Re: Projekt akvizície palebných prostriedkov PVO OSSR
Napsal: 12/5/2026, 00:32
Záhada zamčeného pokoje vyřešena. Jedna palebná jednotka je OSSR zapůjčena výrobcem.Scotty87 píše: ↑16/4/2026, 20:29 Tak to se jako fakt mimo prostředí ozbrojených sil nedělá. Při takových zkouškách se například ověřuje integrace do armádních sistémů velení a řízení a sousta dalších věcí které fakt v Izraeli neuděláte.V Izraeli mohli být samotní operátoři systémů, ale určitě se tam nesecvičovalo celé logistické zabezpečení nebo jednotky ochrany. Prostě to že to dovezli a za deset dní to hlídá elektrárny v ostrém nasazení je řádný nesmyl.