Víte jak všem říct že máte nejhorší zdravotnictví na světě, aniž byste přiznali, že máte nejhorší zdravotnictví na světě?
Zveřejníte zprávu, že ve vaší nemocnici zemřel Chuck Norris...
Re: Vtipy
Napsal: 23/3/2026, 12:09
od Dano10
Chuck Norris prišiel do neba pozrel na Ježiša a hovorí: Neviem chlapče kto si, ale sedíš na mojom mieste.
Re: Vtipy
Napsal: 23/3/2026, 17:23
od pjaro77
SMS: Ahoj mami, vipadá to, že jsem těhotná.
Děláš si srandu? Je ti 17, za 2 týdny maturuješ a ty napíšeš vypadá s měkkým I.
Hm, maďarskej Sergej(umělou demencí namalovanej) veze zlatý hajzlíky, kde je ten vtip?
Re: Vtipy
Napsal: 27/3/2026, 15:01
od Dano10
Zmier sa s tým, že tento druh humoru nie je mierený na ľudí atamanovho typu. Každý vyznávame iný druh humoru . Pre mňa sú tiež niektoré pointy príspevkov vo vlákne vtipy nepochopiteľné, ibaže na rozdiel od teba nemám potrebu ich komentovať.
Re: Vtipy
Napsal: 27/3/2026, 16:26
od Ataman
Milé vztahovačné Dano, já nic nekomentuju, já se ptám, to poznáš podle toho, že je na konci votazník.
Vidím maďarskou mašinu a plošiňák se zlatejma hajzlíkama. Možná tam ten vtip někde je, jen já ho nevidím, neb neznám kontext.
Tak buď vod tý dobroty a pouč mě, stepního primitiva, o čem to je.
Re: Vtipy
Napsal: 27/3/2026, 17:22
od bat
Když jsem u té AI. Tak mně třeba pobavilo https://www.instagram.com/reel/DVJZyf2DaoI/ a nebo některé další krátké šoty z toho účtu. Dal si s tim víc práce, než Miško Vtipkár se zlatou mísou (zřejmě narážka na korupční aféru na Ukrajině, kde měl nějaký figurovat).
Re: Vtipy
Napsal: 27/3/2026, 17:24
od Dano10
To, čím sa cítiš byť Ataman nie je môj problém. S tým ti pomôcť neviem, ja som len chlapec z dediny. Ale z pointou vtipu ti pomôžem. Určite si počul o tom, ako šikovný chlapci z Ukrajiny dokážu premení peniaze napríklad zo zbierky na drony a dárek pre Putina na zlaté záchody a EU znova stúpa na tie isté hrable a odklepli im ďalších 90 miliárd. Ten vtip som ja nevymyslel ani nevytvoril, ale pochopil som ho tak, že EU mohla poslať na Ukrajinu rovno zlaté záchody a mohla si ušetriť v budúcnosti techtle mechtle z rozpletaním systému, ktorý dokáže peniaze určené na zbrane premeniť na zlaté záchody. Ono je to taký smiech cez slzy, lebo na tie zlaté záchody sa im skladáme aj my dvaja. Ja zjavne na rozdiel od teba nedobrovoľne.
Nemáš za čo.
Re: Vtipy
Napsal: 27/3/2026, 19:22
od Ataman
Milé tématu se nedržící, zbytečně blábolící Dano, na to, co je nebo není tvůj problém se tě nikdo neptal, pomoci od tebe nežádal.
O rozkrádání pěněz ze sbírek pro Ukrajinu sem toho počul dost, co si za to pak ti šikovní chlapci požizujou ale nevím, takže z toho tvýho obrázku mi to opravdu nemohlo naskočit, jediný co poznám, je maďarská mašina. Asi nebude od věci k tomu příště dát nějaký vysvětlivky i pro nás, co nejsme z dědiny, pokud možno bez dementních řečiček o věcech nesouvisejících, abysme to pochopili i my, co do dědiny chodíme pouze za soumraku za účelem návštěvy místní nálevny.
Re: Vtipy
Napsal: 27/3/2026, 19:26
od Lord
To je právě ono, že se musí znát někdy kontext těch vtipů, a potom co někoho uráží, tak jiného baví, a vo tom to je
Re: Vtipy
Napsal: 28/3/2026, 00:34
od Dano10
Po objevení zlaté toalety Timura Mindiče konečně víme, kam byly investovány peníze, které jsme všichni na Ukrajinu posílali. Jsem rád, že to nebylo použito na zbrojení, a že kvůli tomu neumírali lidi
PS: "Když nevíš, co děláš, neví to ani tvůj nepřítel. Když nemáš plán, nemůže ho nepřítel odhalit."
Re: Vtipy
Napsal: 28/3/2026, 09:52
od Alfik
Atamane, jak poznáš, že je to maďarská loko? Já tam vidím akorát vlajku EU.
Podle červené barvy, hádám?
A jinak, je to tak, chybějící kontext je to, že si pan Mindič a další kupují zlaté hajzlíky za peníze z EU, včetně od pánů z u nás dobře známé SFD - Společnosti Fejkových Dronů kde působí i Čert s Hodností Bílého Koně - což jsou taky vtipy s podobným kontextem, které můžeš tu a tam nalézt.
Re: Vtipy
Napsal: 28/3/2026, 10:08
od Ataman
Lord píše: ↑27/3/2026, 19:26
To je právě ono, že se musí znát někdy kontext těch vtipů, a potom co někoho uráží, tak jiného baví, a vo tom to je
Děkuji, milé Dano, nicméně je to rok starej článek, kterej navíc vyšel v době, kdy sem byl pryč, na moři, dva měsíce, bez internetů, to já tak vobčas dělám. Pak spoustu věcí nevím, pročež se normálně ptám, jenže ke svý smůle narazím na takový arogantní pako, jako seš ty a místo odpovědi se dočkám jen dalších nicneříkajících nablblých metafór. Tak buď vod tý dobroty, příště se vyser na blbý kecy a normálně mi řekni, vo co de.
Dano10 píše: ↑28/3/2026, 00:34PS: "Když nevíš, co děláš, neví to ani tvůj nepřítel. Když nemáš plán, nemůže ho nepřítel odhalit."
Tímhle taky nevím, co chceš říct, ale to bude nejspíš tím, že ty, na rozdíl ode mě, žiješ v dědině, tedy v civilizaci.
Re: Vtipy
Napsal: 28/3/2026, 10:12
od Ataman
Alfik píše: ↑28/3/2026, 09:52
Atamane, jak poznáš, že je to maďarská loko? Já tam vidím akorát vlajku EU.
Podle červené barvy, hádám?
Jo, podle zbarvení, ještě by to taky mohla bejt německá mašina.
Alfik píše: ↑28/3/2026, 09:52A jinak, je to tak, chybějící kontext je to, že si pan Mindič a další kupují zlaté hajzlíky za peníze z EU, včetně od pánů z u nás dobře známé SFD - Společnosti Fejkových Dronů kde působí i Čert s Hodností Bílého Koně - což jsou taky vtipy s podobným kontextem, které můžeš tu a tam nalézt.
No jo, ale kdo to má sakra vědět? A kdo je Čert s HodnostíBílého Koně?