Upomínkové předměty

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Mantra
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1018
Registrován: 19/2/2008, 08:57
Bydliště: Platan

Příspěvek od Mantra »

KHAKI nesouhlas, nejsme armádní!! Medaile ačr nemá s pabou co do činění.
Obrázek
"Will screw them hard, fast, and in an elegant manner."
Major General Haim Bar-Lev 1967
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Pánové libí se mi, že někteří z Vás rádi uvítají upomínkové předměty. Debata o nich už tu více méně byla již předtím, ale nyní se konečně zdá, že nazrává čas pro konktrétní kroky.

Tyto předměty by mohly být rozdávány na palbáckých srazech. A někdo tady již zmínil, že přebytky by se také mohly prodávat online přes internet.

Zní to dobře, ale je tady otázka financí. Z čeho to zaplatit? Jednou z možností je nedávno zřízený fond určený na hosting, ale potažmo je možné další peníze využít na toto. A dále zatím zde nevidím dostatek návrhů.

Cover jsem dal první vlašťovku, je to hezké, ale chtělo by to k tomu přidat ještě nějaký obrázek - tanku, vojáka, zbraně, určité symboliky apod. Či vytvořit nějaké výstižné logo. Pokusil jsem se také nějaké návrhy vytvořit.

Ale čekám hlavně na Vaše. Něco jiného se hodí třeba na tričko, něco jiného na hrnek nebo přívěšek.



Přívěšek - "psí známka" - tento návrh by dokázal jistě šikovný grafik provést lépe ... místo zkřížených mečů, dělové hlavně :eek:

Obrázek

Možno na hrnek, nebo bekovku ... zkřížené náboje ... vše má symboliku s palbou (ze střelbou a vojenským prostředím, vyjadřuje jakousi symboliku)

Obrázek

Potisk na triko, tank Tiger II, pro oblíbence této zbraně ... a nápis PALBA.CZ

Obrázek

Palbáci, střelci, kanonýři ... gunners ... co tomu říkáte?
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17793
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Lorde psí známka se mi osobně nelíbí. Příliš mi to evokuje vlajku Konfederace.. Toť můj názor
Jinak z čeho to hradit? Myslím, že i tím nákupem by se dalo přispívat na rozkvět palby. Když na tom bude rozumná marže tak se nikdo zlobit nebude. Palba je dle mého názoru nejlepší military web u nás,a je třeba jí podporovat
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Příspěvek od TonyHazard »

Lord mě předešel, já bych byl pro ten druhý znak. Obrázek

A s "Mantrou" bych nesouhlasil, mě se khaki barva na hrnku docela zamlouvá, nebo ještě lepší by byl maskáč, něco jak je tohle :

Obrázek

Nejsme sice armádní, ale jsme vojenský portál, takže červenou v žádném myslitelném odstínu, jinak s těmi armádními znaky s "Mantrou" souhlasím.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
Mantra
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1018
Registrován: 19/2/2008, 08:57
Bydliště: Platan

Příspěvek od Mantra »

Když, tak khaki na triko možná ale pít kafe ráno z maskovaného nebo khaki hrnku bych nemusel.

Černý hrnek bílý/červený nápis.
Obrázek
"Will screw them hard, fast, and in an elegant manner."
Major General Haim Bar-Lev 1967
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Nějaké hrnky a trika bych chtěl mít k dispozici na srazu v Otrokovicích, abych řekl pravdu, počítal jsem s prodejem i mezi členy Palby. Utratit prachy darované na hosting za trička není asi zrovna "košer" řešení, šlo by samozřejmě o výrobní cenu, v případě doručení poštou s příplatkem za poštovné.

A pokud jde o tank na triku, preferuji zásadně barevný LT-35, žádné cizinecké plechovky :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Upomínkové předměty

Příspěvek od TonyHazard »

Pro Mantru : Ten maskáč, to jsou takové veselé barvičky, a zelená přece uklidňuje, ne? :mrgreen:
a Sapíku, Tobě děkuji, za ten nápad s naší technikou, na českých hrnkách jedině česká technika. Ale i BVP by se pěkně vyjímalo, nebo jen stará dobrá V3S ! Uvidíme, když tak to sem hodím, až to bude hotové. 8-)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17793
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

zelenou nesnáším :lol:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Mantra
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1018
Registrován: 19/2/2008, 08:57
Bydliště: Platan

Příspěvek od Mantra »

To s tím placením navíc souhas.
Ať je to bez techniky a všech těhle serepetiček, logo a je to.
Každý nemá rád "plechovky", mně by se líbila Mi-24 ale jak říkám radši bez techniky, ten záběr na Palbě je značný a jeden druh vojska/techniky nelze upřednostnit i když je z naší provenience.
Obrázek
"Will screw them hard, fast, and in an elegant manner."
Major General Haim Bar-Lev 1967
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

No, myslím, že můj starý hrneček s karikaturou Bf-109 E v barvách JG-27 se už nemůže dočkat mladšího sourozence.Tank bych upřednostnil a kdyby to byl Lt.38 tak bych byl nadšený.
Uživatelský avatar
alibaba
7. Major
7. Major
Příspěvky: 707
Registrován: 15/8/2007, 00:30
Bydliště: Cotswold

Příspěvek od alibaba »

Minulou sobotu byl u nas ve firme den otevrenych dveri a rozdavali jsme tytoprivesky na klice. To logo na jedne strane jsme vypalili dopredu a v sobotu jsme jen vypalovali na opacnou stranu jmena.
Uvadim to jako inspiraci, pokud by byl zajem neni problem vygravirovat laserem cokoliv na nejaky kov i ve vetsim mnozstvi. ( napriklad na nejake podobne privesky na klice )

Pokud by se to nekumu zamlouvalo navrhuji neco drobnejsiho nez hrnky (aby se to dalo poslat postou).
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

wildesau píše:No, myslím, že můj starý hrneček s karikaturou Bf-109 E v barvách JG-27 se už nemůže dočkat mladšího sourozence.Tank bych upřednostnil a kdyby to byl Lt.38 tak bych byl nadšený.
No já tak nějak počítám s tvou pomocí, firma co dělá ty potisky sídlí přes cestu u Červínků.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

V jednoduchosti je síla a cena půjde dolu. Jakékoliv barvy (jak na triku, tak na hrnku) zvyšují (a i třeba násobí) pořizovací cenu tohoto zboží. Vím to, zajišťovali jsme řádově desítky vlastních trik, půllitrů s vybroušeným znakem i třeba kovové placatice s taktéž vybroušeným znakem.
Co jsem se teď bavil, tak trika se čtyřbarevným potiskem na přední straně (znak + jméno skupiny) a jednobarevným na zádech (jméno skupiny + www) vyšlo řádově asi na 300,- Kč / ks při objednávce na 80 trik. Půllitr asi na 200,- Kč a placatka asi na 300,- Kč (ceny včetně samotných zdrojových trik, sklenic, placatek).

Pokud tedy chceme cenu a KVALITU (aby to samotné logo na tom triku taky chvíli vydrželo) udržet v rozumných hranicích, musíme držet svou fantazii na uzdě a postupovat dosti střízlivě. Nehledě na to, že demokracie je při podobných objednávkách neskutečně na nic. Blbé je, že Palba nemá skutečné logo, tedy jednoznačnou věc, pod kterou bychom si ji představili. Osobně bych nanejvýš doporučoval se nejdříve shodnout právě na jednotícím logu (což klidně může být třeba i jen nápis, podobný jako na předcházející stránce) a až poté se začít bavit o upomínkových Palba předmětech.
Uživatelský avatar
Mantra
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1018
Registrován: 19/2/2008, 08:57
Bydliště: Platan

Příspěvek od Mantra »

TonyHazard píše:Lord mě předešel, já bych byl pro ten druhý znak. Obrázek
Tohle není zlý.
Obrázek
"Will screw them hard, fast, and in an elegant manner."
Major General Haim Bar-Lev 1967
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Kdyby mělo jít o fotku, líbila by se mi Avie B35 :-)
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Sapik by mohl tyto věci zajistit? Plechovky si tam může dát jaké chce. A s tím nápadem, že si to lidi koupí na srazu ... možná by to šlo, pokud bude dostatečný zájem. Přeci jenom tyhle věci mohou stát okolo 200 Kč.

Trochu jsem si pohrál a přidávám koláže jak by to mohlo vypadat.

Palba je rodu ženského ... neboli maskot.

Obrázek


A něco praktického pro ranní snídani

Obrázek

Potisk na tričko pro fandy!

Obrázek

Na triko by se však lépe hodila nějaká ta technika - tank, letadlo ... a klidně české typy ... a dát k tomu třeba heslo "bojuj nebo zemři!"
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Já počítám minimálně s hrnky pro sraz, ve Zlíně to není problém... snad

http://www.darkypotisk.cz/cenik.php

Hrnek za 185, triko max. 240...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Příspěvek od TonyHazard »

Jeden lepší nápad za druhým! 8-) . Pánové, začínám Vám fandit. A "Lorde", není ta ženská pro nás, válečné veterány trochu moc oblečená? :) Jinak, velmi dobré. 8-)

Co třeba tohle :
Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Tony, jsi mně inspiroval a hlavně jsi dodal kvalitní poklad!
Takže menší grafická úprava a můžeme to dát na hrnek!

Obrázek

Obrázek

Hoši a taky tvořte kurňa nějaký návrhy, ať se to točí!

A máme tady ještě Fataleho ... to je profesionální grafik. Jistě by něco vymyslel. Posledně udělal pozvánku na moravský sraz.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Upomínkové předměty

Příspěvek od TonyHazard »

Lorde, musím být spravedlivý, ten obrázek není můj, poslal mi ho "kopík", snad jako návrh na avatar, nebo aby mi pozvedl náladu, mě se válel ve zprávě delší dobu, a tohle byl jen takový náhlý nápad. Ale musím uznat, po té úpravě vypadá velmi podařeně, tak takový hrnek bych i chtěl, ale jen v práci, doma by se asi mojí polovičce "úplně náhodou rozbil při umývání" snesl bych i ten červený podklad, možná.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Odpovědět

Zpět na „Financování a propagace Palby“