Re: Kam míří Palba?
Napsal: 18/2/2026, 13:33
Destroy odsud zmizel, protože začal vydávat knížky a kvůli těm svým knížkám následně destruoval své články zde. A to bylo před r.2014.
ano i ne.. v roce 2014 byl obrovský nápor nových uživatelů, kteří byli neumoderovatelní. Proto se aktuální dění nejdříve přesunulo do "hospody". Po roce (únor 2015) se to téma v podstatě uzavřelo i v Hospodě. Ty animozity se tahaly i do veřejné části palby. Až v tuto dobu vznikly AK. To že si z toho pak udělali výrazně proruští přispěvatelé své doupě je jiná věc.Dzin píše: ↑18/2/2026, 10:01 Navíc celé to nezačalo v roce 2022, ale už v roce 2014, kdy se díky ruské agresy proti Ukrajině většina proruské skupiny začala radikalizovat. A právě díky této radikalizaci odtud odešlo daleko víc lidí a to i dost kvalitních. Pokud si tedy nad něčím máme opravdu stýzkat, je to nad tímhle, protože to zařízlo budoucí rozvoj palby.

A čeho je vždycky více, že jo? Užitečných textů nebo s*aček?Alfik píše: ↑19/2/2026, 10:21 K tomu AI: Ona je totiž svým působením asi jako Guttenbergův sázecí systém v tom, že umožňuje mnohem víc užitečných textů, vč. vědeckých, ale taky mnohem víc sraček, porna, placaté Země, politických plakátů, urážlivých pamfletů na kde co a kde koho... čehokoli co si kdo vzpomene.
Polarfox píše: ↑18/2/2026, 15:00 A na jednu stranu buďme rádi, že to tu je celkem komorní. Celý internet se bude brzy topit v AI slopu toho nejblbějšího a nejhůře eliminovatelného ražení a vzhledem k tomu, že se tu známe, jsme tu celkem zodpovědní a rozumní, tak to budeme mnohem lépe moci korigovat.
To učení se AI z toho, co sama vytvořila, to bude úplně pak mimo lidskou logiku. A svým způsobem bude degenerovat. AI má tendenci „lidské odchylky“ průměrovat. Nebo odpovídat podle toho, jak se ti to líbí.