Nejznámější český projekt na podporu ukrajinské armády podle něj vybrané peníze investuje do ověřeného a srovnatelně účinného zbraňového systému.
Re: Vtipy
Napsal: 5/5/2026, 16:59
od Ataman
Alfik píše: ↑4/5/2026, 09:12
Tos mi, Atamane, připomněl jednu z verzí pohádky o Karkulce:
"Babičko, proč máš tak tlusté skla?"
"Protožes mi, ty blbko, to víno dala na stůl místo do ruky!!!"
Re: Vtipy
Napsal: 8/5/2026, 09:03
od Alfik
Jeden cintát z interfernetu:
"Škoda Octavia."
Tiberius Julius Caesar Augustus
Re: Vtipy
Napsal: 8/5/2026, 11:01
od Raiden
Alfik píše: ↑4/5/2026, 09:12
"Babičko, proč máš tak tlusté skla?"
"Protožes mi, ty blbko, to víno dala na stůl místo do ruky!!!"
Re: Vtipy
Napsal: 8/5/2026, 20:55
od El Diablo
Já to nechápu...
Re: Vtipy
Napsal: 9/5/2026, 01:01
od Pikujuci brizolit
Kto ďalší?
Re: Vtipy
Napsal: 9/5/2026, 01:04
od Pikujuci brizolit
Re: Vtipy
Napsal: 9/5/2026, 12:25
od Lord
Ukrajina v rámci příměří oficiálně povolila Rusku uspořádat přehlídku na Rudém náměstí
Pro kontext více ve spoileru...
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj 8. května vydal dekret, který povoluje dnešní moskevskou oslavu Dne vítězství a nařizuje, aby na Rudé náměstí necílily žádné zbraně. https://www.forum24.cz/ukrajina-v-ramci ... em-namesti
Trošku vtip. Kdo to povolil dříve - Zelenský nebo Trump, nebo to byla vzájemná dohoda --
Re: Vtipy
Napsal: 9/5/2026, 18:47
od Scotty87
Vzhledem k tomu že se znovu řeší naši sudetoněmečtí krajané... Myslím že je třeba vytáhnout tuto archivní pecičku.
Re: Vtipy
Napsal: 9/5/2026, 20:05
od Lord
Jo to byla doba, kdy to bylo možný ještě vysílat v ČT
Ale reálný bylo, že by chrám svatého Víta na Pražském hradě získala církev do vlastnictví.
Spor o to, komu katedrála patří, náležel k důležitým společenským tématům 90. let. Významnou roli přitom sehrál spisovatel a scenárista Zdeněk Mahler, který v roce 1994 v televizním seriálu a poté knize podal svůj pohled na historii chrámu sv. Víta.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kate ... domaci_tho
Jen pro kontext to video Česká soda je sestříháno z reálných záběrů, ale zaměřeno na sudeťáky. Podobně byly koncipovány i jiná témata, ale ty dva tam nechyběli... Zatím stále horké téma. Politická korektnost nebo humor, kde to je dnes?
Re: Vtipy
Napsal: 9/5/2026, 21:25
od Lord
Když byly povodně koloval třeba tento vtip.
Sudetští Němci se radují z navráceného majetku, který je jim posílám po Labi do Německa. Jedná se o chaty, domky, vybavení jako skříně a postele nebo i lodě.
Re: Vtipy
Napsal: 10/5/2026, 16:47
od Scotty87
Nový projekt který zajistí plnění obranných výdajů.