Stránka 30 z 30

Re: Projekt akvizície palebných prostriedkov PVO OSSR

Napsal: 12/5/2026, 00:32
od Danik
pjaro77 píše: 17/4/2026, 13:28 Mali by byť, pretože radary čo sme nakúpili zvlášť -17ks nezávisia na zakázke PVO Barak.
Právě z řečeného stran MO SR bylo patrné, že nikoliv a pro potřeby baterií Barak se využijí EL/M-2084 již z předchozího projektu.

Re: Projekt akvizície palebných prostriedkov PVO OSSR

Napsal: 12/5/2026, 00:33
od Danik
Scotty87 píše: 16/4/2026, 20:29 Tak to se jako fakt mimo prostředí ozbrojených sil nedělá. Při takových zkouškách se například ověřuje integrace do armádních sistémů velení a řízení a sousta dalších věcí které fakt v Izraeli neuděláte.V Izraeli mohli být samotní operátoři systémů, ale určitě se tam nesecvičovalo celé logistické zabezpečení nebo jednotky ochrany. Prostě to že to dovezli a za deset dní to hlídá elektrárny v ostrém nasazení je řádný nesmyl.
Záhada zamčeného pokoje vyřešena. Jedna palebná jednotka je OSSR zapůjčena výrobcem.

Re: Projekt akvizície palebných prostriedkov PVO OSSR

Napsal: 12/5/2026, 11:08
od NagyAttila
Student Muro (z kriedovej akcie) sa pyta MO, preco SR kupuje PVO od statu pachajuceho genocidu
https://www.instagram.com/reel/DYAg6tkM ... kwMXlwbDQy

Re: Projekt akvizície palebných prostriedkov PVO OSSR

Napsal: 15/5/2026, 17:15
od Pressburger
Naď tvrdí, že systém Barak má Slovensko len požičaný. Podľa Kaliňáka objavil teplú vodu
zdroj: https://www.sme.sk/domov/c/nad-tvrdi-ze ... teplu-vodu