Výměna knížek, filmů atd.

Koupím, prodám, vyměním vojenské věci, knihy, sběratelství.

Moderátor: jarl

jirka
rotný
rotný
Příspěvky: 95
Registrován: 14/12/2006, 20:07

Příspěvek od jirka »

to maxx
o filmu jsem neslyšel, ale už dávno vyšla knížka Ďábelská garda a někdy okolo 19. prosince by měla vyjít Ďábelská garda 2.
Alespoň co jsem slyšel.
Uživatelský avatar
maxx
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 5/3/2006, 00:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maxx »

Mám Toru a iné vojnové filmy.Slúbil som tu niekomu generála Pattona,len s tým meškám.Inak budem robiť celú trilogiu na DVD k Tore-Bitka o Midway a gen.McArthur.Kto má záujem,nech si povie o zoznam,poprípade si ich vymeníme cez FTP.Diabolska brigáda sa ťažko zháňa,má niečo podobné z Tuctom špinavcov 1.
Uživatelský avatar
EASY_COMPANY
rotný
rotný
Příspěvky: 94
Registrován: 13/11/2005, 12:39
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EASY_COMPANY »

to maxx: kdysi jsme se pokoušeli domluvit na bitvě o midway tak že bych zájem určitě měl
Obrázek

Trénink je všechno a i květák je jen vycepované zelí
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

vymena knizek, filmu

Příspěvek od Inger »

Hledam film Opus pro smrtihlava, Atenat, ale i jine na tema atentatu na R.H. ziji ve Finsku, a odtud je velmi tezke neco shanet, - tema me velmi zajima. Dekuji vam predem.
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Take shanim knihy tyto: Smrt boha smrti od Andrejse, a Nekomu zivot, nekomu smrt od Cvancara.
A vsechny mozne knihy z obdobi Protektoratu. Dekuji Vam vsem predem. Odtud je velmi tezke ziskavat tuto literaturu.
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

To Opus pro smrtihlava na dvd shanim jeste stale. Dekuji.
jirka
rotný
rotný
Příspěvky: 95
Registrován: 14/12/2006, 20:07

Příspěvek od jirka »

Už jí mám.
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Zajima me, jestli v CR vysel Himmleruv zivotopis. Hledam to vsude, ale nemohu najit. Muzete mi prosim poradit?
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Jestli něco takového vyšlo tak to bylo určitě u Joty. Tam vycházejí ty "správné" knížky o "kamaraden" v černých uniformách.....
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Co je ta Jota? Kde mohu hledat?
Probe
vojín
vojín
Příspěvky: 19
Registrován: 6/1/2007, 21:49
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Probe »

Jota je nakladatelství. www.jota.cz Něco jsem našel
http://zivotopisyonline.cz/heinrich-himmler.php Je tam uvedená Doporučená a studijní literatura:
Hamšík, D.: Heinrich Himmler, Praha 1994 a ta je k dostání tady http://www.antikvariat-luziny.cz/order. ... 3&catId=37
pod číslem 247.Snad jsem trochu pomohl.
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Tak shanim dal. Zjistila jsem ze u vas vysla kniha od P.Padfielda o Himmlerovi, ale v tom antikvariatu kam jsem psala uz to nemeli. Nema nekdo z vas tuto knihu? Dekuji Vam vsem predem.
Uživatelský avatar
maxx
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 5/3/2006, 00:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maxx »

Mám od Dušana Hamšíka "Druhý muž třetí říše",adícia Archív,vydané 1986.
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Dekuji, muzete mi ji prodat? Tu od Padfielda shanim stale.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ovšem tady, přitahuješ nacíky, fašouny a je při Tvém, možná nádherném ženství cítit na hony nacionalismus - mě se to prostě nelíbí!!!


Z důvodu návaznosti doplňuji info, na které tento výrok navazuje:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?p=32922#32922

úpravu provedl: Pegeucko Admin DS Palba
ObrázekObrázekObrázek
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Shanim jen knizky, nic vic. Zajima mi toto tema jen z hlediska historie- nesouhlasim s tim. Zde Finy to take zajima, a kdyz o tom pisi, nemam zadne problemy. Oni se snazi divat na historii objektivne, tak jako ja. S nacismem nesouhlasim, jen to studuji, a literaturu shanim po Evrope jako studijini material, to je rozdil. Michan, snazte se byt i Vy objektivni. V mych clancich je pouze o historii, zadna propagace.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ty prostě stejně mou výtku nepochopíš!!!
Ty jsi se plně neztotožnila s územím, které si dnes říká ČR. Ty jsi se neztotožnila s jeho historií, s jejíma bebínkama, s jejím možným vývojem.
Nasákla si sice evropanismem, který nás čeká, ale vsákla si příliš určitou část finského nacismu a příklonu k němu ( o tom, že velká část Finska, nikoliv intelektuální, je fašistická je celkem známo).
Ale i ve Finsku je to jen část lidí ( primitivnějších), kteří více věří fašismu a nacionalistickému pohledu na svět.
Nedáváš objektivní pohled!!!
I to je jeden z důvodů, že jsem k Tobě nejen kritický, ale dokonce skutečně stojím již dnes za názorem - Inger najdi si jiné fórum!!!!
ObrázekObrázekObrázek
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Pisi i do finskeho fora www.pkymasehist.fi a tam mi nekdo nekrituzuje, ale chci psat i do ceskeho fora, a toto Vase se mi libi. Proc mi tak nenavidite? Ja se skutecne zajimam jen o historii hledam knihy, ktere v CR vysly.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Vidíš je to těžké!
Nedala jsi si ani několik minut, natož hodin, aby ses zamyslela nad slovy, která píši - má to cenu s Tebou diskutovat ?
Jsi žena, promiň, že jsem impertinentní.
Inger, dej si nejméně několik hodin, nějaký čás, v mém příspěvku je řečeno vše....
Pokud jsem neřekl mnohé tak je to o Finsku tady:
http://www.palba.cz/viewforum.php?f=188
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jaromír dolanský
praporčík
praporčík
Příspěvky: 391
Registrován: 12/10/2006, 14:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaromír dolanský »

Možná si jen málokdo uvědomuje, že tato diskuze je nadmíru důležitá. O tom svědčí i její zablokování, byť na několik minut. Je totiž o dalším vývoji tohoto skvělého serveru.
Budeme se zde zabývat i nepříjemnými tématy ? Je zájem o určité dějinné období fascinace fašismem a jeho propagace ? Je zájem Inger ( a kohokoliv do budoucna ) nepřípustný, protože se dotýká něčeho, co nám není milé ?
Co je víc ? Historikův zájem nebo zažité dogma ? Samozřejmě za předpokladu, že Inger je historikem, byť amatérským. Nikdy jsem v jejích příspěvcích nenalezl opěvování nacismu. Naopak, vždy se stavěla proti tomuto hnutí. I když, upřímně řečeno, patřilo z hlediska historie k dvacátému století stejně jako bolševismus, konec kolonialismu a já nevím, co ještě.
V žádném případě neupírám právo adminů ukončit debatu. To ne, ale natavit určitá pravidla. Iger je svými názory jiná, právě proto, jak tu shora někdo psal, není součástí našeho vývoje. Žije jinde a dívá se na naše problémy, minulost i současnost z druhé strany. S Inger lze jistě nesouhlasit, ale určitě by měla mít právo svého vyjádření. A pokud nebude pro adminy dostatečné, potom nezbývá, než ji, protože tu existuje nedílná velitelská pravomoc, zablokovat úplně. Ale, bylo by to správné ?
VIVERE SUIS DESIDERIS. PRO SUO HONORE MORI.
Odpovědět

Zpět na „Bazar“