Sraz Palbáků - Praha 2008

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Sraz Palbáků - Praha 2008

Příspěvek od michan »

Organizace Srazu Palbáků – Praha 2008.

Vážení kolegové, „Palbáci“ – příznivci Palby.

Po různých peripetiích se organizační výbor sešel přibližně do 16,45 hod. včera, v pátek dne 25. dubna 2008, v restauraci určené Hans. S. První byl na místě RAYTHEON, pak přikvačil Michan a na konec přikvačil Hans S.,který se dostavil až okolo 16,45 hod ( objektivní problémy i z michanova hlediska).
Jednání pánové nebylo jednoduché, spíše bych ho nazval velice bouřlivým, i když plodným.

Výsledek jednání:
1) Palba – Praha 2008 se bude konat v sobotu dne 7. 6. 2008.
2) Program:
a) Samotný sraz začne v 16 hodin (7.6.2008) v restauraci „Black Angel“.

Zde: http://www.mapy.cz/ vložte do kolonky před Hledej adresu: Jagellonská 11

b) Budou 2 exkurze:
I. Kbely – zodpovídá Hans. S.
II.Vojenské muzeum Vítkov – zodpovídá RAYTHEON.

c) Sraz zájemců o exkurze (I. Kbely, II. Vítkov) je v 11 hodin dne 7. 6. 2008 ve výstupu z metra k autobusovému nádraží Florenc.
Za oběd pro účastníky odpovídá RAYTHEON.
d) Ubytování zajistí Michan (dodatečně zde bude dán odkaz, řádově do týdne, pro zájemce, kteří přijedou v pátek 6. 6. 2008, stejně jako pro zájemce, kteří přijedou v sobotu 7. 6. 2008 ráno, nebo během dne).

3) Odpovědnost:
Za ubytování ručí Michan.
Za Kbely a restauraci srazu ručí Hans. S.
Za muzeum Vítkov a doprovodný program ručí RAYTHEON.
Za oběd pro účastníky exkurzí ručí RAYTHEON.
Za konec debaty Palba Praha 2008 nikdo neručí, za ten si může každý sám.
Co platí všeobecně je, že o „staré pušky“, se starají „mladé pušky“.

4) Pro organizační výbor je důležité získat od vás tyto informace:
a) Říct závazně – Přijedu.
b) Pojedu do Kbel do leteckého a vojenského muzea.
c) Pojedu do vojenského muzea na Vítkově.
d) Přijdu až do hospody v 16 hodin, chci se bavit, chci papat pečené koleno, chci popíjet „Zlatopramen“ a je mi jedno jak to zařídíte, hlavně chci být spokojen.
e) Důležitá informace je také, kdo chce bydlet již od pátku, a kdo chce bydlet od soboty do neděle do rána.

Je totiž NUTNÉ vše dopředu alespoň rámcově objednat na nějaký orientační počet osob.

Sem proto vkládejte pouze oznámení o účasti - kvůli přehlednosti a případné další dotazy či námitky nadále směřujte SEM: http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=2514
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

Předběžně se hlásím (snad se mi tentokrát nevys*** auto). Problém je v tom že mám smlouvu do konce května a nevím zda mi ji prodlouží takže těžko můžu žádat dovolenou na dobu kdy oficiálně nejsem u firmy. Pakliže to dopadne dorazím v pátek a ubytování mám. Exkurze samozřejmě vymetu obě!
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Marvin píše:Exkurze samozřejmě vymetu obě!
To nepůjde, protože jsou obě v jednu chvíli - budeš si tedy muset vybrat.
Obrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Vidím, že jste to pojali velkoryse. Já se bohužel srazu nezúčastním, nesnáším totiž cestování....

Proto zůstanu tady u nás na dálném východě a budu vám na dálku fandit.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Jak jsem již předeslal, já se závazně zůčastním. Také bych rád navštívil obě exkurze, ale pokud je nutno vybírat, volím Kbely. Ubytování mám s "dědkem" vyřešené.

Jinak nadále platí má nabídka, vzít sebou Notebok a "zpestřit" účastníkům v restauraci Black Angel program "Dnem otevřených dveří na Palbě".
Tj možností nakouknout do provozních záležitostí a Adminace Palby - samozřejmě při zachování bezpečnostních opatření(krytých přístupových hesel).

Vše bude záviset na možnosti síťového připojení ve zmíněné restauraci.Mám 3m síťový kabel. Pokud je třeba delší, mohu ho opatřil, ale potřebuji znát potřebnou délku předem.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

Hans S. píše:To nepůjde, protože jsou obě v jednu chvíli - budeš si tedy muset vybrat.
No tak v tom případě asi Kbely.
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Pegeucko píše: Vše bude záviset na možnosti síťového připojení ve zmíněné restauraci.Mám 3m síťový kabel. Pokud je třeba delší, mohu ho opatřil, ale potřebuji znát potřebnou délku předem.
To by asi chtělo takových 7 m.

Já hlavně potřebuju znát alespoň přibližný počet lidí - musíme udělat rezervačku a nějak rozumně ji zaplnit..Když nás bude 10, tak to bude v suchu. Ale nějaké to předběžné číslo je nezbytné.
Obrázek
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

No já tak na 90% přijedu.A exkursi do Kbel si určitě nenechám ujít.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

No, Hans.S - a já Tě hned k těm Kbelům přidávám - Michan, Zelenka a Tonda, tak abys už vzal pořádný notes.
Dobře to tam zařizuj. Vidíš, že zájem bude.
Dělám zatím předběžný průzkum ubytování ( zatím narážím na ceny jednolůžáku 1 700 až 1820. Dvoulůžák 2 010 až 2 400) - Praha 3.
Jsem teprve na začátku - je to půzkum.
Hans.S - přihlásil se další kolega.
Cassius Chaerea na vedlejší diskuzi - pražák, přijde, ubytování nepotřebuje.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

Hans S. píše:To by asi chtělo takových 7m
Já mám 12m kříženej i normální. Mám je začít motat?
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Kdo chce přijet na Palba - Praha 2008, tak ho prosím o vyjádření k této nabídce:

Dobry den pane Michane,

v navaznosti na nas dnesni rozhovor posilam nabidku ruznych typu ubytovani, ktere jsou mozne v terminu 06.06.-08.06.2008.
Pod nazvem ubytovaciho zarizeni je odkaz, kde muzete shlednout vice informaci.

Chtel bych upozornit, ze cena muze byt skoro vzdy nizsi nez uvadime na strankach, protoze na strankach jsou dlouhodobe ceny, ktere ne vzdy zohlednuji posledni last-minute nabidku - cena je vzdy se snidani za 2-luzkovy pokoj/noc:

1/ Pension Travel Club (Praha 4) : 1200,-
http://www.hotele.cz/praha-4-pension-tr ... ub.cz.html

2/ Hotel Kafka *** (Praha 3) - vyborna lokalita prakticky v centru Prahy, blizko zastavky tramvaje a autobusu : 1450,-
http://www.hotele.cz/praha-3-hotel-kafk ... ka.cz.html

3/ Hotel Expo **** (Praha 7) - opet vyborna lokalita prakticky v centru Prahy, blizko zastavky tramvaje, metra, autobusu, vlaku : 1450,-
http://www.hotele.cz/praha-7-hotel-expo ... po.cz.html

V pripade zajmu (nejenom o tyto pension/hotely) nas prosim kontaktujte nejlepe na email booking@hotele.cz s konkretnimi pozadavky - muzeme zarucit, ze do patku ve vsech techto zarizenich najdeme par volnych pokoju, pozdeji jiz nemuseji byt k mani.

S pozdravem a pranim hezkeho dne,
Jan Micza
Cestovni agentura JSM s.r.o.
tel: 220 191 292
mail: booking@hotele.cz
www: http://www.hotele.cz

Prosím ceny je ještě možno směrem dolů i upravit - po dalším jednání.
Ceny jsou to orientační, jednalo by se dále a určitě by se něco v těchto cenách našlo.
Jen jsem byl ještě u toho 4 hvězdičkového - Hotel Expo - upozorněn, že naopak - zde by mohla být o víkendu cena vyšší, nebo by se hledala náhrada podobného...
ObrázekObrázekObrázek
toltec
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 165
Registrován: 10/11/2004, 20:27
Bydliště: StČ

A co tohle ...

Příspěvek od toltec »

Třeba tady http://www.malesice.wz.cz/ mají dvoulůžák za Kč 800,- /noc, doprava je jednoduchá (bus,tram), ale dalo by se najít i něco levnějšího...
Co se týká HW/SW servisu - mohu nabídnout "mateřskou základnu" + auto...
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Takže ke všemu je zde i nabídka od toltec.
Výborně.
ObrázekObrázekObrázek
toltec
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 165
Registrován: 10/11/2004, 20:27
Bydliště: StČ

Příspěvek od toltec »

Nu připadá mi trochu nešťastné tahat ze všech koutů vlasti (kromě notebooků) daší "železo", když je možné ho dopravit až na sraz přímo po Praze... Ale proti gustu žádný dišputát :-) O důvod víc, abych na sraz šel a konečně si stiskl ruku s těmi, kdo mě znají od roku 2004 i s těmi, se kterými jsem se ještě na Palbě nepotkal...
Navrhuji 8-port switch, metráž UTP, koncovky, měřák, kleště, nějaké USB myšky, prodlužovací kabely 220V, napájecí kabely - flexo 2 a MickeyMouse pro adaptéry notebooků, hromadu DVD médií (asi se bude pálit jako o život.. :-) ). Napadá někoho ještě něco jiného ?
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Předpokládám, pokud se něco do té doby nevysere, že také přijedu až do hospody tedy od 16 hodin. Myslím, že v noclehem nepočítám, neboť počítám odjezd některým nočním vlakem zpět.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Lord píše:Předpokládám, pokud se něco do té doby nevysere, že také přijedu až do hospody tedy od 16 hodin. Myslím, že v noclehem nepočítám, neboť počítám odjezd některým nočním vlakem zpět.
No vidíte, já říkal, že dorazí :)
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

No, veliteli paráda - druhý z velitelů také slíbil.
Sa chlape - rozmysli ještě - budeš jak v bavlnce.
Redboy jdeme na radary.
YAMATO, jdeme na P - 51 a další techniku a éra ww2 do Kbel. Dzine chlape - v Kbelech je toho novýho, jéje.
Naši kolegové ze Slovenska, skvělý Alchyk a další.
Dnes je na Palbě mnoho borců a těžko se dělá jmenný seznam.
Pánové, další a další.
Každý něco najde.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

michan píše: YAMATO, jdeme na P - 51 a další techniku a éra ww2 do Kbel. Dzine chlape - v Kbelech je toho novýho, jéje.
Jej..Mustanga tam myslím nemají. Pokud ho tam nedodali v posledním půl roce, tak není. Ale je tam spousta zajímavého artiklu.


Jinak v tuto chvíli beru za přihlášené tyto lidi:

Hans S. - Kbely
Marvin - Kbely
Pege - Kbely
Wildesau - Kbely
Zelenka - Kbely
Tonda - Kbely
Michan - Kbely
Lord
Cassius
Toltec
Radar + Mrs. Radarová
Raytheon - arm. museum
Rosomak
Martan - Kbely


Zatím 14 lidu :) Pokud jsem si vymyslel některé navíc (trochu jsem četl mezi řádky), nechť jsem opraven.
Naposledy upravil(a) Hans S. dne 1/5/2008, 20:10, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Preji Vam vsem Palbakum hezky 1.maj- moc se neopijte, a hezke Vase setkani. Zdravi Inger
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

No snad nepůjde Raytheon sám do arm. muzea. Přidejte se někdo k němu! Myslím, že to muzeum je blízko hospody, narozdíl od Kbel, které jsou až někde na okraji.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“