Re: Kam míří Palba?
Napsal: 8/4/2017, 18:43
Oba s Cassiem žijeme, jen času nějak není nazbyt, ale Palbu samozřejmě sledujeme obaPátrač píše:Úžasné - Hans je živej. Bráško je živej i Cassius? Dlouho jsem Vás neregistroval.
Oba s Cassiem žijeme, jen času nějak není nazbyt, ale Palbu samozřejmě sledujeme obaPátrač píše:Úžasné - Hans je živej. Bráško je živej i Cassius? Dlouho jsem Vás neregistroval.
Kam sa prepadlo toto fórum - zdroje Kyiev Post, Forum24. Pamätám si, keď toto fórum bolo zdrojom informácií pre médiá pre objektivitu a teraz... smutný pohlad. Páni, bol som tu rád pred rokmi. Boli to úžasné diskusie , ale toto ...to je hnoj a hanba. Som rád, že som to zažil a poznal ľudí čo sa zaujímali o problematiku a mali snahu vedieť viac ako ostatní. Vtedy sme si zháňali zahr. časopisy a po výstavách informácie.Koba píše: ↑14/2/2026, 20:26 Putin se zjevně bojí a připravuje se na boj uvnitř Ruska a s Rusy. Rosgvardija dostane tanky
Kremelský vůdce Vladimir Putin podepsal dekret, který zásadně mění postavení Národní gardy – Rosgvardije. Podle bezpečnostního analytika a zvláštního zpravodaje listu Kyiv Post Jasona J. Smarta tím vzniká paralelní vojenská struktura přímo podřízená Kremlu.
Vladimir Putin právě podepsal dekret, který zřizuje generální štáb uvnitř Rosgvardije. Tím se z domácí pořádkové síly stává plně nezávislá druhá armáda. Má vlastní řídící centrum, vlastního ředitele rozvědky i vlastní těžkou techniku,“ uvedl Smart. Podle něj jde o zásadní posun: jednotky, které dosud sloužily především k potlačování nepokojů, získávají schopnost samostatného vojenského plánování.
Tak SchutzStafel - SS - znovu na scéně. Ta inspirace nacismem zjevně není žádný blud!
https://www.forum24.cz/putin-se-zjevne- ... .sznhp.box
Rabo, doba a lidi se prostě mění, děkuji ti za vzpomínky. Vlastní komunitu si dnes může založit skoro každý podle svých pravidel.rabo píše: ↑17/2/2026, 23:49 Kam sa prepadlo toto fórum - zdroje Kyiev Post, Forum24. Pamätám si, keď toto fórum bolo zdrojom informácií pre médiá pre objektivitu a teraz... smutný pohlad. Páni, bol som tu rád pred rokmi. Boli to úžasné diskusie , ale toto ...to je hnoj a hanba.
Som rád, že som to zažil a poznal ľudí čo sa zaujímali o problematiku a mali snahu vedieť viac ako ostatní. Vtedy sme si zháňali zahr. časopisy a po výstavách informácie.
AI dnes lidem pomáhá v hodně oborech, v programování, v grafice, ve zdravotnictví, v psaní, atd. Ostatně i těm novinářům, když sem občas něco postnete. Komunikaci na nějaké hlubší úrovni mezi lidmi to možná občas poškozuje, ale je otázka co lidi vlastně chtějí, nebo resp. čím byly a budou celý generace odkojenýbat píše: I zde se už objevují ne přímo AI generované, ale AI assisted příspěvky. Blogy a noviny jsou toho plné, takže trend jde i sem.
To se ustát nedá, ale komunikaci mezi lidmi to podle mě poškozuje.
Myslím si, že Rabovi spíše vadilo, že se tady řeší převážně politika, nebo příspěvky o ní. Tedy že už tady není těch vícero osobních příspěvků hlavně k technickým věcem. Rosgvardija patří spíše do politiky.bat píše: Ad Rosgvardija - mně nepřijde ta úvaha o Rosgvardiji zcestná.
Vyberas co sa ti hodi, zdrojom originalnej spravy je RIA.RU, mas to tu aj napisane(starsi post), to je pre teba dost doverihodne hadam i ked to je pre zmenu hlasna truba Kremlu.rabo píše: ↑17/2/2026, 23:49 Kam sa prepadlo toto fórum - zdroje Kyiev Post, Forum24. Pamätám si, keď toto fórum bolo zdrojom informácií pre médiá pre objektivitu a teraz... smutný pohlad. Páni, bol som tu rád pred rokmi. Boli to úžasné diskusie , ale toto ...to je hnoj a hanba. Som rád, že som to zažil a poznal ľudí čo sa zaujímali o problematiku a mali snahu vedieť viac ako ostatní. Vtedy sme si zháňali zahr. časopisy a po výstavách informácie.
Shodou okolností jsem se včera na hokeji bavil s kámošem co má malou CNC dílnu s pár lidmi, a ten říkal, že ohledné programování fréz je to neskutečná úspora času. Vím, že někteří kolegové co mají problém s psaním smysluplného textu tak to také řeší přes AI. Já s tím problém nemám a řekl bych že je pořád efektivnější staré dobré Ctr. C a Ctr. V. S pomocí AI při hledání zdrojů je to tak pade na pade. Kolikrát fakt kokotiny.AI dnes lidem pomáhá v hodně oborech, v programování, v grafice, ve zdravotnictví, v psaní, atd. Ostatně i těm novinářům, když sem občas něco postnete. Komunikaci na nějaké hlubší úrovni mezi lidmi to možná občas poškozuje, ale je otázka co lidi vlastně chtějí, nebo resp. čím byly a budou celý generace odkojený
Jako asi to není úplně dobře a do budoucna, ač politici AI prosazují, aby jsme nezaostali, tak ve finále to může být pro lidstvo velkej průser
Na druhou stranu si taky myslím, že se to tady proměnilo i po té ruské invazi na Ukrajinu. Kdy odešli poslední lidi, co řešili sovětskou, resp. ruskou vojenskou techniku.
Jestli si tou starou gardou myslel zrovna ty výše popsané, tak je na snadě, že v nich mladá krev ten příklad nevidí. Zaplat Pán Bůh.Tu starou gardu to přestalo bavit, mladá krev nevidí zase příklad.
Ještě třeba redboy, TonyHazard, i když to už je zas dost dlouho.
No nevíme, tedy já to nevím, ani kdo je otec AK.
A mě se chce něco říct..
Pokud mě paměť něklame, hlavně to byli ti co oděšli, kdo ostatní osočoval ze všeho možného využívajíc toho, že si přizvukovali a tím vytvářeli falešný dojem většiny. Protože většina palby tolik ruskou techniku neřešila. To se zásadně po ruském útoku na Ukrajinu změnilo a ukázalo se, že jejich názory jednak neodpovídají realitě a jednak jsou v silné menšině. Odešli tak ne proto, že by je někdo osočoval, ale že najednou jejich názor byl menšinový a to se jim nelíbilo.Z části, a možná neoprávněně /přeci jen to byli fandové/ byli osočování ve stylu, podívej se, jak jsi to chválil, a nyní to hoří.
Nebo co se týče letadel, jak není to nasazení, který by bylo potřeba! No a v takové atmosféře se jim ani nedivím.
S palbou bych AK vůbec nesrovnával ani teď. Ty slouží jen a pouze k tomu, aby se tam fandové Ruska utvrzovali ve svých názorech a ne k diskuzi o vojenství, jako palba. Dokonce ani o tom ruském.Existuje alternativa AK, ale zřejmě po tom rozprášení, to nikde NEDOSAHUJE takové úrovně jako kdysi Palba.
Jak už tu zaznělo, ne starou gardu, ale skupinku ruských fandů.Tu starou gardu to přestalo bavit, mladá krev nevidí zase příklad.
Za mě je to v pohodě.Ono se to už prostě nevrátí, a s tím se je potřeba smířit, případně se tomu přizpůsobit.
momentálně sepisuju článek o Trockém, časem snad i něco Ruské občanské válce + Polsko-sovětská válka.
To je velmi hezký příměr. Hned se mi s AI bude lépe pracovat. Jak jsem psal výše, Palba má podle mě pořád co nabídnout a těch nezpracovaných témat je na několik lidských životů. Takže určitě je vhodné, aby počet autorů článků, stoupal. Za sebe nemám třeba ambice, aby můj článek byl hned na první stránce, ale můj cíl je zaměřovat se na témata, která jsou dlouhodobě opomíjená. Proto jsem de facto na Palbu v roce 2008 vstoupil a vrhnul jsem se na První světovou.
No jo, to se ale vyřešilo tím, že si úderka založila AK, jestli si to dobře pamatuju.
Když voni zrovna tvoje články si to zasloužej.kacermiroslav píše: ↑18/2/2026, 11:56 Za sebe nemám třeba ambice, aby můj článek byl hned na první stránce