Kam míří Palba?

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

Skrytá sekce "Hospoda" je jiná než sekce "Aktuality". V hospě je omezen počet příspěvků na jednoho uživatele max. 6 denně, tím se omezuje i flame.
Někteří už pochopili a občas přenesou, resp. rozvinou diskusi z ostré Palby do hospody okopírováním příspěvku.
Je to jasný ... Přísná pravidla se zavedla, proto, že někteří i přes upozornění nebyli schopní pochopit.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Ještě bych prosil upřesnit, co je aktualita... Protože postování článků starých 5 měsíců mi nepřijde jako aktualita ale jako trolling...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

Aaron Goldstein píše:Ještě bych prosil upřesnit, co je aktualita... Protože postování článků starých 5 měsíců mi nepřijde jako aktualita ale jako trolling...
Co máš přesně na mysli :?: 5 měsíců už je dost. Příspěvky by měli být pokud možno, co nejvíce aktuální a neopakovat se.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Už je smazaný... nevím jestli autorem (tedy Dzinem) a nebo modem... (byl to post s odkazem na tento článek )...

Definice "Příspěvky by měli být pokud možno, co nejvíce aktuální a neopakovat se." je pro mě srozumitelná...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

Jo koukám, že je Dzinův příspěvek v koši, měl by si dávat majzla!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11736
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Dzin »

Majzla si dávám v případě mojí přítelkyně, která má dva metry a rozhodně bych si ji nechtěl rozházet, protože ji miluju. :-) Hele to bylo na palbě i dříve, nebo tohle stěžování si je až výdobytek poslední doby?

K inkriminovanému příspěvku. Aktuální je něco, vztahující se k současnému dění a podávající nové zprávy. Prošel jsme si rychle forum a nenarazil jsme na to, že by zde byl ještě uveřejněný. K současnému dění na Ukrajině se vztahuje, odkaz na zdroj tam byl taky, takže proč na něj není možno na foru upozornit, aby si ho mohl přečíst každý? Je to holt o tom, jak jsem psal, problém není v diskuzním foru ani adminech, ale v tom, kdo si stěžuje, že něco není tak, jak by chtěl. Nerad takto argumentuji, ale stěžoval jsme si tu někdy já, že se tu postují příspěvky z ruských propagandistických webů, zveřejňuje propaganda separatistů, atd.?
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

Jo stěžoval sis taky :) Ta zpráva byla někdy z května. Chce to trošku sebereflexe.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Neměl jsem výhrady k obsahu, ale pokud vlezu do sekce aktuality tak tam čekám aktuality... A ne zprávu starou půl roku... A můžeš to okecávat jak chceš... Obrázek
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11736
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Dzin »

Neblbni a kdy. :-) Vážně by mě to zajímalo. Jedině co si vybavuji bylo, když jsme se bavili o mém končení, ale to jsem si nestěžoval, abys s tím něco udělal, ale jen napsal osvětlení pro mé činy.

Byla z května, ale týkala se i součastnosti a hlavně tu ještě nebyla uvedena, což byl motiv pro uveřejnění. Jsem zvyklí prostě psát na offline fora, kde se reaguje i s ročním odstupem a nikdo v tom obvykle nevidí problém. Důležitou zásadou jsem bral aktuálnost a ta se mi jevila jako dostatečná. Postoval jsem tu i dříve starší věci a zatím to nikomu moc nevadilo.

Ale beru, poslouchám admina a postovat budu příspěvky s odkazy na linky mladší pěti měsíců :-)
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

Byla z května, ale týkala se i součastnosti a hlavně tu ještě nebyla uvedena, což byl motiv pro uveřejnění. Jsem zvyklí prostě psát na offline fora, kde se reaguje i s ročním odstupem a nikdo v tom obvykle nevidí problém. Důležitou zásadou jsem bral aktuálnost a ta se mi jevila jako dostatečná.


Tady Ti nikdo nemá na co reagovat, to je zakázaný ... tady i když dá někdo týden starý video, tak je to špatně.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11736
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Dzin »

Lord: Reagovat jsem myslel napsat příspěvek na forum.

Oki, slyším a poslouchám. :-)
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

V ukrajinském vláknu jsou prostě přísnější pravidla, zakázaná diskuse, apod.
Jestli tvůj příspěvek by myšlen, aby vyprovokoval něčí reakci, tak se ti to povedlo aspoň tady.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11736
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Dzin »

Jasně Lorde. A ne nemyslel.
Naposledy upravil(a) Dzin dne 5/10/2014, 21:06, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Milda »

Já nevím, že se tu vedou takové kecy typu iDnes, diskuteři eu. Mě připadá, že jsou moderátoři moc hodní i s Lordem. Prošel jsem si to tu asi do 24 stránky. Připadá mě to, že lidé nově příchozí se tu dobře baví, ne že sem chtějí přinést něco ,,nového,,! Pánové Kostra, Pan Nikdo, Goldštajn, Kalič a překvapivě i Mirek58 tu nemají vůbec co dělat. Ať jdou nasírat a provokovat jinam! To myslím naprosto vážně! Jsme tu na Palbě všichni na návštěvě, takže se budeme i tak chovat jako na návštěvě! Diskutovat prosím, provokace ne!
Tak mě napadlo, nejsou-li sem nasazení. Nějak nepamatuju takovéhle žvanění! Tady bych to na chvíli přibrzdil, a je bych vypoklonkoval, to je můj názor. Moderátoři, vy tu velíte!!! :-?
Obrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17909
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Pánové a co už se raději věnovat tomu co nás všechny zajímá? historie a technika? Tohle můžeme probrat klidně u piva nebo u šálku horké kávy.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1482
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od danny1691 »

Milda pokud se nepletu, tak aaron tu uz ma i daleko hodnotnejsi clanky. Takze v pripade Goldstein ai ponekud prestrelil.
Tahle slepota, na obou stranach je mor.
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Milda »

Tak ať píše hodnotné věci, za to ho nikdo nepeskuje, nikdy se to tu takhle nezasíralo, to je fakt.
Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1482
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od danny1691 »

Vsak o tom se tu plka nekolik stran. Jak se k tomu postavit atd. Tohle je pro palbu prelom a musi se s tim nejak poprat.
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Milda »

Plním přání Skeleta a otvírám si pivo. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

Jo dejte si hoši radši na čas zase pohov :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“