Sraz PALBY podzim 2007

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Díky organizátorům!!!!!!
Sraz se povedl a hlavně již pro mě nebude u článku nic neříkající nick, ale budu znát autora. Díky, že jste přijeli.
Ještě jednou díky!
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Sraz

Příspěvek od Milda »

Tak hoši, Tunaku, napište jaké bylo,,meny", co pitivo, v kolik jste končili? Potěšte nás aspoň takhle určitě dobrou náladou v lokále, když už jsme tam nemohli být! Byl rachot, zpěv, lehké ženy?
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6829
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

No, kdyby se michan neožral jako " carský důstojník" byla by tam celkem skvělá atmosféra.
Vše bylo o vojně o technice a Skvělej Sa nás podaroval dárkem.
Něco jsme se i dozvěděli o práci adminů a o zákulisí Palby.
Všichni skvělí až na " michana".
Sa proč je ten Tvůj dárek tak dobrej, z čeho je tak dobře udělanej???
ObrázekObrázekObrázek
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Sraz

Příspěvek od Milda »

Michane, chlast chráni lidi před infarktem a pravidelná malilinkatá otravička krve 1x týdně prý dle nových výzkumu prodlužuje samotravičovi život o měsíc! A když se zúčastní ranního příchodu samotraviče tchýně, tak jsou na pokraji úmrtí, vlastně tchýně a náš hrdina na pokraji života! Proto, jen tak dál a houšť! Děláš pro zdraví vše! cha,cha!
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6829
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Mildo, představ si, já potkal nádherné lidi a neumím se k nim chovat - trapné v mém věku, s mými zkušenostmi.
ObrázekObrázekObrázek
Nelson
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 857
Registrován: 11/6/2005, 10:25
Bydliště: Většinou doma

Re: Sraz

Příspěvek od Nelson »

Milda píše:Michane, chlast chráni lidi před infarktem a pravidelná malilinkatá otravička krve 1x týdně prý dle nových výzkumu prodlužuje samotravičovi život o měsíc! A když se zúčastní ranního příchodu samotraviče tchýně, tak jsou na pokraji úmrtí, vlastně tchýně a náš hrdina na pokraji života! Proto, jen tak dál a houšť! Děláš pro zdraví vše! cha,cha!
Mildo Mildo, zkus upřesnit pojem malilinkatá otravička krve. Znám totiž pár lidí, kteří u této klasifikace uvádějí hodnoty např 15 piv, 10 velkých, případně různé zajímavé kombinace. Čili množství lihu po kterém bych já osobně byl na sr*čku.
ObrázekObrázek

Z Palby jsem odešel, dotazy už na mě nesměrujte.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6829
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Je třeba předeslat - kolena neměla chybu.
Co udělal michan, protože nemá moc zubů, tak si ho nechal dodělat.
Nepraštil bys ho???
Pánové sraz byl OK.
Co tam přinesl pro sapíka redboy za skvělé polské technicko - vojenské časopisy - pánové já bych Ty časopisy prostě mohl.
Kde si byl norade - Ty nádhernej " suchozemče"?
YA, toho jsem chtěl - Jamo já jsem trapnej!!!

Těch nádherých rozhovorů o technice o vojenství - no já nelituji.

Že bych to nedodal - auto Pege dojede skoro vždy, tentokrá určitě. Měl celou dobu problém se spolujezdcem a člověkem, o kterého se více méně musel starat....
Nádhernej wildesau - děkuji, nadhernej Tunac děkuji, nádhernej Jája - děkuji, nádhernej Petr - děkuji. Klobouk dolů pánové
Bruno hecíři - čao....
ObrázekObrázekObrázek
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Sraz

Příspěvek od Milda »

Michane, netrap se! Každý má dokonce nárok na uklouznutí! To by pak ani nebyl člověk! Kdybys věděl, co já toho posral v životě, co mě bude mrzet do konce života! Člověk i někdy ublíži ani nechce! Tak se člověk omluví, ožere se s dotyčným, maximálně 2-3 promile a nazdar! Jak se říka- vo co de!!! Jak se říka mezi chlapama, ser na city! Hoď to za hlavu! Norade ani nevíš, jak ti závidím levnou opici! Co mě už to stálo prachů! Je pravda, že tvrdý radši ne! Ale pívo, to pak psali hráběma, jak mě chytla ,,pumpa"! A prokládat to ,,papáničkem"! Mleté škvarečky od chotina chlebíček, kyselou okurečku, gulášek atd. a pak pivíčko na dvakrát! Ale pomalu začátek ,,nepřepálit"! Tak Michane, klídek! A omlouvám se za ,,dietní" kurz!
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Michane, nevím o čem mluvíš. byls ok. Kromě posleních 10 minut, kdy do Tebe vjela hrdost carských důstojníků a řekls: "Platím vše!".
Ale to bylo z toho, že jsi ani na vteřinu neopustil bojiště a nešels s námi "vyvést vystřílené hilzny z palpostu" a odpočinout si od otravného "kouře dýmovnic", keré jsem si neustále zapaloval.

Jsem rád, že jsem Tě poznal, kdykoliv a kdekoliv s Tebou pokecám.
Bylo to moc faj a znovu děkuji pořadatelům a všem, kteří dojeli.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Sraz dopadl nad očekávání dobře.
Na rozdíl od minulého srazu, kde se sešli 3 lidé se i na vzdory místu konání (dálný východ) sešlo 8 Palbáků.(snad mě neukamenují, když je vyjmenuji)
Organizátoři Sa58 a wildesau, dále Pegeucko, michan, redboy, Tunac, Jája a petr.
Michan jako obvykle přehání, "delírko" ho postihlo až koncem srazu a společně s redboyem a petrem jsme ho celkem bez problémů donavigovaly na hotel k přespání.

Jinak jsme společně s michanem a redboyem seděli již od 15h "U skleničky" a postupně dorazili i ostatní.Sapík donesl všem účastníkům láhvinku místní "samohonky" ( za tenhle název mě zhltne zaživa :) )
V 17h jsme se přesunuli do zamluveného salónku a začala volná debata prokládaná "chlastem" a mega dávkou (přez 1kg na porci) pečeným kolenem. :razz:


Vydrželi jsme cca do půlnoci a pak se rozešli/rozjeli k domovu.
Organizačně vše klaplo perfektně a za to je třeba složit hold těm, co toto zařízovali.
Sapíku a wildesau - povedlo se vám to. :up:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
redboy
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 1313
Registrován: 3/2/2006, 12:02

Příspěvek od redboy »

Díky organizátorům, organizačně opravdu výborné, Sapík a wildesau: absolutorium.

Díky všem zůčastněným, rád sem Vás poznal a doufám, že to nebylo naposled!!
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Kde je fotoreportáž? :-?
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Fotoreportáž nebude. Většina účastníků si nepřála volné zveřejnění svých xichtů.
Každý měl šanci dorazit a seznámit se osobně.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Tak to je trapne mládenci... :down:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Nějaké obrázky mám, ale respektuji přání účastníků nezveřejňovat je. Ale aby vám to nebylo líto, přece jen tu něco dám.... :razz:

Obrázek

Obrázek

Jen jsem zapomněl vyfotit "Palbovici", snad to někdo udělá za mě. Znalec slivovici ocení, Pege si ji může mazat na nohy, stejně nepozná kvalitu od stěnolezu....
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Pečeny žvanec to je presne to čo som potreboval vidieť...

Som členom klubu majitelov vozidiel VW Chrobák, chodíme na zrazy a nikdy sa nestalo, že by sa niekto išiel posrat z toho že ho niekto odfotí a fotky zo zrazu da na klubove forum, fakt tomu nerozumiem...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Čučkin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 111
Registrován: 2/7/2007, 10:38

Příspěvek od Čučkin »

Vúbec se nedivím,že se někdo nechce zveřejňovat na internetu. Jsme na Palbě a ne ve vile Vyvolených. Ale to koleno vypadá velice výborně. No nic,jdu si dát aspoń pivko a kloobásku. :D
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Hmm tak to mi povedz jeden rozumný dôvod Čučkine mimo toho že by dotyčný bol v pokročilom štádiu lepry.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
redboy
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 1313
Registrován: 3/2/2006, 12:02

Příspěvek od redboy »

Obrázek

"Palbovici" přidám tedy já. Osobně jsem "barbar" na slivovici, ale i mě chutná a jak sem přišel domů ochutnal ji pochvalně můj syn :). Sapik byl nachystám vzorně, takže jsem vlastníkem dvou lahvinek.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Čučkin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 111
Registrován: 2/7/2007, 10:38

Příspěvek od Čučkin »

Například ne každý člověk chce,aby se jeho okolí dozvědělo,že byl v sobotu v Otrokovicích popíjet,někdo chce být třeba stále anonymní na Palbě,administrátor nechce ,aby ho znali lidi,ktarým maže příspěvky atd. A ty mi Bruno odpověz,proč nemáš na Palbě vlastní fotku ?
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“