Sraz PALBY podzim 2007

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Nechte to zatím uležet, termín je daleko a nemá cenu tu zatím řešit detaily.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Páni kolegové a Palbáci.
Duben, kdysi měsíc knih ( tedy i válečných, o vojenské technice a historii vojenství) je tady.
Řekli jsme před časem, že by se mohlo konat setkání Palbáků 2008. Návrh byl Prágl, tedy Praha a předběžný termín - konec května 2008, začátek června 2008. Praha a okolí má určitě co nabídnout všem Palbákům.
Je čas rozvinout debatu.
Je čas, aby se lidé, kteří se předběžně přihlásili k organizaci srazu Palba 2008 - Hans.S, Rosomák, Martan a Michan předběžně sešli. Prosím další prágláče a Pražáky, kteří se k organizování chtějí přidat, aby to zde řekli, určitě budou vítáni. Palba se nám utěšeně rozrostla.
Předběžný termín srazu organizačního výboru navrhuji - čtvrtek, pátek - 24.4, 25.4. ( Pozor - sobota 26.4. taky není k zahození).
Prosím vyjadřete se k termínu a prosím i o návrh, kde se organizační výbor sejde. K tomu kde, navrhuji poblíž centra, kavárničku, nebo něco podobného, co bude dostupné MHD, ať nepijem jen kofolu. Něco, co se někomu pro příjemné posezení líbí ( Počítejme 2 - 3 hodiny jednání, možná i více).
Na srazu organizátorů posoudíme nejméně 2 data srazu Palby, místo, náplň, ubytování a pokud vše půjde hladce rozdělíme si úkoly. Po srazu organizátorů seznámíme Palbáky o čem je dohoda a pak budeme vítat návrhy.
Naposledy upravil(a) michan dne 9/4/2008, 10:24, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Ich bin vorbereitet.
I'm ready.
Jsem připraven.


Navrhuji si dát sraz organizátorů ZDE, resp. ZDE mapa. Je tam dobrá obsluha, vládne klid a mír, rozumná hudba a mají mě tam rádi :). Točí Zlatopramen, Gambrinus a mají údajně (já ho nepiju) velmi dobré řezané. Nabídka tvrdého alkoholu mi tam přijde zcela kompletní. Ceny jsou tak nějak v pražské normě. Mé chuťové buňky oceňují kuchyni, dělají supervelké vepřové koleno, nejlepší česnečku, jakou jsem kdy jedl a pak tak nějak vše dle jídelního lístku.

Nachází se to na Vinohradech, stanice metra Jiřího z Poděbrad, dvě stanice z Muzea, cca 10 - 15 minut pěšky na Hlavní nádraží, případně cca 10 minut tramvají. Vše je tedy maximálně dostupné. Není problém udělat rezervaci..třeba i na celou hospodu.
Naposledy upravil(a) Hans S. dne 9/4/2008, 10:26, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Věděl jsem, že Hans.S nezklame. Ještě termín k posouzení ostatních.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Z těch třech navrhovaných nejraději čtvrtek, nebo pátek. Sobota u mě není úplně jistá.
Obrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Příspěvek od RAYTHEON »

V pátek mohu přiložit pracku k dílu. Ve čtvrtek hůře, sobota je zcela nejistá.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Vítám mezi organizátory Palba 2008 - RAYTHEON, logika se svérázným a mě se velice líbícím humorem.
Přikláním se zatím také k pátku 25.4.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Tak pánové, honem sem s termínem srazu ať vím kdy si konečně doberu loňskou dovolenou.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ctěný kolego wildesau ( ctěný i za to, jak jste se s Sa 58 zhostili úkolu při Palba 2007), předpokládám, že ve hře bude víkend - 30.5., 31.5. a potom ten následující - 6.6. a 7.6.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Martan
praporčík
praporčík
Příspěvky: 302
Registrován: 14/6/2005, 00:11
Bydliště: Domašín

Příspěvek od Martan »

U mne je to teď složitější:
Momentálně jsem doma a beru antibiotika. Zatím nevím, jestli budu příští týden k dispozici, ale sám doufám, že jo.
Větší komplikace je se samotným srazem: 20.května bych měl kupovat domek u Vlašimi a stěhování předpokládám právě na přelomu května a června.
Každopádně pokud budu moci, se srazem pomůžu.

A propos: muzem v Lešanech plánuje
24.5. zahájení sezóny - "TATRA den"
30.8. tradiční tankový den
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“