Sraz PALBY podzim 2007

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Zvědavej hecíři Bruno, odpověz proč jsi nemohl přijet na sraz.
Určitě se budeš těšit, určitě přijedeš odhadem v květnu 2008 do "práglu" a tam to vše nafotíme.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

To su konspiračne teorie :D ala James Bond

Moje fotky su v galerii tu na fore už pár rokov.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Michane mam jak sa povie z ostudy kabát, lebo som prišiel ako prvý s tým spraviť zraz a nakoniec som neprišiel, ale upieklo sa to rýchlejšie ako som čakal a nedokazal som to skĺbiť s rodinným programom.O to viac ma mrzí, že sa nemôžem pozrieť aspoň na pár fotiek.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Jo díky za odpověď.
O ostudě a "kabátu" z ní nemluv.
Držitelem jsem dlouhodobě já.
Bylo to skvělé a pokud uděláme květen, červen 2008 v práglu, dáme seriál fotek. Sapík dal ňamku, dobrý né?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Ber to tak Michane, aspoň bude na dalším srazu o čem mluvit :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

No, keď ste dali tie kolená hned na začiatku tak to ste toho mohli vypiť mraky.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Sapíku, musím říci díky za vše a díky za toleranci.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Jsem rád, že se sraz vyvedl! Díky organizátorům! Počet 8 lidí je vynikající! Sapik s „Palbovicí“ předvedl invenčního ducha, originální a přitom tradiční mok! Doba srazu od 17 do půlnoci, také vynikající a dostatečné. Včetně toho, že předvoj již začínal o dvě hodiny dřív. Jsem rád, že slyším o vojensko-technických časopisech, jsem rád, že debata byla na úrovni! Zdá, se že bylo o čem mluvit a sešla se dobrá parta lidí. Utužil se kolektiv, navzájem se poznala část štábu a také příznivců Palby. Občerstvení zabezpečeno, nocleh pro některé též.

Tímto byl nastaven dobrý standart pro sraz příští. Nyní se již může začít předběžně plánovat. Jak se většina lidí shodla, rádi by jste ho viděli v Práglu. Zde je místní Michan a další lidé. Počítám, že bych na tento sraz také přijel. A že by se mohlo sejít okolo 10 lidí. Je vhodné zajistit další vhodné místo, případně nocleh atd. Jelikož počítám, že bych přijel asi vlakem a o půlnoci zas odjel zpět. Trasa Praha – Pardubice. Uvítal bych spíše něco v blízkosti hlaváku. Ale přizpůsobím se rád organizátorům, podle toho kde to znají, a kde je dobrá obsluha. Času je na to dost, počítám, že vhodný termín je jaro, někdy ke konci května. Srazy má cenu dělat ještě před létem nebo až potom na podzim.

Co se týče, že někdo nechtěl zveřejňovat fotky, tak to plně chápu a Vy respektujte jejich rozhodnutí. Ne každý člověk je exhibik. Osobní poznání proběhlo na srazu, a kdo chce tyto lidi poznat, mohl se s nimi setkat osobně, kdyby přijel. Fotky bude možné poslat snad jen jednotlivým lidem, ke kterým panuje důvěra. Pokud vůbec. Rozhodně se nepočítá s masovým šířením. I když michanova fotka v poslední fázi, by stála asi za to :D Každopádně o tomto si rozhodli už sami účastníci, a ti také mají jediní morální právo tak učinit.

Palbě zdar!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Daver
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1573
Registrován: 5/10/2004, 21:11
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Daver »

Na pražském srazu bych se rád objevil. Přeci jen, na moravu mám daleko a já jakožto školou povinnej student jsem na to prostě neměl. Tu prahu vidim vcelku reálně. Přeci jen, už nějakej čas sem chodím a vstřebávám informace, takže bych i rád poznal autory:)
"Nemůžeš-li střílet, staň se bunkrem, nemůžeš-li se hýbat, staň se zbraní, nemůžeš-li vyhrát, staň se hrdinou."
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Do Prahy bych taky dorazil. Kdyžtak tam vím o jedné hodně vhodné hospůdce s fajn cenama, perfektní obsluhou a polstrovanými židlemi a lavicemi, ze kterých hned nebolí sedínka.
Od Hlaváku pěšky asi 15 minut, metrem taky tak nějak.
Obrázek
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Sraz Praha

Příspěvek od Rosomak »

Pánové, co tak obsluha nahoře bez? ;-) Ať je nějaká změna...

U Kmotra Na Vinici 2 Praha 10 restaurace +420 777 130 082

Restaurace U klokana Budějovická 20 Jesenice u Prahy restaurace +420 241 931 957

Bluepoint Zenklova 10/68 Praha 8 restaurace +420 266 316 753

Pivnice Šutka Čimická 442/33 Praha 8 pivnice +420 284 685 543

Hospůdka U Vokouna Libušská 27 Praha 4 - Písnice hospoda +420 261 910 104, +420 608 976 144

El Paso = Vinohradská pivnice Vinohradská 63/1485 Praha 2 sport bar +420 222 254 467, +420 728 055 328

http://restaurace.mraveniste.cz/cs/seznam.php
Jája
praporčík
praporčík
Příspěvky: 314
Registrován: 9/2/2006, 12:35
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jája »

Jo jo sraz byla paráda, jak říkáme u nás "těžká pohoda", a ty kolena... mňam, palbovici mám schovanou na zvláštní příležitosti, nebude jen tak pro někoho.

ad fotky: Lord tam sice nebyl, ale vystihl to přesně
ad sraz v Praze: nevím, uvidíme dle momentální situace

P.S.: Díky Tunacovi za dovoz a odvoz.
Doufám, že umřu dřív, než vymře lidstvo.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Nahoře bez to zní dobře, avšak doufám, že ne s velkým příplatkem, jinak jsem slyšel, že po Praze existují stylové army knajpy, ví o tom někdo? Davera a Hanse, uvítám, rád uvidím vaše čumáky :D
Ale jako vždy bude nejvíc záležet na pražských organizátorech jak co zařídí.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Sraz

Příspěvek od Milda »

Pánové, jsem v práci a při pohledu na ten balvan kolena, začínám slintat do počítače! Fantastický pohled! Mám do příšti kontroly cukru shodit 10kg ale zítra to ,,odskáče" koleno z mrazáku! Křen, hořčice a gambáči z lednice se svezou s ním! Seru na dietu! Nenechám se terorizovat doktorkou! Aspoň zejtra ne!!! Rosomáku, co hospoda na ,,Kozačce", bezva vařej, solidní obsluha! Kontrolní otázka? Tam ty psané osvěžovny máš obšláplé vlastoručně? Ale asi jo, jak koukám na ta čísla telefonní! Závidím Ti tiše!
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Jojo Sapík nikdy nezklame, tehdy před lety v Plzni také dovezl lahvinku. A já pak dezinfikoval, dezinfikoval až jsem se udezinfikoval :razz: Jinak hoši bez těch fotek je to slaboučký.... Já byl taky zvědavej...
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Nene, dole máš odkaz na super vyhledávač hospod (viz rozšířené hledání), my s klukama když jdeme na pivo tak většinou volíme ze zásady jinou knajpu...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Lord píše:Nahoře bez to zní dobře, avšak doufám, že ne s velkým příplatkem, jinak jsem slyšel, že po Praze existují stylové army knajpy, ví o tom někdo? Davera a Hanse, uvítám, rád uvidím vaše čumáky :D
Ale jako vždy bude nejvíc záležet na pražských organizátorech jak co zařídí.
Čoveče neblázni..nahoře bez.. Někteří z nás včele se mnou jsou mladší ročníky a při pohledu na nahé tělo lepé děvy by nemuseli zvládat plodnou diskusi o válce a jiných příjemných věcech :D

Na Vinohradech je Wings Club - letecká hospoda, hlavně WWII tématika, jsou tam fragmenty letadel, různé vybavení, modely, spousta obrázků a přibližně o 25% vyšší ceny, než ve zbytku Prahy. Dobře tam vaří, ale pivo za 30 je asi pro většinu lidí dost nepříjemné. Raději normální hospodu s konvenčnějšími cenami :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

Teď teprve mě začíná pořádně štvát to rozbitý auto! Příště si zajistím dvě dopředu a budu doufat aby alespoň jedno fungovalo.
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Hans S. píše: Čoveče neblázni..nahoře bez.. Někteří z nás včele se mnou jsou mladší ročníky a při pohledu na nahé tělo lepé děvy by nemuseli zvládat plodnou diskusi o válce a jiných příjemných věcech :D
Vždyť bordel a lepé děvy k válce a vojákům po palbě patří, ne? ;-)
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Pokud chce mít někdo sraz Palby v Praze, tak se musí o něj nějakým způsobem postarat. Pokud někdo neřekne pevný termín, místo a možnosti ubytování tak se o tom bude jen planě plácat a postupně to vyšumí.

To byl i důvod vcelku včasného termínu slezu v Otrokovicích, za pár týdnů by to byla jen neplodná diskuse. Takže se toho musí chopit někdo z Práglu a zorganizovat to.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“