I.sraz Palby

Moderátor: jarl

Ste za zorganizovanie zrazu Palby?

Anketa končí za 12/10/2007, 11:55

Ne, je to strata času
1
5%
Ano, rád by som sa takej akcie zúčastnil
16
84%
Nakupujem u Alberta
2
11%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

To je fakt … nějaký další informace pak může poskytnout fatale, případně Rosomák. Takže o tom, kde sraz bude nejspíš rozhodne s konečnou platností Sapik.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11546
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Příspěvek od Dzin »

michan: Ty a někoho nasírat, není možná... :D

Hmmm, srazík a cca za tři neděle, tak to určitě nepřijedu. Ne že bych nechtěl, ale nemohu.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Viď. :) :razz:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Takže nějaké informace...

Pokud se sraz bude konat někde v okolí mého bydliště tak si s organizací nějak poradím. Ubytování je zde v různých cenových hladinách, je zde i hlavní vlaková trať Přerov-Břeclav.

Ideální termín je asi sobota, jsem snad schopen zajistit samostatný prostor s odpovídajícím servisem (hospoda či restaurace se solidní kuchyní).

Otázkou je termín, dělat něco v prosinci je blbost, takže zbývá asi termín listopad. Škoda, že to toto téma zde nepadlo trochu dřív, za solidní peníz jsem schopen zajistit celý rybářský areál i s ubytováním.... snad příští rok...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Sa - šéfe.
Říkáš termín 27. až 28. 10 - nebo řekneš termín 3. až 4. 11. vždy se jedná o sobotu a neděli?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Sa divim, že Vás to už dávno nenapadlo sapíku...

Termín piatok poobede mi príde tiež nereálny, to chce minimalne pol dna dovolenky ked nie celý a to je problém.Takže sobota je ideálna.

Spojit to s niakou prehliadkou mi pride tiež ako dobrý nápad.

Že by viazla debata, toho sa naozaj bojím najmenej.To snád až keď už budeme v kóme... :mrgreen:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

A nezabudnite:S umytýma nohama! :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Jo a taky záleží zda tam chcete trochu intimča nebo volný prostranství ... přeci jen půjde o trochu exotickou skupinku, kdo si bere maskáče :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Zdá se, že zájem o sraz není nijak veliký. Pokud má ještě někdo zájem, ať se přihlásí. Jinak bude lepší tuto záležitost lepší začít projednávat individuelně s konkrétními zájemci a nikoliv touto veřejnou formou.

Kdo se nechce účastnit, nemusí mít info o konkrétních realizačních krocích.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
redboy
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 1313
Registrován: 3/2/2006, 12:02

Příspěvek od redboy »

Pege, to tak nefunguje, jinak.. pár lidí se určitě sejde, kdo bude mít zájem a čas (já například nejsem obvykle schopen říct ano, ne, víc jak týden dopředu a i to nemusí být jisté). Vždycky to někdo "odskáče" organizašně. Takže bych tu oznámil termín, místo, max počet míst k ubytování. Pokud se neobjeví zásadní zozpor v termínu tak prostě SZ jako objednávka a samostatný topic, spíš titulní příspěvek topic, kam se jména postupně doplní... až bude plno, bude plno, pokud se sejde méně jak rozumný počet nic...

Zhruba tenhle postup funguje...opravdu vyzkoušeno.
ObrázekObrázek
Jája
praporčík
praporčík
Příspěvky: 314
Registrován: 9/2/2006, 12:35
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jája »

Sraz je výborný nápad, Brno a blízké okolí se mi moc zamlouvá, i to Zlínsko by se dalo nějak ošéfovat. Samozřejmě je potřeba, aby klaplo více věcí, výstižně to popsal rabo:
rabo píše:Páni zdá sa mi to ako super nápad. Je pravda, že nakoľko máme už aj určité záväzky, voči: deťom / boss /, manželke / boss /, rodine / menší boss / ,práci / sem tam boss / ,priateľke atď. tak to môže byť kde čím zhatené, ale za pokus by to stálo. Dať tam dlhší časový priestor na prípravu / vysvetľovanie a "sekanie dobroty" / a napasovanie sa do termínu, tak by to mohlo byť aj celkom úspešné.
kdyby bylo jenom na mě, tak je jasno!
Když bude daný pevný termín a místo srazu jsme schopen jasně říci ano/ne.

P.S.: rád vás uvidím.
Doufám, že umřu dřív, než vymře lidstvo.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Myslím, že 5 lidí se sejde …. ostatní je nejisté … osobně mám zkušenost z minulého rádoby srazu před 2 lety, který nedopadl podle mých představ. Bylo nás málo a byl krátký, nenastalo „družné objetí“. Počítal jsem s dalšími 3 lidmi, a uznejte 6 lidí to už by stálo za to, ale Radar to na poslední chvíli … den předem odvolal. Měl přijet ještě Ringo … telefonovalo se mu kde je … odpověď zněla … se setrou v nemocnici … měla zrovna ten den na potvoru autonehodu. A Atlantis si spletl den.

Osobně vím, že lidi nelze do ničeho nutit a taky vím, že jsou pro ně bohužel důležitější jiné priority než sraz Palby. Takže někteří se možná dostaví za předpokladu, kdy je nebude opravdu nic jiného tlačit, což by ovšem musela bejt náhoda.

Jinak řečeno, když pro Vás bude něco důležité a budete vědět o termínu, vše budete podřizovat tomu, aby vám to ten den vyšlo a vy tam byli. Pravděpodobně se tak dostavíte na svoji vlastní svatbu apod. Pravděpodobně si dáte rande s holkou o kterou stojíte, pokud ona stojí taky o vás. Pokud ne, budete to odkládat až z toho nakonec nebude stejně nic, a vy si nikdy neuděláte čas.

Faktem je, jak už zmínil Redboy, že jedinou možností je opravdu vytvoření pevného jádra, které bude na srazu určitě, toto jádro určí pevný termín a čas. Ostatní se buď přidají nebo ne. Problémy mohou nastat jak už bylo zmíněno kvůli organizaci, tedy kolik míst rezervovat? Kolik rezervovat postelí? Tohle je už určité organizační riziko …. Někde můžou chtít zálohu … jinde není jisté, že pokud přijede opravdu víc lidí … bude pro ně volné místo, atd.

Kdo má k dispozici svoje prostory, není problém, vždy můžou lidí přespat někde v maštali, apod. Při srazu ve městě je však vše víc formálnější … a shánět vožralej v noci někde nocleh není pro jedince zrovna ideální.

Výsledkem pak je, že na organizátora srazu padá zátěž, zda vše bude fungovat jak si naplánoval a na účastníka pak pro změnu obavy zda bude vše zajištěno. Přesto má organizátor složitější úlohu, protože obvykle má zájem, aby se sraz vydařil … což se většinou povede, když se sejde dobrá parta více lidí, kteří se nebojí pít.

Osobně se mi docela líbil ten nápad s Ořechovem … tam myslím by nebyl problém, kdo by přišel tak by přišel …. Army Bar by měl pro vojenské fandy pochopení a nocleh v místních kasárnách by se vždy našel. Selhalo to snad jedině na tom, že se nenašel žádný organizátor z té oblasti. Proto děkujeme Sapikovi, který se ujal organizace v místě, kde on to zas pochopitelně zná a jistě nějaké řešení najde!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Přidal bych se. Pokud se pojede do Ořechova, nezapomeňme dát do programu návštěvu památníku bitvy o Ořechov - poslední 3 fotky na www.boj.xf.cz v Fotogalerii - Orechov 2007.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
petr
svobodník
svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: 10/7/2007, 19:17

Příspěvek od petr »

Co se týká mě a ubytování. Je mi jedno kde a jestli si mám vzít spacák. Když jsem lehce sťatej, rád se sprchnu. Když jsem zlitej jak pes, nechávám to na ráno. Mám obavy že se přizabiji ve sprše. Takže když organizátor řekne, ať zašlu 500- 700 Kč pro zajištění noclehu. Jediný co řeknu. Složenkou na PObox nebo převodem. Chápu že mu pošta nedá schránku za darmo a že tam nepoběží pěšky, i čas jsou peníze. Takže se nebudu zlobit, když i to zohlední.

Co se týče data? Nevím jaké jsou možnosti toho hlasování v hlavičce diskuze? Kdyby se tam dosadily datumy víkendů a zájemce mohl ke každému vyhovujícímu datu jednou kliknout. V případě změny svůj hlas stáhnout. Myslím že by se konkrétní datum ukázal. Ale opravdu neznám možnosti.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Palba je nyní dál než kdysi, hlavně v tom, že má více návštěvníků a skalních fandů než kdysi. Proto uzrál čas pro dobré srazy. Jsou zde noví lidé, je zde dobrá rotace.

Co se týče data, vycházejme z faktu, že dnes je 9. října, tento víkend už nepřipadá v úvahu …
Příští týden se budou ujasňovat dál věci … ale

sobota 27. odpoledne až neděle 28. října dopoledne je první reálný termín.

Předpokládám, že v případě nějakého programu předtím … by byl dobrý sraz v sobotu v 15 hodin odpoledne … prohlídka „bojiště“. To může trvat tak dvě hodiny … v 17 hodin pak zapadnutí do knajpy. Poklábosení a chlast do půlnoci … přespání do rána … odjezd podle potřeby členů v neděli dopoledne.

V případě žádného „předprogramu“ rovnou do knajpy v Otrokovicích kolem 17 hodiny odpoledne. V té první knajpě – Selská krčma mají otevřeno do 23.30 hod. V té druhé až do 1 hodiny. Pak stahování se na ubytovnu. Ta podle mě by neměla bejt daleko od hospody … která z nabízených Sapikem je nejblíže nebo nejlevnější, nebo nejhodnější i z hlediska parkování aut, asi nikdo nebude v noci přejíždět od knajpy do noclehárny … to už vám musí říct jako místní znalec sám.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
redboy
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 1313
Registrován: 3/2/2006, 12:02

Příspěvek od redboy »

To né jádro. Mě překvapilo co se na podobné akce sjíždělo (i když to nesouvisí s vojenstvím).

Prostě bych napsal:
Místo konání: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Termín: xx.xx.xxxx
Max počet míst k ubytování: xx
datum uzávěrky: xx.xx.xxxx


Každej na kdo má zájen napíše kolik míst ubytování na pátek, kolik na sobotu a to zodpovědný človek domluví spolu se zajištěním místnosti. Každý si to zaplatí při odjezdu sám. Pokud to nebude svátek, vánoce... tak asi nebude mít hoteliér narváno, takže jeden člověk navíc, míň asi vadit nebude.

Pokud bude v den uzávěrky víc lidí jak stanovené minimum, urá... nemá smysl se dohadovat. Morava je vhodná, jelikož se sem dostanou i ze Slovenska. Pravdou je, že je jen listopad a to nejde sedět venku... mrzuté.
ObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“