Vtipy
Re: Vtipy
Víte jak všem říct že máte nejhorší zdravotnictví na světě, aniž byste přiznali, že máte nejhorší zdravotnictví na světě?
Zveřejníte zprávu, že ve vaší nemocnici zemřel Chuck Norris...
Zveřejníte zprávu, že ve vaší nemocnici zemřel Chuck Norris...
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Re: Vtipy
Babiš řídí Popelku:
https://www.novinky.cz/clanek/vtipy-bab ... .seznam.cz
https://www.novinky.cz/clanek/vtipy-bab ... .seznam.cz
Re: Vtipy
Zmier sa s tým, že tento druh humoru nie je mierený na ľudí atamanovho typu. Každý vyznávame iný druh humoru . Pre mňa sú tiež niektoré pointy príspevkov vo vlákne vtipy nepochopiteľné, ibaže na rozdiel od teba nemám potrebu ich komentovať. 
Re: Vtipy
Milé vztahovačné Dano, já nic nekomentuju, já se ptám, to poznáš podle toho, že je na konci votazník.
Vidím maďarskou mašinu a plošiňák se zlatejma hajzlíkama. Možná tam ten vtip někde je, jen já ho nevidím, neb neznám kontext.
Tak buď vod tý dobroty a pouč mě, stepního primitiva, o čem to je.
Vidím maďarskou mašinu a plošiňák se zlatejma hajzlíkama. Možná tam ten vtip někde je, jen já ho nevidím, neb neznám kontext.
Tak buď vod tý dobroty a pouč mě, stepního primitiva, o čem to je.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Re: Vtipy
Když jsem u té AI. Tak mně třeba pobavilo https://www.instagram.com/reel/DVJZyf2DaoI/ a nebo některé další krátké šoty z toho účtu. Dal si s tim víc práce, než Miško Vtipkár se zlatou mísou (zřejmě narážka na korupční aféru na Ukrajině, kde měl nějaký figurovat).

Re: Vtipy
To, čím sa cítiš byť Ataman nie je môj problém. S tým ti pomôcť neviem, ja som len chlapec z dediny. Ale z pointou vtipu ti pomôžem. Určite si počul o tom, ako šikovný chlapci z Ukrajiny dokážu premení peniaze napríklad zo zbierky na drony a dárek pre Putina na zlaté záchody a EU znova stúpa na tie isté hrable a odklepli im ďalších 90 miliárd. Ten vtip som ja nevymyslel ani nevytvoril, ale pochopil som ho tak, že EU mohla poslať na Ukrajinu rovno zlaté záchody a mohla si ušetriť v budúcnosti techtle mechtle z rozpletaním systému, ktorý dokáže peniaze určené na zbrane premeniť na zlaté záchody. Ono je to taký smiech cez slzy, lebo na tie zlaté záchody sa im skladáme aj my dvaja. Ja zjavne na rozdiel od teba nedobrovoľne.
Nemáš za čo.
Nemáš za čo.
Re: Vtipy
Milé tématu se nedržící, zbytečně blábolící Dano, na to, co je nebo není tvůj problém se tě nikdo neptal, pomoci od tebe nežádal.
O rozkrádání pěněz ze sbírek pro Ukrajinu sem toho počul dost, co si za to pak ti šikovní chlapci požizujou ale nevím, takže z toho tvýho obrázku mi to opravdu nemohlo naskočit, jediný co poznám, je maďarská mašina. Asi nebude od věci k tomu příště dát nějaký vysvětlivky i pro nás, co nejsme z dědiny, pokud možno bez dementních řečiček o věcech nesouvisejících, abysme to pochopili i my, co do dědiny chodíme pouze za soumraku za účelem návštěvy místní nálevny.
O rozkrádání pěněz ze sbírek pro Ukrajinu sem toho počul dost, co si za to pak ti šikovní chlapci požizujou ale nevím, takže z toho tvýho obrázku mi to opravdu nemohlo naskočit, jediný co poznám, je maďarská mašina. Asi nebude od věci k tomu příště dát nějaký vysvětlivky i pro nás, co nejsme z dědiny, pokud možno bez dementních řečiček o věcech nesouvisejících, abysme to pochopili i my, co do dědiny chodíme pouze za soumraku za účelem návštěvy místní nálevny.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Re: Vtipy
A tutok pre Atamana, aby bol v obraze:Po objevení zlaté toalety Timura Mindiče konečně víme, kam byly investovány peníze, které jsme všichni na Ukrajinu posílali. Jsem rád, že to nebylo použito na zbrojení, a že kvůli tomu neumírali lidi
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... m-40548826
PS: "Když nevíš, co děláš, neví to ani tvůj nepřítel. Když nemáš plán, nemůže ho nepřítel odhalit."
Re: Vtipy
Atamane, jak poznáš, že je to maďarská loko? Já tam vidím akorát vlajku EU.
Podle červené barvy, hádám?
A jinak, je to tak, chybějící kontext je to, že si pan Mindič a další kupují zlaté hajzlíky za peníze z EU, včetně od pánů z u nás dobře známé SFD - Společnosti Fejkových Dronů
kde působí i Čert s Hodností Bílého Koně
- což jsou taky vtipy s podobným kontextem, které můžeš tu a tam nalézt.
Podle červené barvy, hádám?
A jinak, je to tak, chybějící kontext je to, že si pan Mindič a další kupují zlaté hajzlíky za peníze z EU, včetně od pánů z u nás dobře známé SFD - Společnosti Fejkových Dronů
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Re: Vtipy
Mě nic neuráží, já nevěděl, vo co de.
Děkuji, milé Dano, nicméně je to rok starej článek, kterej navíc vyšel v době, kdy sem byl pryč, na moři, dva měsíce, bez internetů, to já tak vobčas dělám. Pak spoustu věcí nevím, pročež se normálně ptám, jenže ke svý smůle narazím na takový arogantní pako, jako seš ty a místo odpovědi se dočkám jen dalších nicneříkajících nablblých metafór. Tak buď vod tý dobroty, příště se vyser na blbý kecy a normálně mi řekni, vo co de.Dano10 píše: ↑28/3/2026, 00:34 A tutok pre Atamana, aby bol v obraze:
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... m-40548826
Tímhle taky nevím, co chceš říct, ale to bude nejspíš tím, že ty, na rozdíl ode mě, žiješ v dědině, tedy v civilizaci.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Re: Vtipy
Jo, podle zbarvení, ještě by to taky mohla bejt německá mašina.
No jo, ale kdo to má sakra vědět? A kdo je Čert s HodnostíBílého Koně?Alfik píše: ↑28/3/2026, 09:52A jinak, je to tak, chybějící kontext je to, že si pan Mindič a další kupují zlaté hajzlíky za peníze z EU, včetně od pánů z u nás dobře známé SFD - Společnosti Fejkových Dronůkde působí i Čert s Hodností Bílého Koně
- což jsou taky vtipy s podobným kontextem, které můžeš tu a tam nalézt.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.











