové členy i pro moderátory ( aby nečíhali na mouchy, které se nalepí do pavučiny utkané trolem, ale aby ji zavčas smetli).
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

skelet píše::shock: Goldsteine já tě nechápu. Reagoval jsem na tvůj příspěvek, tak proto jsem tě jmenoval. Nic víc, nic méně.. Potížistů ve vlákně "Ukrajina" je dost, a tito k tomu nepotřebují ani Dzina. Vystačí si sami.
Já zase nechápu o co se teď pokoušíš... Reagoval jsi na můj příspěvek... A pokud mi napíšeš "Chcete vojnu, budete mít vojnu.", tak předpokládám, že se to týká mě, respektive skupiny, do které mě řadíš... Protože jinak by jsi použil formu "Chtějí vojnu, mají jí mít"...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17925
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Mirek58&Godstein: klidně se divte mému výrazivu, klidně nechápejte o co se pokouším. Nehodlám se do toho dál zaplétat, stejně už máte hotové stanovisko.

Pro všechny - Vlákno o Ukrajině vzniklo s určitými pravidly a dnes byly s konečnou platností určené tresty za jejich porušení. Za mne je to vše. A klidně si myslete jaký jsem idiot.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Pevně doufám, že to, že se najednou nezobrazuje obsah fóra není součástí těch "opatření"...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17925
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

:roll:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Tak se omlouvám... Chat se roztáhl přes celou stránku a obsah je až pod tím... Nenapadlo mě odrolovat dolů...

Takže se táži... Chyba je na mém přijímači a nebo je to něco na fóru...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4106
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od jarl »

Mirek58 píše:Chytrý bača netrestá stádo za to, že vlítlo do sousedova ječmene, ale hledá tu první, co to vymyslela a pokud se to opakuje zbaví se jí.
Ale to je jenom obyčejný bača, že?
Od člověka, který už dvakrát dostal ban za nevhodné chování, a jehož příspěvky odporující pravidlům ve vlákně o Ukrajině, se v koši počítají přinejmenším na desítky, to opravdu sedí.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5879
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Polarfox »

Goldstein: Jestli si myslíš, že někoho s touhle svojí taktikou ("budu dělat strašně rozumného a číhat na sebemenší příležitost, kdy se něčeho chytit jak lejno košile") oblafneš, tak se pleteš. Musím sice uznat, že jsi rozhodně inteligentnější a přizpůsobivější prudič než řada ostatních, kterým doposud nedokleplo že přímý útok čelem nefunguje (z čehož ty ses poučil a od jisté doby změnil taktiku), ale to je asi tak vše. Takže tyhle kejkle si nech prosím od cesty.
Aaron Goldstein píše:Rozhodně vložení postu s více, než měsíc starou zprávou, a ještě k tomu z Blesku je trolling jak z učebnice
Sleduješ vůbec, co sem dnes a denně postují lidé co tu kejhají jak postřelená kachna? To ti nevadí? Je ti (vám) málo, že moderátoři nemají energii to řešit a hádat se s vámi kvůli vašim věčným aeronetům, blogům, parlamentním listům, JPP, fašistům a elektronicky odprásknutým torpédoborcům? Kdyby se to mělo brát do důsledku, tak většina z těch lidí nemá o čem psát...

Mirek58: Lidi nejsou ovce...nebo myslíš, že ty "následující" lidské ovečky nemají tolik vlastního rozumu, aby přemýšlely a ne jen slepě následovaly?
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Mirek58 »

Jarl:
Holt, občas to jinak nešlo, než jít přesčáru, takový je život.
Ale těší mne jaký je o mojí osobě přehled.
Je vidět, že když moderátor chce, je v obraze dokonale.

Polarfox:
Lidi nejsou ovce, to si opravdu nemyslím, ale základní instinty mají s nimi společné.
Kdybys jako já sledoval denně stáda savců ( krávy, koně, psy a ovce) byl bys překvapený jak jejich chování je blízké ( skoro identické) s lidským.
Tedy - člověk - nic moc vyjímečného v přírodě.
Naposledy upravil(a) Mirek58 dne 3/10/2014, 20:29, celkem upraveno 2 x.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17925
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Promiň Mirku, ale už se musím jen smát :razz:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5879
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Polarfox »

Mirek58: Hele k tomu kdo chce a tak vůbec... Je zajímavé sledovat, kdo se vždycky slítne přisadit si, když je nějaký problém a když si může rýpnout/kopnout do moderátora nebo někoho koho nemá rád :) Jedni a ti samí, stále jedni a ti samí....jaká to náhoda, šmankote :D

Kdyby se dle vás vybírala čísla do Sportky, tak je ze mě miliardář a před každou podatelnou by měli mojí fotku s velkým červeným "nepřijímat sázky"...
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Polarfox píše:Musím sice uznat, že jsi rozhodně inteligentnější a přizpůsobivější prudič než řada ostatních, kterým doposud nedokleplo že přímý útok čelem nefunguje (z čehož ty ses poučil a od jisté doby změnil taktiku), ale to je asi tak vše.
Prudič??? A čím prudím??? Tím, že si dovolím s tebou nesouhlasit??? Nebo tím, že si dovoluji mít připomínku k dění v nějakém vlákně???
Polarfox píše:Takže tyhle kejkle si nech prosím od cesty.
Jaké kejkle máš na mysli??? Napsal jsem svůj názor na dění v jednom vlákně... Včetně toho, jak to vzniklo... (A to aniž bych se do toho dění nějak zapojil... to bude asi to čím prudím - viz výše)
Polarfox píše: Sleduješ vůbec, co sem dnes a denně postují lidé co tu kejhají jak postřelená kachna? To ti nevadí? Je ti (vám) málo, že moderátoři nemají energii to řešit a hádat se s vámi kvůli vašim věčným aeronetům, blogům, parlamentním listům, JPP, fašistům a elektronicky odprásknutým torpédoborcům? Kdyby se to mělo brát do důsledku, tak většina z těch lidí nemá o čem psát..
Sleduji... A nic to nemění na faktu, že postnout přes měsíc starou zprávu a ještě k tomu z Blesku považuji za ukázkový trolling...

BTW: Byl bych vděčný, kdyby místo osočování jaký, že jsem to prudič mi někdo odpověděl na tu změnu "obsahu fóra"
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5879
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Polarfox »

Aaron Goldstein píše:Jaké kejkle máš na mysli??? Napsal jsem svůj názor na dění v jednom vlákně... Včetně toho, jak to vzniklo... (A to aniž bych se do toho dění nějak zapojil... to bude asi to čím prudím - viz výše)
Nenapsal jsem ti to dost jasně? Ty číháš, až se někde naskytne příležitost to svým protivníkům vpálit...s železnou pravidelností se tam pak objevíš, zaobalíš to do hezkých, částečně logicky znějících a dotčených slovíček a šiješ do toho co se dá. Tuhle taktiku jsi nasadil poté, co jsi pár měsíců nazpět narazil s přímějším přístupem. Já tuhle uměle pohoršenou zákeřňáckou taktiku nazývám pruzením (protože to cílené číhání a zakuklená snaha o sestřelení svých protivníků je, nemůžu si pomoct).
Mirek58 píše:Polarfox:
Lidi nejsou ovce, to si opravdu nemyslím, ale základní instinty mají s nimi společné.
Kdybys jako já sledoval denně stáda savců ( krávy, koně, psy a ovce) byl bys překvapený jak jejich chování je blízké ( skoro identické) s lidským.
Tedy - člověk - nic moc vyjímečného v přírodě.
Takže kdy mám očekávat, že mi tu řada uživatelů začne přežvykovat trávu? Možná ty stáda sleduješ až moc... Neboli až mi vůdčí ovce čórne na zastávce peněženku, další dvě čekající na bus se v ní vzhlédnou a čórnou mi k tomu hodinky a batoh, tak za to může jen ta první viď? Možná by se principy chování savců měly zapracovat do zákoníků, ať není někdo zbytečně pro ty hodinky a batoh popotahován. Bože...
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Zbrojnoš
desátník
desátník
Příspěvky: 55
Registrován: 20/1/2014, 17:13

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Zbrojnoš »

Vědí oni Goldstein, na co jsem si vzpomněl? Lucius byl na tom hůř... :down:

Lucius: To je štěstí, že jste přišel, pane doktore. Ti kočebráci...
doktor Solfernus: Kušuj! Jsi větší hňup než oni!
Lucius: Já...
doktor Solfernus: Mlč, ignorante!
Lucius: Vždyť ani nedutám...
doktor Solfernus: Dutáš! A hloupě dutáš! Zmiz!
Omnimor: Prosím, dutal!


http://www.kfilmu.net/filmy.php?sekce=h ... y-s-certem
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Polarfox píše:
Aaron Goldstein píše:Jaké kejkle máš na mysli??? Napsal jsem svůj názor na dění v jednom vlákně... Včetně toho, jak to vzniklo... (A to aniž bych se do toho dění nějak zapojil... to bude asi to čím prudím - viz výše)
Nenapsal jsem ti to dost jasně? Ty číháš, až se někde naskytne příležitost to svým protivníkům vpálit...s železnou pravidelností se tam pak objevíš, zaobalíš to do hezkých, částečně logicky znějících a dotčených slovíček a šiješ do toho co se dá. Tuhle taktiku jsi nasadil poté, co jsi pár měsíců nazpět narazil s přímějším přístupem. Já tuhle uměle pohoršenou zákeřňáckou taktiku nazývám pruzením (protože to cílené číhání a zakuklená snaha o sestřelení svých protivníků je, nemůžu si pomoct).
Prosil bych doložit tu železnou pravidelnost... CO zaobalím do něčeho??? Svůj názor??? "Vpálíš svým protivníkům" je taktéž divná formulace... Nemám tu žádné protivníky, respektive já tu nikoho nevnímám jako nějakého protivníka... Pokud někdo vnímá jako protivníka mě, tak je to jeho boj a jeho válka... Ani nemám potřebu někoho "sestřelit"... A pokud toto někdo tak vnímá, tak to není můj problém...

Chápu, že ti může připadat prezentace vlastního názoru, zejména pokud je odlišný od tvého, jako zákeřné a prudící, ale měl by jsi si zvyknout, že v životě s tebou bude nesouhlasit mnoho lidí...
Zbrojnoš píše:Vědí oni Goldstein, na co jsem si vzpomněl? Lucius byl na tom hůř...
Byl...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17925
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

tvůj styl diskuze "nesmíme naznačovat, ale myslíme si svoje" je silně iritující. Nic víc.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

skelet píše:tvůj styl diskuze "nesmíme naznačovat, ale myslíme si svoje" je silně iritující. Nic víc.
Mluvím dostatečně konkrétně... A pokud nevíš co, nebo koho mám na mysli, tak se zeptej... Rád ti odpovím...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“